امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش حل مشکلات و ارور های The Evil Within
[تصویر:  ln3a1f48b7yawbry8l.jpg]

چندی پیش بازی مورد انتظار و ترسناک The Evil Within برای PC و سایر پلتفرم ها منتشر شد. این عنوان، مانند بسیاری از بازی های دیگر پلتفرم PC از مشکلات و ارور هایی از قبیل کرش ها، مشکلات فریم ریت، اجرا نشدن بازی و دیگر مشکلات رنج می برد. در ادامه می توانید ارور های معمول بازی را همراه با آموزش رفع آنها مشاهده نمایید.

سیستم مورد نیاز:

حداقل:
  • Processor: i7 or an equivalent with four plus core processor
  • RAM: 4 GB
  • Graphics: GTX 460 or equivalent 1 GB VRAM card
  • DirectX: Version 11
  • Hard Drive: 50 GB available space
پیشنهادی:
  • Processor: i7 with four plus cores
  • Graphics: GeForce GTX 670 or equivalent with 4GBs of VRAM
افزایش محدودیت فریم ریت بازی:
 فریم ریت بازی The Evil Within به طور پیش فرض، روی 30 FPS قفل شده و همچنین توسط Shinji Mikami پیشنهاد شده است. با این حال، اگر شما با این تنظیمات مخالف هستید می توانید این محدودیت را با تنظیماتی از بین ببرید.
برای این کار، باید قابلیت کنسول را به بازی بیفزایید. پس بر روی آیکون بازی راست کلیک کرده و به Properties بروید. سپس یه تب 'set launch options' رفته و این عبارت را اضافه کنید: 

+com_allowconsole 1

پس از انجام عملیات بالا، بازی را اجرا کرده و سپس دکمه ی insert در کیبورد خود را بفشارید تا کنسول ظاهر شود. زمانی
که کنسول باز شد، کد پایین را در آن وارد کنید تا تا فریم ریت بازی به 60 FPS افزایش داده شود.

R_Swapinterval -1

در صورت کار نکردن عملیات بالا، می توانید با دستکاری کردن فایل confing  که در محل سیو بازی قرار دارد قفل فریم ریت را به 60 FPS افزایش دهید.

کرش بازی در لوگوی و ویدیوی شروع:

اگر بازی شما هم در شروع بازی، هنگام نمایش لوگوی بازی یا ویدیوی آغازین کرش می کند یا از بازی خارج می شود، می توانید کد زیر را برای رد کردن ویدیوی آغازین به کار ببرید.

+com_skipIntroVideo 1

ارور D3D11CreateDeviceAndSwapChain FAILED و اجرای بازی با DirextX 10: 

در صورت مواجه با این ارور ابتدا مطمئن شوید که کارت گرافیک شما از DirectX 11 پشتیبانی می کند. اگر باز هم این مشکل را داشتید، آخرین درایور کارت گرافیک و آخرین نسخه ی DirectX را نصب نمایید و کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

اگر کارت گرافیک شما از DirectX 11 پشتیبانی نمی کند و DirectX 10 است، از این لینک آخرین نسخه ی نرم افزار Microsoft SDK را دانلود کرده و سپس برنامه ی Run را اجرا کرده و عبارت dxcpl را جستجو کنید. در پنجره ی باز شده، گزینه ی Edit List را انتخاب کرده و در گزینه ی Add، آیکون اصلی بازی را اضافه کرده و در قسمت Device Setting، گزینه ی 11_1 را انتخاب کنید و مطمئن شوید که گزینه ی Force WARP تیک داشته باشد. سپس گزینه ی apply و ok را انتخاب کرده و بازی را اجرا کنید.

اجرا نشدن بازی:

برای حل مشکل اجرا نشدن بازی The Evil Within، بازی را از داخل پوشه ی اصلی آن اجرا کنید و بر روی آیکون بازی راست کلیک کرده و Run as Administrator را انتخاب کنید.

کرش هنگام اجرای بازی:

در صورت کار نکردن هیچ یک از راه حل های بالا، روی آیکون بازی راست کلیک کرده و به Properties بروید و در تب Compatibility، گزینه ی Vista Service Pack 2 را انتخاب کنید.

کرک Reloaded:

از این لینک می توانید آخرین ورژن کرک و کرک فیکس این بازی توسط Reloaded را دریافت نمایید.

در صورت مواجه با سایر ارور ها و مشکلات، می توانید آنها را در ادامه به اشتراک بگذارید. چون هیچ کس نباید تجربه ی این بازی زیبا را از دست بدهد!

پاسخ
اگهتوجه کرده باشین این بازی مثل ولفنشتاین هم Core i7 میخواست. ولی من با چشم خودم دیدم که دوستان ما بازی رو با Dual Core هم اجرا کردن. میخوام ببینم اینم اونجوری هستش؟ کسی امتحان نکرده[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
TNX بابت پست مفیدتون.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(10-24-2014, 12:47 AM)'AMIR_PC' نوشته است: اگهتوجه کرده باشین این بازی مثل ولفنشتاین هم Core i7 میخواست. ولی من با چشم خودم دیدم که دوستان ما بازی رو با Dual Core هم اجرا کردن. میخوام ببینم اینم اونجوری هستش؟ کسی امتحان نکرده[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
TNX بابت پست مفیدتون.

در صورت پایین آوردن رزولوشن، به راحتی میشه بازی رو با سی پی یو Dual Core با فریم ریت 40_50 FPS اجرا کرد، اما باید GPU قدرتمندی داشته باشی. اگر هم می خوای روی 60 FPS بازی کنی، به کارت گرافیکی مثل GTX 680 با VRAM بالا نیاز پیدا می کنی.

پاسخ
سلام من پراپرتیز میزنم ولی اون تب نیستش چیکار کنم
پاسخ
(10-30-2014, 02:43 PM)'hosein golian' نوشته است: سلام من پراپرتیز میزنم ولی اون تب نیستش چیکار کنم

دوست عزیز اون کار رو بیخیالش شو قرار هست یه اپدیت برای بازی بیاد که فقل فریم رو از روی 30 به 60 ارتقا میده و اینکه بالا و پایین صفحه سیاه هست رو هم بر طرف میکنه.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
ببخشید بازی من نسخه ی بلک باکسه.بعد از نصب باز یدر کامپیوترم یه فایل دیگه هست که اون رو هم باید دوباره توی کامپیوتر نصب کنم ولی مشکل من اینه که وقتی بازی رو ار DVD نصب میکنم توی کامپیوتر دوباره که میخوام از توی کامپیوتر set up اصلی رو نصب کنم ارور stop working میزنه میگه:black box setup has stop working.واقعا نمی دونم باید چی کار کنم.لطفا کمکم کنید چون میخوام این بازی رو اجرا کنم.کارت گرافیکمم آخرین آپدیت انویدیا هستش.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
دوستان عزیز یه برنامه بهتون معرفی میکنم که میتونین این بازی و خیلی از بازی های دیگه رو به آسانی و بدون مشکل اجرا کنین . این برنامه با یه سری پلاگین ، مخصوص بازی های  مشکل دار که توسط ادمین برنامه ساخته شده بازی ها رو به آسانی و بدون مشکل اجرا میکنه . کار اصلیش فیکس کردن  Widescreen در بعضی بازی هاست ولی در کنارش یه سری مشکلات نیز حل میشه .
برنامه Flawless Widescreen که میتونین از لینک مقابل دانلود کنید : http://www.flawlesswidescreen.org/

بعد دانلود برنامه نصبش و اجراش کنید . ابتدا خود برنامه را آپدیت کنید سپس در سمت چپ برنامه روی نام بازی مورد نظر کلیک کنید تا پلاگین های مربوط بازی دانلود شوند . بعد دانلود پلاگین ها تب جدید مربوط به بازی ساخته میشود . بدون اینکه تنظیمات رو دست بزنید و برنامه رو ببندید بازی رو اجرا کنید و از بازی لذت ببرید . توجه کنید در هر بار اجرای بازی حتما باید برنامه باز باشه تا پلاگیناش عمل کنه . [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
(10-31-2014, 12:12 AM)'arsh' نوشته است: ببخشید بازی من نسخه ی بلک باکسه.بعد از نصب باز یدر کامپیوترم یه فایل دیگه هست که اون رو هم باید دوباره توی کامپیوتر نصب کنم ولی مشکل من اینه که وقتی بازی رو ار DVD نصب میکنم توی کامپیوتر دوباره که میخوام از توی کامپیوتر set up اصلی رو نصب کنم ارور stop working میزنه میگه:black box setup has stop working.واقعا نمی دونم باید چی کار کنم.لطفا کمکم کنید چون میخوام این بازی رو اجرا کنم.کارت گرافیکمم آخرین آپدیت انویدیا هستش.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد Microsoft .NET Framework رو نصب نکردید از لینک زیر اخرین ورژن رو نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه و اگه هم تونستی از ستاپ DVD یه عکس بزار که ببینم چجوریه.
NET.Framework.4.5.3

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(10-31-2014, 01:37 AM)'مجید نصر' نوشته است:
(10-31-2014, 12:12 AM)'arsh' نوشته است: ببخشید بازی من نسخه ی بلک باکسه.بعد از نصب باز یدر کامپیوترم یه فایل دیگه هست که اون رو هم باید دوباره توی کامپیوتر نصب کنم ولی مشکل من اینه که وقتی بازی رو ار DVD نصب میکنم توی کامپیوتر دوباره که میخوام از توی کامپیوتر set up اصلی رو نصب کنم ارور stop working میزنه میگه:black box setup has stop working.واقعا نمی دونم باید چی کار کنم.لطفا کمکم کنید چون میخوام این بازی رو اجرا کنم.کارت گرافیکمم آخرین آپدیت انویدیا هستش.[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد Microsoft .NET Framework رو نصب نکردید از لینک زیر اخرین ورژن رو نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه و اگه هم تونستی از ستاپ DVD یه عکس بزار که ببینم چجوریه.
NET.Framework.4.5.3

داداش مجید دمت گرم.اینو ریختم اجرا شد.ترنسفورمرسمم که بلک باکس بود همین مشکل رو داشت هم اجرا شد.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

پاسخ
سلام خسته نباشید من با ارور The Application Was Unable To Start Correctly (0xc0000142). Click OK To Close The Appliction.
بر خوردم هر کاری هم میکنم مشکل رفع نمیشه میشه راهنمایی کنید چگونه مشل رو رفع کنم 
[تصویر:  50433933756944799486.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,530 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,384 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,469 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,849 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR
  رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt مجیدنصر 1,422 340,681 06-19-2020, 02:58 PM
آخرین ارسال: mr3023m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان