امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتراک نظر در بازی Dragon Age: Inquisition
با سلام به دوستان گل....

خوب هدف از زدن این تاپیک بحث بی مورد درباره ی یک عنوان که چند تاپیک اختصاصی هم دارد نیست..
از آنجا که Dragon Age: Inquisition  بهترین بازی سال شد پس می توان آن را در رده ی بازی های مهم جای داد پس اشتراک نظر درباره ی مراحل این بازی بین افرادی که این عنوان را تجربه کردند هم می تواند کار ساز برای افرادی در جایی از این بازی مشکلی دارند واقع شود و هم برای اشتراک نظر ها درباره ی دیگر جنبه های بازی.
خوب دوستان در این تاپیک ابتدا درباره ی این که کدام نژاد را انتخاب کردند می گویند برای مثال: /من نژاد Humans را انتخاب کردم/ و بعد نحوه ی جنگیدن مورد نظرشون که دربازی انتخاب کردند. برای مثال: /weapons and shield/
و بعد توضیح مختصری درباره ی این که چقدر از این انتخاب هایشان درست بوده و به کارشان آمده است می دهند.
همچنین شما می توانید درباره ی قرار گیری کلید های مورد استفاده در بازی و محل قرار گیریشان نظر دهید..
برای مثال بنده اصلا از اینکه قابلیت نگاه کردن به اطراف از طریق موس مقدور نیست و تحت کلید های A & D  قرار گرفته ناراضی هستم...
خوب منتظر نظر های شما هستیم.....

قوانین: 1.فقط افرادی که این عنوان را تجربه کرده اند لطفا نظراتشان را به اشتراک بگذارند.
2. بحث ها فقط حول موارد گفته شده است پس لطفا اسپم ندهید.

با تشکر
پاسخ
من نژاد human و کلاس mage رو انتخاب کردم از همه چیزشم خوشم اومد فقط اگه یه لول داشت که وقتی دشمنا میومدن تو صورتت اونو میزدی پرتشون میکردی عقب خوب بود :P  

اخه کلاس mage یا همون جادوگر از دور اتک میده یا به اصطلاح Range هست و اگه دشمن برسه بهش به ... میره   ;)

کلا بازیش خیلی باحال هست دوربین بازی هم با A.D حرکت ندین کلیک راست رو نگه دار بعد موس رو حرکت بده دوربین حرکت میکنه مثل بازی wow هست (عادت میکنی)!
پاسخ
 من که انسان جادوگر رو انتخاب کردم خواستم بدونم هیچ راهی نیست واسه نسخه کرکی از dragon age keep  استفاده کنیم یا سیو نسخه های قبل رو انتقال بدیم چون خیلی رو بازی تاثیر میذاره . 

(03-30-2015, 08:10 PM)EDWARDALIREZA نوشته است: من نژاد human و کلاس mage رو انتخاب کردم از همه چیزشم خوشم اومد فقط اگه یه لول داشت که وقتی دشمنا میومدن تو صورتت اونو میزدی پرتشون میکردی عقب خوب بود :P  

اخه کلاس mage یا همون جادوگر از دور اتک میده یا به اصطلاح Range هست و اگه دشمن برسه بهش به ... میره   ;)

کلا بازیش خیلی باحال هست دوربین بازی هم با A.D حرکت ندین کلیک راست رو نگه دار بعد موس رو حرکت بده دوربین حرکت میکنه مثل بازی wow هست (عادت میکنی)!

توی بخش inquisitor specialization  اگه knight enchanter رو انتخاب کنی میتونی حملات melee رو هم داشته باشی که خیلی به درد بخوره . vivien این قابلیت رو داره اگه میخوای ببینی چطوره ;) ;)

[تصویر:  joker_dark_knight-t2.jpg]
پاسخ
اقا من دفعه اول انسان-کماندار شروع کردم که دیدم اصن نمی تونم بازی کنم، الان هم انسان-جادوگر هستم ولی لامصب خیلی سختمه، تنهایی از پس مبارزاتش بر نمیام، وقتی هم که داره اتک میده از جاش تکون نمیخوره، حتما باید یک جا بمونی تا بتونی حمله کنی، حملاتش هم لانگ رنج هست و وقتی دشمن نزدیک میشه آسفالتت میکنه، انصافن حوصله هم ندارم برگردم دوباره با شمشیر و سپر شروع کنم. کسی راهنمایی نداره که چیکار کنم ک ب فاک عظما نرم؟!

پ.ن: بعدا میگن چرا اسکایریم بهترین بازی نقش آفرینیه، هر جای بازی هر وقت که دلت می خواست میتونستی از این کلاس به اون کلاس بری. توی Inquisition حتی نمی تونی لباسی که واسه کلاس خودت نباشه رو تنت کنی!!!
»» همین الان عضو شوید ««    .       »» معرفی و نقد بازی ها ««
پاسخ
(03-31-2015, 01:15 AM)Gabit0 نوشته است: اقا من دفعه اول انسان-کماندار شروع کردم که دیدم اصن نمی تونم بازی کنم، الان هم انسان-جادوگر هستم ولی لامصب خیلی سختمه، تنهایی از پس مبارزاتش بر نمیام، وقتی هم که داره اتک میده از جاش تکون نمیخوره، حتما باید یک جا بمونی تا بتونی حمله کنی، حملاتش هم لانگ رنج هست و وقتی دشمن نزدیک میشه آسفالتت میکنه، انصافن حوصله هم ندارم برگردم دوباره با شمشیر و سپر شروع کنم. کسی راهنمایی نداره که چیکار کنم ک ب فاک عظما نرم؟!

پ.ن: بعدا میگن چرا اسکایریم بهترین بازی نقش آفرینیه، هر جای بازی هر وقت که دلت می خواست میتونستی از این کلاس به اون کلاس بری. توی Inquisition حتی نمی تونی لباسی که واسه کلاس خودت نباشه رو تنت کنی!!!

توی بخش inquisitor specialization  اگه knight enchanter رو انتخاب کنی میتونی حملات melee رو هم داشته باشی

[تصویر:  joker_dark_knight-t2.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Dark Souls II یا Dragon Age Inquisition v133 1 1,584 06-03-2016, 10:54 PM
آخرین ارسال: Destiny
  انلاین DRAGON NEST (free to play) << sss2 2 1,532 09-01-2015, 05:56 PM
آخرین ارسال: sss2
  برای بازی عالی Ryse:Son of Rome و برای اومدن بازی برای Play Station و PC رای بدین Sepehr Gamer 5 3,122 08-29-2013, 07:08 AM
آخرین ارسال: Amir Game
  بهترین بازی این نسل از نظر شما - مرحله ی چهارم ، بهترین بازی اکشن 123753 11 4,518 08-22-2013, 02:36 PM
آخرین ارسال: َAlireza 47
  بهترین بازی این نسل از نظر شما - مرحله ی دوم ، بازی های ورزشی 123753 16 5,114 06-28-2013, 04:48 PM
آخرین ارسال: Best Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان