امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احتمال ساخت Alan Wake 2 زیاد هست!
[تصویر:  Alan-Wake-2.jpg]
Alan Wake یک عنوان ترسناک و ماجراجویی هست که برای کنسول های xbox 360 و pc عرضه شد و به یکی از بهترین بازی های سبک خودش شد و به پر فروش ترین بازی xbox 360 در سال عرضه ی این بازی تبدیل شد. Remedy Entertainment ابتدا می خواست ادامه ی این عنوان را بسازد اما با آمد کنسول xbox one دیگر فکر این بازی را از سر خود بیرون کرد و به فکر ساخت یک بازی انحصاری جدید برای این کنسول شد، بازیی که از روی یک سریال آمریکایی ساخته شده است نام بازی Quantum Break است. ولی حالا Remedy Entertainment می گوید امکان ساخت این بازی هست ولی ما به دنبال یک وقت خوب هستیم تا بر روی این عنوان کار کنیم. یکی از مدیران استودیوی Remedy Entertainment می گوید:
نقل‌قول: ما خیلی دوست داریم ادامه ی این بازی را ادامه دهیم پس وقتی یه موقیت خوب گیرمون افتاد شک نکنید که بر روی این بازی کار میکنیم. او در ادامه نیز گفت در پایان ساخت این بازی ما فکر های زیادی کردیم که این بازی را اینطوری ول نکنیم و باید بگم ما داریم بر روی ساخت این بازی برنامه ریزی میکنیم. باید بگم که من خیلی دوست دارم که این عنوان رو درست کنم و میخواهم طرفداران این بازی رو ناامید نکنم، ساخت این بازی به من یه حس خوبی را خواهد داد و همان طور که گفتم در اولین فرست ما ساخت این بازی را شروع خواهیم کرد و یک عنوان باور نکردنی می سازیم.
منبع
پاسخ
من که از یکش اصلا خوشم نیمود.
خیلی بی سر و ته بود.
کل بازی یا کلاغ داشت بهت حمله می کرد یا باید دنبال روشنایی می گشتی./ Confused :-/
یک زمانی مدیر بخش pc سایت گیم ایمگ بودم....
[تصویر:  walking-dead-season-2-clementine-1-600x221.jpg]
پاسخ
(04-21-2015, 01:33 PM)alireza khan نوشته است: من که از یکش اصلا خوشم نیمود.
خیلی بی سر و ته بود.
کل بازی یا کلاغ داشت بهت حمله می کرد یا باید دنبال روشنایی می گشتی./ Confused :-/
برای منکه یکی از بهترین بازی ها بوده است و خیلی منتظرم نسخه ی 2 رو هم بسازن
پاسخ
بعد از اون پایان ابهام انگیزش اگر نسخه ی دومی ازش ساخته نمی شد من تعجب می کردم :/ .. ولی امیدوارم حداقل تا 2017 عرضه کنند نسخه دوم رو چون اگر دیر تر بشه فاصله بین دو نسخه خیلی زیاد میشه 
ممنون از خبر 
[تصویر:  h07zrpme2vpnqptkqap2.png]
پاسخ
من که یادم نمی ره یه مقاله تویکی از مجالات بازی بود درباره داستان و نکات مبهمش فقط 10 بار خوندمش درباره آخرش چی می شه ادامش چی خواهد شد. یه چیزیهایی نوشته بود مغزم ترکید داستان جوری تموم شد که ادامه پیدا کنه فک نکنم فرق پیدا کنه چرا که خیلی سوال بدون جواب داشت داستان بازی .
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
امیدوارم بسازنش و از اولیش هم بهتر بشه، باید یدور دیگه حتما بازیش کنم،  الان که بهش فکر می کنم، یاد چند فیلم با المان هایی نزدیک به داستان این بازی می افتم ؛ داستان خاص با پایان جالبی داشت.
ممنون از خبر
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  احتمال عرضه‌ی بازی Arise: A Simple Story برروی کنسول نینتندو سوییچ White Beard 0 1,280 10-18-2019, 09:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  Alan Wake American Nightmare و Observer هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز رایگان هستند White Beard 0 1,083 10-18-2019, 09:33 PM
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,219 10-18-2019, 09:26 PM
  مراحل ساخت بازی John Wick Hex به اتمام رسید White Beard 0 1,017 09-25-2019, 09:25 PM
  سازنده‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order: پایان مراحل ساخت بازی نزدیک است yazdandoost 0 1,082 09-23-2019, 01:06 PM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان