امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
GT 710 2gb کارت گرافیک
RAM 8
Amd Athlon Athlon X4 640 Processor 3 GHZ CPU
با این سیستم بازی های CSGo و COD World  At War روان نیستند حتی روی تنظیمات پایین.
ویندوز من هم ده هست.
راهی هست که روان تر اجرا بشن؟
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
(05-09-2017, 07:08 PM)Like A HERO نوشته است: GT 710 2gb کارت گرافیک
RAM 8
Amd Athlon Athlon X4 640 Processor 3 GHZ CPU
با این سیستم بازی های CSGo و COD World  At War روان نیستند حتی روی تنظیمات پایین.
ویندوز من هم ده هست.
راهی هست که روان تر اجرا بشن؟

دوست عزیز شما به احتمال زیاد مشکل از سی پی یو تون هست البت قبلش متمعن شید درایو کارت گرافیک تون رو اپدیت کرده باشید ولی به احتمال زیاد مشکل از سی پی یو هست
پاسخ
سلام. دوستان کسی از ESX emulator تا به حال استفاده کرده؟ واقعا کار میکنه؟
پاسخ
(05-09-2017, 09:56 PM)maximum of pain نوشته است: سلام. دوستان کسی از ESX emulator تا به حال استفاده کرده؟ واقعا کار میکنه؟

بله دوست عزیز کار کردن کار میکنه ولی نیاز به سیستم قوی داره تا راحت و رون بازی کنی

(05-09-2017, 04:49 PM)omid orton نوشته است:
(04-21-2017, 09:24 PM)Hitler.16 نوشته است:
(04-21-2017, 08:42 PM)omid orton نوشته است: سلام من وقتی تو ps4 میخوام یه بازی دانلود کنم cant download میره وقتی هم details رو میزنم میگه ک باید یه سری فایل رو پاک کنی ولی من نزدیک به ۵۰۰ گیگ هنوز خالی دارم کنسول هم اپدیت شده میشه بگید مشکل از کجاست ؟

مشکل از پورت اینترنت هست منم همین مشکل رو داشتم وقتی پورت عوض کردم راحت دانلود کرد ولی راه بهترش آینه یه ***** شکن رو کنسول پیاده کنی من از 20speed استفاده میکنم ولی بهترش هم با قیمت بهتر هست یه سرچ بزن تو گوگل  113
داداش چطوری من با ف.ی.لتر شکن کار کنم تو کنسول

تو گوگل یه سرچ بزنی پیدا میشه اموزشش فقط هواست باشه فیلتر شکنی که میگیری خوب باشه از لحاظ سرعت دانلود (سرعتت رو کم نکنه)
پاسخ
سلام دوستان مکس پین 3 رو برای پی سی دانلود کردم نصب میکنم از طریق لانچر و گزینه افلاین مود اجرا میکنم صفحه سیاه میشه و ارور stop working میده چی کنم؟ اگه کرک مشکله باید بگم یکی ریختم اصلا دیگه فایل رو بازم نمیکرد نسخم هم بلک باکسه ( انتی ویروس هم خاموشه )
My morning sun is the drug that brings me near

To the childhood I lost, replaced by fear

[تصویر:  51d24e4529f35b9228ba4c32e6acdbba.gif]
پاسخ
سلام من بازی رو نصب کردم بازی هم می کنم چند روزه اما الان یکدفعه ویروس کش سیستم فایل uplay-r1-reload.dll رو حذف کرد هرچی دنبالش می گردم پیدا نکردم .یکی راهنمایم کنه چیکار کنم؟یا فایلو برام بفرسته اگه بازی رو داره
پاسخ
سلام بچه ها،
یه سوال من تو مرحله hacker war گیر کردم چونکه bypass مرحلش رو که باید حل کنم خیلی سخته و به خاظر کم بودن زمان حل ناپذیر 5 بار سعی کردم اما چیزی نشد...
حالا کسی از بچه ها بعد از مرحله hacker war رو داره بده؟؟
اگر 2 مرحله جلوتر از این هم باشه مشکلی نداره؟؟
پاسخ
سلام.
من اپیزود دو life is strange رو جداگانه دانلود کردم اما مشکل زیرنویس داره و زیرنویسش خرابه.
جه کار کنم؟
از سایت دانلود ها گرفتم
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
سلام.ببخشید یه سوال
من وقتی وارد 1 COD:Black Ops میشم..جایی که باید Rt و Lt رو نگه داشت تا وارد قسمت کد نویسی بشه
وقتی دکمه ها رو میزنم بازی هنگ می کنه
لطفا راهنمایی کنید
(روی X360 هستم ..میدونم بازی قدیمیه ولی خیلی باهاش خاطره دارم..دوباره گرفتمش)

dark.max204@gmail.com

اگر واقعا پرو هستید بجای مسخره کردن نوب ها به آن ها کمک کنید
پاسخ
ویرایش:
تغییر نظر برای سؤال
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,075 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 38,947 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,229 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,150 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,583 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان