امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network
در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ساخت اکانت در شبکه N آشنا کنیم. با ساخت این اکانت شما نحوه دست رسی به PSN S
- در ابتدای کار کافیست به منوی اصلی و بخش “P&t;able>aystation Network” رفته و سپس Sign fo
o creat
n accoun
را انتخاب کنید تا به مرحله بعدی هدایت شوید.

3- در این بخش شما باید قوانین این شبکه را مطالعه و با آن موافقت کنید. پس از این کار گزینه coninu
را انتخاب کنید و روند کار را ادامه دهید.

مهم 4- حال کافیست کشور، زبان و تاریخ تولد خود را انتخاب کنید و بار دیگر بر روی گزینه coninu
کلیک کنید و مسیر را ادامه دهید. دقت کنید که تاریخ تولد خود را حتما به خاطر بسپارید زیرا در صورت فراموش کردن رمز عبور خود با داشتن این تاریخ و آدرس -mai
خود می توانید رمز عبور جدیدی را انتخاب کنید.

5- در این بخش کافی است گزینه mst
ccounable> را انتخاب کنید تا به تمامی قسمت ها دسترسی داشته باشید.

مهم 6- این بخش بسیار مهم است. شما باید
-mai
و رمز عبور و همچنین سوال امنیتی خود را وارد نمایید. باید تمامی قسمت ها به طور صحیح وارد شوند. لازم به ذکر است که برای رمز عبور باید از حرف و عدد به طور مشترک استفاده کنید و آدرس -mai
شما باید صحیح باشد.

7- در این قسمت باید I able>
سرچ کنید و یک آدرس به همراه zi co مورد نظر را وارد کنید. در صورت انتخاب کشور آمریکا ایالت مورد نظر را نیز باید مشخص کنید.
خود را که در شبکه قرار است برای همه به نمایش درآید انتخاب کنید. پس از وارد کردن اسم مورد علاقه خود و چک کردن توسط شبکه و نیافتن مورد مشابه به قسمت بعدی بروید. دقت کنید این نام غیر قابل تغییر است.

8- در این قسمت کافی است اسم خود را به صورت کامل به همراه نام خانوادگی وارد کنید. پس از وارد کردن جنسیت خود به مرحله بعدی بروید.

9- در این قسمت باید آدرس خود را وارد کنید که این آدرس بستگی کاملی به کشور انتخابی شما دارد. بسته به کشور کافی است در goog&
مورد نظر را وارد کنید. در صورت انتخاب کشور آمریکا ایالت مورد نظر را نیز باید مشخص کنید.

10- در این بخش در صورت داشتن کارت های اعتباری قابل قبول می توانید گزینه ye, I wiable>
را انتخاب کنید در غیر این صورت می توانید از گزینه no h
;سرچ کنید و یک آدرس به همراه zi co
nk استفاده نمایید.

11- در این قسمت از شما سوالی پرسیده می شود که آیا مایل به دریافت E-mai
های تبلیغاتی از سوی سونی هستید یا خیر؟ اگر علاقمند به کسب اطلاعات جدید هستید بهتر است این گزینه را تیک بزنید و وارد مرحله بعدی شوید.

12- در این بخش I و همچنین آدرس <able>-mai شما به نمایش در می آید و 2 مرحله دیگر نیز وجود دارد که آدرس و مابقی اطلاعت شما به نمایش در می آید. در صورتی که ایرادی وجود نداشت به مرحله بعدی بروید.

13- در این بخش به شما گفته می شود که اکانت خود را با موفقیت ساخته اید و به ثبت رسانده اید.

14- در شبکه PSN کنار اسم شما یک vat
به نمایش در می آید در این بخش می توانید انواع مختلفی را مشاهده و شکل مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

15- حال از شما بابت ساخت اکانت تشکر می شود. در این زمان از شما پرسیده می شود که آیا تمایل به پاسخ دادن به چند سوال را دارید یا خیر. گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس این بخش به طور کامل به پایان میرسد.

16- حال بار دیگر به صفحه اصلی بر می گردید. کافی است به قسمت Playstation Network بروید و در آنجا بر روی گزینه sign in کلیک کنید.

17- در این بخش باید آدرس e-mai
و رمز عبور خود را وارد نمایید تا بتوانید به شبکه PSN وصل شوید. در صورت تمایل به sign in شدن به صورت اتوماتیک می توانید گزینه اول و در صورت تمایل به sv
شدن رمز عبور خود می توانید گزینه دوم را نیز انتخاب کنید.

18- روند ساخت اکانت در این لحظه به پایان رسیده است و شما به هزاران نفر دیگر که از این شبکه استفاده می کنند ملحق شده اید.

برای استفاده از امکانت می توانید به دو منوی آخر طولی بروید و دوستان خود را کنید، به صورت متنی و صوتی به گفتگو بپردازید، trophy های خود را با دیگران مقایسه و کنید و از ده ها امکانات دیگر نیز بهره ببرید. یادتان نرود که به stor
نیز سری بزنید.

موفق باشید.
پاسخ
با سلام
من موقعی که میخواهم در psnثبت نام کنم مینویسه باید دستگاه رو اپدیت کنی الان هم جدید ترین اپدیت 4.60هست که هنوز هک نشده واپدیت دستگاه من 4.55الان من چه کار کنم؟؟[تصویر:  s0%20%2841%29.gif][تصویر:  s0%20%2819%29.gif]
لطفا جواب بدید[تصویر:  s0%20%2841%29.gif][تصویر:  s0%20%2838%29.gif]
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ
فریمور 4.66 موجوده پیشنهاد می کنم فریمور دارکنث کبرا ادیتیشنو نصب کنبن
پاسخ
فریمور 4.66 موجوده پیشنهاد می کنم فریمور دارکنث کبرا ادیتیشنو نصب کنین
پاسخ
سلام
آموزش ساخت ریجن 2 نمی دید؟ من ریجن 1 دارم یک اکانت اما Mortal Combat Special Edition فقط ریجن 2 داره، می خوام یه حساب ریجن 2 هم اضافه کنم به کنسول
پاسخ
(08-01-2015, 06:14 PM)Marius نوشته است: سلام
آموزش ساخت ریجن 2 نمی دید؟ من ریجن 1 دارم یک اکانت اما Mortal Combat Special Edition فقط ریجن 2 داره، می خوام یه حساب ریجن 2 هم اضافه کنم به کنسول

سلام برای ساختن اکانت ریجن دو فقط باید هنگام ساختن اکانت کشورتون رو اروپایی انتخاب کنید
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
ساختم! آدرس هم می خواد!
پاسخ
(08-01-2015, 07:31 PM)Marius نوشته است: ساختم! آدرس هم می خواد!

والله من خودم ادرسش رو الکی زدم قبول هم کرد ببینید اگر برای شما قبول نمیکنه از این سایت کمک بگیرید
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
من میخوام اکانت بسازم بعد از اینکه رو گزینه ی creat an accont میزنم فقط میچرخه و هیچ اتفاقی نمی افته.از wi fi هم استفاده میکنم.
[تصویر:  BSCc2Fr.jpg?1]
پاسخ
(08-03-2015, 12:50 AM)FARZAN.CRASH007 نوشته است: من میخوام اکانت بسازم بعد از اینکه رو گزینه ی creat an accont میزنم فقط میچرخه و هیچ اتفاقی نمی افته.از wi fi هم استفاده میکنم.

خودم هم همچین مشکلی داشتم .
تا اینکه شرکتی که ازش اینترنت میگرفتم عوض کردم .
کنسول رو ببرید خونه یکی از دوستاتون ببرید با وای فایش ثبت نام کنید بعد میتونید تو خونه خودتون ازش استفاده کنید .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Shocked دانلوو ورژن کرک شده هیدن 16 برای کرک کردن اکانت mohammad5530 16 37,962 08-30-2017, 11:31 AM
آخرین ارسال: esfahan.ps4
  سوال در مورد استفاده از اکانت psn شخصی بر روی کنسول دیگران unesism 1 10,910 08-23-2016, 07:04 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP
  سوال درمورد اکانت هک شده ps4 badboybeygi 1 2,218 08-09-2016, 10:48 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP
  آموزش گرفتن PSN Plus Free رایگان همراه با آموزش تصویری ( PSN Plus رایگان ) ThePs4 27 20,404 09-12-2015, 04:03 PM
آخرین ارسال: End Of The Line
  آموزش شیر کردن بازیهای PS4 ashkan silent 0 3,990 09-23-2014, 08:23 PM
آخرین ارسال: ashkan silent

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان