امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن اختصاصی Xbox One
3 میلیون به خاطر اینه که تو امریکا فقط اومده و هزینه وارد کردنش زیاده [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] وقتی که توی دبی و ترکیه عرضه بشن میاد رو دو میلیون یا کمتر . 
پلتفرم :Xbox 360 . و xbox one به زودی اگه جور شد ! 
گیمرتک ایکس باکس لایو : mamal262 . هر چند , چند وقتیه آنلاین بازی نمیکنم :/ 
بازی های در حال انجام : به خاطر کنکور فعلا هیچی !
 ? Cortana : chief , what happens if you miss your shot
 . Masterchief : I Won't

[تصویر:  Halo-4-Facebook-Timeline-Cover.jpg]
پاسخ
 خوب جالبه فرمون های حرکتی شم خوبن امیدوارم سریع بیاد و هک شده
پاسخ
رسیور و وصل کنم با امکانات صوتی و تصویری ایکس باکس میتونم برنامه ببینم؟
یکی اینجا به من تخصصی بگه من از چه قابلیت های مولتی مدیای ایکس باکس میتونم استفاده کنم چون برام مهمه میتونه فیلم بلو ری و دی وی دی برام پخش کنه؟منظورم فیلم های غیر اورجینال خودمونه و اینکه ایکس باکس هم رجین بندی داره؟
پاسخ
(01-18-2014, 02:31 AM)'bhmup' نوشته است: رسیور و وصل کنم با امکانات صوتی و تصویری ایکس باکس میتونم برنامه ببینم؟
یکی اینجا به من تخصصی بگه من از چه قابلیت های مولتی مدیای ایکس باکس میتونم استفاده کنم چون برام مهمه میتونه فیلم بلو ری و دی وی دی برام پخش کنه؟منظورم فیلم های غیر اورجینال خودمونه و اینکه ایکس باکس هم رجین بندی داره؟

اگه میخواید فیلم بلو ری پخش کنید باید برنامش رو از marketplace دانلود کنید حجمش فک کنم 22 mb بودش

پاسخ
سلام اکس باکس وان کی هک میشه که بازی های کپی رو اجرا کنه؟ Ps4 چطور؟
کدوم بی صدا تره؟
کدوم قوی تره؟
و درکل کدوم رو بخرم بهتره؟
پاسخ
(05-29-2014, 12:17 AM)'mehran76' نوشته است: سلام اکس باکس وان کی هک میشه که بازی های کپی رو اجرا کنه؟ Ps4 چطور؟
کدوم بی صدا تره؟
کدوم قوی تره؟

دقیقا سوالات منم هست[img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

پاسخ
(05-29-2014, 12:17 AM)'mehran76' نوشته است: سلام اکس باکس وان کی هک میشه که بازی های کپی رو اجرا کنه؟ Ps4 چطور؟
کدوم بی صدا تره؟
کدوم قوی تره؟

xbox one فعلا فایل nand ش باز شده و در حال هک شدنه معلوم نیست کی کامل هک بسه . ps4 فعلا خبری ازش نیست .
xbox one بخاطر بزرگتر بودن فنش صداش کمتره .
ps4 قویتره .
اگه از انحصاری های xbox one میتونین بگذرین حتما ps4 بگیرید از هر نظر بهتره .

پاسخ
Exclamation 
(11-17-2013, 12:46 AM)'kasra' نوشته است: انجمن اختصاصی Xbox One ایجاد شد از این به بعد تمامی مباحث در مورد این کنسول را در این قسمت قرار دهید

سلام،من سوالی داشتم اون هم اینه که این کنسول xbox one به تلویزیون های قدیمی سامسونگ که hdmi نمیخوره ولی. فقط سه فیش میخوره جواب میده اگه نمیخوره با تبدیل hdmi به سه فیش چی ؟

پاسخ
(10-09-2014, 08:01 AM)'jaks' نوشته است:
(11-17-2013, 12:46 AM)'kasra' نوشته است: انجمن اختصاصی Xbox One ایجاد شد از این به بعد تمامی مباحث در مورد این کنسول را در این قسمت قرار دهید

سلام،من سوالی داشتم اون هم اینه که این کنسول xbox one به تلویزیون های قدیمی سامسونگ که hdmi نمیخوره ولی. فقط سه فیش میخوره جواب میده اگه نمیخوره با تبدیل hdmi به سه فیش چی ؟

درسته فقط خروجی HDMI در رابطه با تبدیل هم احتمالا امکان پذیره ولی کیفیت به شدت افت می کنه

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام یه هفته ای میشه که xbox one خریدم همه چیزشم درست و سالم بود اما امروز که روشنش کردم نمیدونم چش شده فقط بازی هارو اجرا میکنه دیگه هیچ برنامه ای رو اجرا نمیکنه وقتی میخوام بنویسم کیبردش بالا نمیاد با دستشم دیگه نمیتونم کنسول رو خاموش کنم حتی settings رو هم نمیتونم باز کنم تو حساب لایومم نمیتونم لاگ این بشم. لطفا خواهش میکنم کمکم کنید این مشکلو حل کنم.ممنون مرسی...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بکاپ گیری از سیو بازی های Xbox One X SaeedFazlollahzadeh 1 9,380 03-28-2021, 06:29 PM
آخرین ارسال: amh1975
Wink کانال طرفدرای xbox mohaX10Xmad 0 4,096 07-07-2017, 06:58 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  فروش اکانت xbox One mohaX10Xmad 0 1,767 06-23-2017, 11:47 AM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  آموزش خرید از فروشگاه xbox one و استفاده از گیفت کارت xbox one Arefsca 5 3,787 04-12-2017, 04:57 PM
آخرین ارسال: arashscream
  فروش کنسول xbox one دست دوم mohammad9333 0 2,018 08-30-2016, 12:22 PM
آخرین ارسال: mohammad9333

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان