امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعات کامل درباره No Man's Sky
(12-29-2015, 12:12 PM)GreatMas نوشته است: تحلیلت عالی 113 ، دستت درد نکنه. منم خودم مدت هاست دنبال این بازیم و توی یوتیوب هر چند وقت یک بار فیلماشو سرچ می کنم ببینم چی جوریاست اوضاع  241 ! این بازی منو یاد freelancer محصول سال 2003 میندازه. اون واقعا بازی خیلی خیلی قشنگی بود. توی سیارات مختلف می رفتی، با این تفاوت که نمی شد مثلا توی اون سیاره راه رفت، فقط تو اون سیاره می شد سفینه خرید و یا سفینه هارو آپگریدش کرد، ولی تو اون بازی جدای گشت و گذار در فضا، خط داستانی مشخصی داشت، یعنی ماموریت های مختلفیو می شد به انجام برسونی و صحنه های مبارزه ایش خیلی بود. ماموریت هایی که انجام می دادم منو واقعا به ذوق و شوق سوق می داد.

بازی no man's sky اما تعداد سیاراتش خیلی خیلی خیلی زیادن! این یه حسنه براش، اما به نظر من اگه توی هر سیاره ای یه ماموریت خاصی رو هم انجام می دادی و یا به عبارت دیگه اگه به جز گشت و گذار، مثل بازی های RPG داستانیو دنبال می کردی بهتر از این می شد. با تمام این اوصاف، مشتاق انتشار بازی و لذت بردن ازش هستم  Gamer4 !
اگر بازی می خوای مثال بزنی
بازی spore رو مثال بزن
بازیno man's sky مطلقا چیزی بیشتر از  بازیه spore نداره (غیر از بخش انلاین)
(به دوستانی که از این بازی خوششون اموده بازی spore رو پیشنهاد می کنم
توی این بازی از مرحله تک سلولی باید پیشرفت بکنید تا برسید به عصر فضا(شما می تونید تمام موجوداتی رو که ساخته اید به اشتراک بزارید و موجودات ساخته برقیه پلیر ها رو دریافت کنید. بعد که به عصر فضا رسیدید می توندی شکل و اب و هوای سیارات رو تغییر بدید. سیارات رو مسکونی یا غیر مسکونی کنید.و حیات رو در سیارات نابود یا ایجاد کنید. (حتی سیارات رو نابود کنید !) وبا استفاده از کرم چاله ها به قسمت های مختلف کهکشان سفر کنید و مستعمرات خود را در کل کهکشان برپا کنید. با تمدن های دیگر متحد یا دشمن بشید و ...
با گرفتن dlc این بازی می تونید وارد سیاراتی که مرحله دارن بشید (تعداد مراحل پیشفرض بازی کمه. برای همین باید مرحله هایی که برقیه پلیر ها ساختن رو دانلود کنید))
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(12-29-2015, 06:34 PM)BadBoy4Ever نوشته است: ببخشید سیستم مورد نیاز اعلام نشده ؟ ازین دیگه بیشتر نمیشه هایپ شم

برگرفته از سایت game-debate.com

[تصویر:  LmsTs.jpg]
پاسخ
داداش ایول واقعا اطلاعات خوبی بود 113
منم خیلی منتظرشم
داداش دقیا چثدر مونده تا بازی بیاد لطفا یکی جواب بده S0 (29)
[تصویر:  6nae3ze839c0da7jhdmc.jpg]
پاسخ
(12-29-2015, 08:52 PM)بازی_خور نوشته است:
(12-29-2015, 12:12 PM)GreatMas نوشته است: تحلیلت عالی 113 ، دستت درد نکنه. منم خودم مدت هاست دنبال این بازیم و توی یوتیوب هر چند وقت یک بار فیلماشو سرچ می کنم ببینم چی جوریاست اوضاع  241 ! این بازی منو یاد freelancer محصول سال 2003 میندازه. اون واقعا بازی خیلی خیلی قشنگی بود. توی سیارات مختلف می رفتی، با این تفاوت که نمی شد مثلا توی اون سیاره راه رفت، فقط تو اون سیاره می شد سفینه خرید و یا سفینه هارو آپگریدش کرد، ولی تو اون بازی جدای گشت و گذار در فضا، خط داستانی مشخصی داشت، یعنی ماموریت های مختلفیو می شد به انجام برسونی و صحنه های مبارزه ایش خیلی بود. ماموریت هایی که انجام می دادم منو واقعا به ذوق و شوق سوق می داد.

بازی no man's sky اما تعداد سیاراتش خیلی خیلی خیلی زیادن! این یه حسنه براش، اما به نظر من اگه توی هر سیاره ای یه ماموریت خاصی رو هم انجام می دادی و یا به عبارت دیگه اگه به جز گشت و گذار، مثل بازی های RPG داستانیو دنبال می کردی بهتر از این می شد. با تمام این اوصاف، مشتاق انتشار بازی و لذت بردن ازش هستم  Gamer4 !
اگر بازی می خوای مثال بزنی
بازی spore رو مثال بزن
بازیno man's sky مطلقا چیزی بیشتر از  بازیه spore نداره (غیر از بخش انلاین)
(به دوستانی که از این بازی خوششون اموده بازی spore رو پیشنهاد می کنم
توی این بازی از مرحله تک سلولی باید پیشرفت بکنید تا برسید به عصر فضا(شما می تونید تمام موجوداتی رو که ساخته اید به اشتراک بزارید و موجودات ساخته برقیه پلیر ها رو دریافت کنید. بعد که به عصر فضا رسیدید می توندی شکل و اب و هوای سیارات رو تغییر بدید. سیارات رو مس***** یا غیر مس***** کنید.و حیات رو در سیارات نابود یا ایجاد کنید. (حتی سیارات رو نابود کنید !) وبا استفاده از کرم چاله ها به قسمت های مختلف کهکشان سفر کنید و مستعمرات خود را در کل کهکشان برپا کنید. با تمدن های دیگر متحد یا دشمن بشید و ...
با گرفتن dlc این بازی می تونید وارد سیاراتی که مرحله دارن بشید (تعداد مراحل پیشفرض بازی کمه. برای همین باید مرحله هایی که برقیه پلیر ها ساختن رو دانلود کنید))

(12-29-2015, 09:36 PM)GHADER PC نوشته است: داداش ایول واقعا اطلاعات خوبی بود 113
منم خیلی منتظرشم
داداش دقیا چثدر مونده تا بازی بیاد لطفا یکی جواب بده S0 (29)

ژوئن 2016 (خرداد-تیر) منتشر می شه.
پاسخ
(12-29-2015, 06:34 PM)BadBoy4Ever نوشته است: ببخشید سیستم مورد نیاز اعلام نشده ؟ ازین دیگه بیشتر نمیشه هایپ شم

هنوز سیستم مورد نیاز بازی اعلام نشده ولی این رو مطمئن باشید که حجم بازی اونقدرها که فکر میکنید زیاد نمیشه.
چون همه چیز با توجه به فرمولهای ریاضی ساخته میشه. در نتیجه یکسری فایلهای ضروری فقط دانلود میشه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,216 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,168 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مصاحبه‌ با سازندگان Man of Medan | صحبت‌ درباره‌ی داستان، فضاسازی و عناصر بازی White Beard 0 1,213 11-25-2018, 12:34 PM
آخرین ارسال: White Beard
  این درباره خانواده است | نقد و بررسی The Walking Dead Season 3: A New Frontier Ep.1&2 B.A.T 3 3,435 02-26-2017, 05:02 PM
آخرین ارسال: Dead-pool
  لطفاً آهسته وارد شوید؛ درباره‌ی بازی Sad Satan Punished Snake 6 3,001 08-18-2016, 03:23 PM
آخرین ارسال: UNIQ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان