امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش آنلاین بازی کردن Grand Theft Auto V [آپدیت شد!]
این روش هنوز جواب میده.

این روش هنوز جواب میده.
پاسخ
این روش هنوز جواب میده.
پاسخ
(06-01-2015, 12:06 AM)Mohammad Razmara نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 از آن جا که بازی GTA همواره بخش آنلاین آن، جزو نقاط قوت این بازی می باشد. 
  حال در این تاپیک قراره آموزش آنلاین بازی کردن این گیم رو برای اولین بار در بین سایت های ایرانی بگذاریم.

خب، قدم اول: نسخه ی اوریجینال این بازی رو از سایت Steam یا سایت های ایرانی گیر بیایید. 
 نسخه ی خود راک استار یک بازی 7دیسک می باشد که حجم هر دیسک آن 9 گیگابایت می باشد که در ایران شاید پیدا نشود، ولی در سایت های ایرانی معمولا 14 دی وی دی یا 15 دی وی دی است، نه بیش تر و نه کمتر! 

خب این بازی را از استیم دانلود کنید یا این که از سایت های اوریجینال فروش بازی ها خریداری کنید. 
 بعد از نصب بازی، هیچ گونه کرکی بر روی آن متصل ننمایید. 
 برای انلاین بازی کردن این بازی هیچ آپدیتی نیز مورد استفاده قرار نمی گیرد. 
 نسخه ی جدید Social Club 1.1.5.8 را دانلود و نصب نمایید. 
 یک اکانت در Social Club بسازید.
 "ن: وارد سایت Rockstar شوید و به قسمت Social Club بروید، اگر عضو هستید که هیچ، اگر نه وارد بخش Register بشوید و اکانت بسازید، آواتار مورد نظرتان را نیز انتخاب کنید. 
 خب حالا شما اکانت سوشیال کلاب را نیز دارا هستید، آخرین قدم: 
 وارد بازی بشوید، وقتی بازی در حال Loading است و Screenآن ها مثل اسلاید می گذرد دکمه ی Home را بزنید. بعد لاگین شوید. 
 سپس در موقع گیم پلی بازی، ESC را بزنید، وارد بخش آنلاین بشوید. 
 از بازی کردن لذت ببرید. 

2. چگونه بر روی نسخه کرکی بازی کنیم؟! ( روشِ اول «ریختنِ ماد» )

خب، این سوال جزو دشواری های بیش تر گیمرها شمرده می شود و شاید هم انجامِ این عمل تقریباََ نا ممکن باشد.

معمولاََ روش هایی که برای آنلاین بازی کردن این عنوان برای نسخه های کرکی عرضه می شود در واقِع به شکلِ یک «ماد» نمایان می شوند و ممکن است در بعضی موارد امکاناتِ اصلی سرورهای اورجینال بازی رو نداشته باشن.

ما سعی کردیم بهترین روش را تِست و سپس به شما اطلاع دهیم؛ ولی قبل از شروعِ این روش چند نکته است که باید متذکر شویم:

1. ایده آل ترین سُرعت برای انجام بازی ( برای گرفتن پینگ کم) : 1 مگابایت الی 2 مگابایت؛ ولی ثابت شده که با 512 کیلوبایت (واقعی) قادر به انجام بازی خواهید بود.

2. از نصب هرگونه ماد قبل از اجرای بازی بر روی حالت آنلاین بپرهیزید؛ زیرا موجب اختلال در عملکردِ گیم پلی بازی می شود.

3. روشی که ذکر می کنیم، «V:MP» دارد و توسط بنده کاملاََ تست شده..

روشی که متذکر می شویم در واقِع یک ماد به شمار می رود ولی امکان آنلاین بازی کردن را برای شما فراهم می کند.

قدمِ اول: 

فایل زیر را دانلود کنید:
نقل‌قول: V: MP Pack
 محتویات فایل دانلود شده رو به پوشه ی بازی انتقال دهید.. 

از طریق VMP_Settings.xml قادر به ویرایش اسم و دیگر مشخصات فردی هستید..

وارد بازی شوید، F5 را بفشارید و در صورت عمل نکردن F5، به صورتِ مکرر چند بار آن را بزنید و اگر باز هم عمل نکرد یعنی مشکلی در ریختن فایل ها و یا بازی شما وجود داره..

بعد از زدن F5 منوی آنلاین باز می شه، این منو 2 بخش داره..

Direct Connection : ( آی پی شما، «یعنی می توانید آی پی دلخواه خود را در این بخش وارد کنید» )

Server Browser : ( آی پی رندوم، «یعنی می توانید وارد سرورهای پیشنهادی خود منو شوید» )

«این روش بر روی تمامی کرک ها و نسخه ها به غیر از Corepack (!) کار می کند؛ ولی استفاده از RLD بیش تر پیشنهاد می شود.

نکته: دلیل ذکر نکردن روشِ FiveM (از کار افتادن آن) است. 
"مشکلی هم بود در خدمتم. 
سلا این روش هنوز جواب میده.

سلام من نسخه 15 دی وی دی رو دارم ایا اورجینال است و یه سوال دیگه برای انلاین بازی کردن سی دی کی میخواد.

سلام من نسخه 15 دی وی دی رو دارم ایا اورجینال است و یه سوال دیگه برای انلاین بازی کردن سی دی کی میخواد.
پاسخ
نسخه 15 دی وی دی نسخه اصلیه
پاسخ
(08-22-2017, 06:23 AM)iliya 123 نوشته است:
(06-01-2015, 12:06 AM)Mohammad Razmara نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 از آن جا که بازی GTA همواره بخش آنلاین آن، جزو نقاط قوت این بازی می باشد. 
  حال در این تاپیک قراره آموزش آنلاین بازی کردن این گیم رو برای اولین بار در بین سایت های ایرانی بگذاریم.

خب، قدم اول: نسخه ی اوریجینال این بازی رو از سایت Steam یا سایت های ایرانی گیر بیایید. 
 نسخه ی خود راک استار یک بازی 7دیسک می باشد که حجم هر دیسک آن 9 گیگابایت می باشد که در ایران شاید پیدا نشود، ولی در سایت های ایرانی معمولا 14 دی وی دی یا 15 دی وی دی است، نه بیش تر و نه کمتر! 

خب این بازی را از استیم دانلود کنید یا این که از سایت های اوریجینال فروش بازی ها خریداری کنید. 
 بعد از نصب بازی، هیچ گونه کرکی بر روی آن متصل ننمایید. 
 برای انلاین بازی کردن این بازی هیچ آپدیتی نیز مورد استفاده قرار نمی گیرد. 
 نسخه ی جدید Social Club 1.1.5.8 را دانلود و نصب نمایید. 
 یک اکانت در Social Club بسازید.
 "ن: وارد سایت Rockstar شوید و به قسمت Social Club بروید، اگر عضو هستید که هیچ، اگر نه وارد بخش Register بشوید و اکانت بسازید، آواتار مورد نظرتان را نیز انتخاب کنید. 
 خب حالا شما اکانت سوشیال کلاب را نیز دارا هستید، آخرین قدم: 
 وارد بازی بشوید، وقتی بازی در حال Loading است و Screenآن ها مثل اسلاید می گذرد دکمه ی Home را بزنید. بعد لاگین شوید. 
 سپس در موقع گیم پلی بازی، ESC را بزنید، وارد بخش آنلاین بشوید. 
 از بازی کردن لذت ببرید. 

2. چگونه بر روی نسخه کرکی بازی کنیم؟! ( روشِ اول «ریختنِ ماد» )

خب، این سوال جزو دشواری های بیش تر گیمرها شمرده می شود و شاید هم انجامِ این عمل تقریباََ نا ممکن باشد.

معمولاََ روش هایی که برای آنلاین بازی کردن این عنوان برای نسخه های کرکی عرضه می شود در واقِع به شکلِ یک «ماد» نمایان می شوند و ممکن است در بعضی موارد امکاناتِ اصلی سرورهای اورجینال بازی رو نداشته باشن.

ما سعی کردیم بهترین روش را تِست و سپس به شما اطلاع دهیم؛ ولی قبل از شروعِ این روش چند نکته است که باید متذکر شویم:

1. ایده آل ترین سُرعت برای انجام بازی ( برای گرفتن پینگ کم) : 1 مگابایت الی 2 مگابایت؛ ولی ثابت شده که با 512 کیلوبایت (واقعی) قادر به انجام بازی خواهید بود.

2. از نصب هرگونه ماد قبل از اجرای بازی بر روی حالت آنلاین بپرهیزید؛ زیرا موجب اختلال در عملکردِ گیم پلی بازی می شود.

3. روشی که ذکر می کنیم، «V:MP» دارد و توسط بنده کاملاََ تست شده..

روشی که متذکر می شویم در واقِع یک ماد به شمار می رود ولی امکان آنلاین بازی کردن را برای شما فراهم می کند.

قدمِ اول: 

فایل زیر را دانلود کنید:
نقل‌قول: V: MP Pack
 محتویات فایل دانلود شده رو به پوشه ی بازی انتقال دهید.. 

از طریق VMP_Settings.xml قادر به ویرایش اسم و دیگر مشخصات فردی هستید..

وارد بازی شوید، F5 را بفشارید و در صورت عمل نکردن F5، به صورتِ مکرر چند بار آن را بزنید و اگر باز هم عمل نکرد یعنی مشکلی در ریختن فایل ها و یا بازی شما وجود داره..

بعد از زدن F5 منوی آنلاین باز می شه، این منو 2 بخش داره..

Direct Connection : ( آی پی شما، «یعنی می توانید آی پی دلخواه خود را در این بخش وارد کنید» )

Server Browser : ( آی پی رندوم، «یعنی می توانید وارد سرورهای پیشنهادی خود منو شوید» )

«این روش بر روی تمامی کرک ها و نسخه ها به غیر از Corepack (!) کار می کند؛ ولی استفاده از RLD بیش تر پیشنهاد می شود.

نکته: دلیل ذکر نکردن روشِ FiveM (از کار افتادن آن) است. 
"مشکلی هم بود در خدمتم. 
سلا این روش هنوز جواب میده.

شما برای اورجینال بودن بازیتون باید سی دی کی بخرید تا بتونید انلاین بازی کنید
پاسخ
سلام ببخشید لینک دانلود خ ابه فک کنم هر کار کردم دانلود نشد چیکار کنم ؟ :s0 (44):
پاسخ
(08-23-2017, 03:34 PM)Amir_1381 نوشته است: سلام ببخشید لینک دانلود خ ابه فک کنم هر کار کردم دانلود نشد چیکار کنم ؟ S0 (44)

احتمالا این روش از کار افتاده
پاسخ
روی نسخه 15 دی وی دی جواب میده.
پاسخ
(08-24-2017, 01:40 AM)iliya 123 نوشته است:
روی نسخه 15 دی وی دی جواب میده.

این روش خیلی وقت میشه که از کار افتاده و برای تجربه بخش انلاین حتما باید به صورت اورجینال بازی رو تهیه کنید
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
از دوستان کسی هست تو Gta v online روی PC ??
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin آموزش آنلاین بازی کردن مدال افتخار 2010 یا medal of honor 2010 به صورت کرکی Exia 0 201 10-17-2023, 12:26 AM
آخرین ارسال: Exia
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های آنلاین Station 235 56,831 04-15-2020, 12:54 PM
آخرین ارسال: alhalra
  آموزش انلاین بازی کردن GTA V با نسخه کرکی Rise of Duty 20 14,114 12-28-2019, 08:57 PM
آخرین ارسال: javad81yyy
  بازی های آنلاین در قطعی اینترنت(معرفی باز های قابل اجرا با سرور های داخلی) arg9244 1 1,943 11-20-2019, 09:48 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  سرور جی تی ای 5 آنلاین | Gta 5 Online Server In Iran TheEnD 25 34,432 06-27-2019, 09:54 AM
آخرین ارسال: alibahramian898@gmail.com

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان