امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل آنلاین بازی کردن بازی زیبای Grid 2
Tongue 
[تصویر:  64061458497071364701.jpg]
با سلام خدمت تمامی دوستان.

خوب دوستان حتما اینو میدونید که بازی GRID 2 همین چند روز پیش برای PC منتشر شده
که هکرها بلافاصله هکش کردن و حالا من و  شما می تونیم یه بازیه مسابقه ای زیبا رو همراه با هم انجام بدیم که هیجان فوق العاده ای داره.

خوب میریم سراغ آموزش مولتی پلیر این بازی زیبا :

لینک دانلود بازی Grid 2

در مرحله اول بازی رو نصب کنید 

در دومین مرحله شما باید استیم رو از اینجا دانلود کنید و سپس آنرا نصب و اجرا کنید.

در مرحله سوم شما باید آپدیت 1.0.83.1050 و DLC و کرک جدید مولتی پلیر این بازی رو از اینجا  ( لینک کمکی 1 / لینک کمکی 2 ) دانلود کنید
و در محل نصب بازیتون کپی و جایگزین کنید.

خوب حالا استیم رو اجرا و بعدش بازیتون رو اجرا کنید، در منو بازی به قسمت Grid online برید ، در این قسمت هم میتونید خودتو سرور بزینید و هم به دیگران ملحق شید
 و به همین راحتی شما می تونید آنلاین یه بازی رالی فوق العاده رو اونم به صورت رایگان تجربه کنید.

اینم چند تا عکس از بازی :

[تصویر:  43559678519336167731.jpg]

[تصویر:  34404975612560688435.jpg]

[تصویر:  70800507595777628707.jpg]

موفق باشید.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

آیـــــــــــــــــدی گـــــیم
پاسخ
این برای بار هزارم اگه از مطلبی خوشتون اومد فقط و فقط از دکمه تشکر استفاده کنید مگه شما قوانین انجمن را نمیخونید دفعه بعد ببینم اخطار دریافت خواهید کرد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
اونایی که میرن بازی میکنن اسم اکانتشونو بگن که ادشون کنیم تو استیم ... یه موقعی با هم بزنیم باقی رو لت و پار کنیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
منmahdi0001[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اقا این استیم خیلی گیره بابا باز نمیشه.هی صبر صبر صبر اخرم اجرا نمیشه.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
[تصویر:  13564605061.jpg]
پاسخ
(06-06-2013, 02:04 PM)'DARKSIDERS II' نوشته است: منmahdi0001[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اقا این استیم خیلی گیره بابا باز نمیشه.هی صبر صبر صبر اخرم اجرا نمیشه.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

لازم نیست استیم باز بشه که
بزن سر لودینگ تو برو تو بازی ... من همیشه همین کارو میکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] وسطای بازی یهدغعه بالا میاد
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
پاسخ
توصیه من به تموم دوستایی که میخان بازی کنن اینه که بیان تیم اسپیک چون مزه این بازیو دو چندان میکنه . تعداد ما یه 10 نفری هست[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

پاسخ
خوب وقتی استیم باز نشه که بازی بالا نمیاد ! ؟...چجوری وسطش میری تو بازی ![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
هر کی آزمایش کرد این روش رو تو همین تاپیک بگه که ما هم اقدام کنیم.

راستی من نسخه بلک باکسش رو الان نصب دارم روی PC. با این روش میشه بازی کرد؟
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
(06-06-2013, 02:26 PM)'Admin' نوشته است: هر کی آزمایش کرد این روش رو تو همین تاپیک بگه که ما هم اقدام کنیم.

==========================================================
دوسته عزیز این روش کاملا عملیه.
خود بنده با نسخه black box بازی میکنم

(06-06-2013, 02:25 PM)'arash12' نوشته است: خوب وقتی استیم باز نشه که بازی بالا نمیاد ! ؟...چجوری وسطش میری تو بازی ![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
=====================================================================
حق با شماست . استیم باید کاملا بالا بیاد ، بعدش مینی مایزش میکنی و بازیتو از از رویه دسکتاپت اجرا میکینی .

پاسخ
(06-06-2013, 02:25 PM)'arash12' نوشته است: خوب وقتی استیم باز نشه که بازی بالا نمیاد ! ؟...چجوری وسطش میری تو بازی ![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

ببین استیم یه لودینگ سر سام آوری داره ... طبق آزمایشاتی که من کردم حدود 5 دقیقه هم ممکنه طول بکشه ... ولی من وقتی 30 ثانیه گذشت رو بازی کلیک می کنم بازی فک می کنه استیم اجرایه بالا میاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بعدش میرم یه چند دقیقه بازی میکنم ، استیم صفحه ی اصلیش میزنه بیرون ...

(06-06-2013, 02:26 PM)'Admin' نوشته است: هر کی آزمایش کرد این روش رو تو همین تاپیک بگه که ما هم اقدام کنیم.

رسول من تست کردم ، رو نسخه ی بلک باکسم تست کردم ... 
فقط همون کرکو بریز و استیم نصب کن ... استیم که عضوی ... بالا بیارش ... لازم نیست کامل بالا بیاد ... سر لودینگی که قراره بره تو اکانتت برو تو بازی ... بعدش دیگه صفا ....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اکانت استیم من 
greyjoker2
ادش کنین با هم بازی کنیم
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo آموزش آنلاین بازی کردن Call of Duty Modern Warfare 2 ( کرک آلتر قدیمی ) GodofWar2153 65 43,661 07-24-2020, 02:26 PM
آخرین ارسال: amir5612
  روش آنلاین بازی کردن DayZ arshya 73 39,878 04-06-2020, 11:27 PM
آخرین ارسال: Michael7930
  آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) PG.AMiRHoSsEiN 85 61,727 02-08-2020, 03:45 PM
آخرین ارسال: m.s.r.z.y
  آنلاین بازی کردن Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 Maximum-Dev 7 10,083 08-15-2019, 04:26 AM
آخرین ارسال: White Beard
  آموزش آنلاین بازی کردن بازی dead island aliasghar 2 3,029 07-13-2019, 01:51 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان