امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آگهی استخدام سازندگان Red Dead Redemption برای پروژه جدید
به تازگی Rockstar San Diego، سازنده بازی Red Dead Redemption،  فهرستی از مشاغل مورد نیاز خود را برای آغاز یک پروژه جدید منتشر کرده است. با جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.
[تصویر:  Red-Dead-redemption-2-logo.jpg]

یکی از نیازمندی های شغلی  Rockstar San Diego، فردی است که بتواند روی بخش چند نفره این بازی کار کرده و به اصطلاح بخش CO-OP را با بخش تک نفره جهان آزاد  این بازی ادغام کند. ظاهرا  این عنوان که هنوز نامش مشخص نیست قرار است برای هر دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One منتشر شود. پس با توجه به اینکه این عنوان جهانآزاد می باشد و برای کنسول های نسل هستم منتشر می شود و Rockstar San Diego هم ساخت آن را به عهده دارد پس یا این عنوان یک فرنچایز جدید است و یا اینکه به قطع شاهد سری جدید بازی Red Dead Redemption خواهیم بود؛ یک عنوان جهان آزاد و با حال و هوای وسترن که در سال ۲۰۱۰ برای کنسول های نسل هفتم منتشر شد.

Rockstar San Diego علاوه بر Red Dead Redemption، سابقه کار بر روی عناوینی چون  L.A. Noire ( با همکاری Team Bondi و Rockstar North) و Max Payne 3 ( با همکاری  Rockstar Studios) را در کارنامه خود دارد.

سری نخست Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰ عرضه و با استقبال و فروش بسیار خوبی نیز همراه شد به طوری که بسیاری از کاربران امیدوار بودند که سری جدید این عنوان نیز ساخته شود. حال با توجه به این موضوع به سوال ما در قسمت پایین پاسخ دهید.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا موافق ساخت سری جدید Red Dead Redemption هستید؟ انتظار دارید چه تغییراتی را در سری جدید مشاهده کنید؟نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Gameranx
پاسخ
بسیار عالی ...
یک عنوان جهان باز دیگه . کلا عناوین جهان باز دارن خیلی زیاد میشن و بنده به شخصه از این عناوین بسیار خوشم میاد و لذت میبرم .
بیشتر دوست دارم که یک آی پی جدید در کار باشه . 
ممنون بابت خبر .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
Red Dead Redemption بدون شک یکی از برترین بازی های تاریخه. داستانی فوق العاده زیبا و گیمپلی بسیار سرگرم کننده که در یه دنیای جهان باز به وقوع میپوندن.
پایان این بازی یکی از دلخراش ترین پایان های تاریخ صنعت بازی های ویدئوییه.
من که خیلی دوست دارم که Red Dead Redemption 2 هم ساخته بشه. خیلی ها میگن که دوست دارن در نقش پسر جان مارستون در Red Dead Redemption 2 به بازی بپردازن، اما خب به نظر من بهتره که داستان بازی کاملا مستقل از Red Dead Redemption باشه، چون داستان جان مارستون و پسرش هر دو به نوعی به پایان رسیدن.
پاسخ
وای خدا یعنی میشه red dead 2 معرفی بشه :heart: حسرت بازی کردن red dead تو دلم مونده :(
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
یادش بخیر 100 درصدش کردم عاشق این بازیم.به خاطرش Xbox 360 خریدم و اگه نسخه دومش بیاد بازم حاضرم به خاطرش یکی از کنسول های نسل هشت بخرم.
پاسخ
اگه قطعی شه و بیاد بدون شک PC در کار نیست
اگه نسخه ی پی سی هم باشه پس باید قسمت یکش هم ریمستر کنن واسه پی سی چون نمیشه که شاید یکی کنسول نداشته باشه و تجربش نکرده باشه اونوقت یهویی از یک بپره دو ؟ یا واسه پی سی نمیاد یا با هم میاد
پاسخ
اصلا نسخه یک یه بازی خیلی قشنگ بود که اصلا وصفش نمیشه کرد. اتمسرشم که منو همون اول مجذوب خودش کرد.

یادش بخیر موقعی که به آنلاین RDR وصل شدم، یکی من بودم و با دوتا دیگه از دوستام. هرکدوممون یکی یه الاغ دستمون بود. الاغه هم که جون نداشت مثل اسب بدوه :D

با همون الاغ چه قتل ها و چکار هایی که نمیکردیم. من الان به ریمسترش هم راضیم ولی اگر نسخه 2 رو بسازن که دیگه صنعت بازی های رایانه ای منفجر میشه.

فقط 11 بار بازی رو 100 % کردمش. هی بازی میکردم و تمومش میکردم و بعد سیو ها رو حذف می کردم و از اول بازیش می کردم.

فعلا باید تو خماری ریمستر یا نسخه جدیدش بمونیم. 

ممنون بابت خبر :heart:
[تصویر:  x81q_batman%E2%84%A2_arkham_knight_20150625130430.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 433 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 9,686 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,237 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,351 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,664 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان