امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین بنچمارک های عنوان Rise of the Tomb Raider
(01-28-2016, 12:13 PM)ehsan1377 نوشته است:
(01-28-2016, 11:43 AM)Steve McQueen نوشته است: از همون اول هم مشخص بود این بازی هم یکی از قربانیان Nvidia خواهد بود چون همون طور که میدونید به دارندگانش رایگانش دادش و اینا، قبلا هم بازی Assassins رو باندل کرد و ما توی عمل واقعا دیدیم که چطور روی کارت های این شرکت فریم میداد در ضمن پراجیکت کارز هم بود! در کل شرکتی که رفته با Nvidia همکاری چیزی کرده ضررش رو کارت های amd دیدن
الانم این فریم ها یکم نامعتبره از نظرم چون گفته شده تمام تنظیمات روشنه و خب اونایی که انحصاری Nvidia هستن چنان فریم کارت های amd رو کاهش میدن که آدم از بازی سیر میشه(مثل HairWork و HBO+که فریم از 60 رو کاهش میدن به 20 الی 25 S0 (43) )ولی برعکس انحصاری های AMD هیچ تاثیری بخصوصی توی فریم کارت مقابل ندارن

دقیقا حرفاتون رو 180 درجه تغییر دادین!
قبلا میگفتین تایتل AMD ه الان که خراب کرده شده تایتل انویدیا و زیر میزی و ...!
بازی به بهترین شکل توسط Nixxes پورت شده شریک اسکور انیکس هم AMD هست! بالاترین حالتش هم بسیار سنگینه و از Tessellation هم استفاده زیادی شده. یکی از دلایل ضعف AMD میتونه همین Tessellation باشه
کلا AMD که کم میاره تقصیر انویدیا و سازنده هست! انویدیا کم بیاره عنوان کاملا بهینه و مقایسه عادلانس!
در ضمن یادمه گفتی ویچر رو بالاترین حالت 60 فریم گرفتی!!
عزیزمن باندل داده بیرون!!!
تمام بازی هایی که باندلن و به  "رایگان" به دارندگان کارت های این شرکت داده شدن یه دستی توشون رفته!(اون از بتمن،اساسینز،ریمبو،پراجیکت کارز) در ضمن الانم میگم من الان دارم witcher رو روی ultra و HairWork خاموش 60 فریم ثابت و توی جنگل و شهر های شلوغ 50 فریم میگیرم!!!
که البته توی تست هایی که منتشر شده بود گفته بودن نه من باید با این کارت 30 فریم میگیرفتم که راستم میگفتن چون hairWork و HBO+ روشن بوده و واقعا حتی روی fury هم افتضاح به بار اورده بود در کل نباید برای کارت های AMD این انحصاری های انویدیا رو روشن کرد و دراصل منظورم این بود که چون احتمالا مثل ویچر با خاموش کردن اینا حتی کارت R9 370 هم به راحتی 40 الی 50 فریم خواهد گرفت
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
(01-28-2016, 12:27 PM)Steve McQueen نوشته است:
(01-28-2016, 11:43 AM)Steve McQueen نوشته است: از همون اول هم مشخص بود این بازی هم یکی از قربانیان Nvidia خواهد بود چون همون طور که میدونید به دارندگانش رایگانش دادش و اینا، قبلا هم بازی Assassins رو باندل کرد و ما توی عمل واقعا دیدیم که چطور روی کارت های این شرکت فریم میداد در ضمن پراجیکت کارز هم بود! در کل شرکتی که رفته با Nvidia همکاری چیزی کرده ضررش رو کارت های amd دیدن
الانم این فریم ها یکم نامعتبره از نظرم چون گفته شده تمام تنظیمات روشنه و خب اونایی که انحصاری Nvidia هستن چنان فریم کارت های amd رو کاهش میدن که آدم از بازی سیر میشه(مثل HairWork و HBO+که فریم از 60 رو کاهش میدن به 20 الی 25 S0 (43) )ولی برعکس انحصاری های AMD هیچ تاثیری بخصوصی توی فریم کارت مقابل ندارن

بازی به بهترین شکل توسط Nixxes پورت شده شریک اسکور انیکس هم AMD هست! بالاترین حالتش هم بسیار سنگینه و از Tessellation هم استفاده زیادی شده. یکی از دلایل ضعف AMD میتونه همین Tessellation باشه
کلا AMD که کم میاره تقصیر انویدیا و سازنده هست! انویدیا کم بیاره عنوان کاملا بهینه و مقایسه عادلانس!
تمام بازی هایی که باندلن و به  "رایگان" به دارندگان کارت های این شرکت داده شدن یه دستی توشون رفته!(اون از بتمن،اساسینز،ریمبو،پراجیکت کارز) در ضمن الانم میگم من الان دارم witcher رو روی ultra و HairWork خاموش 60 فریم ثابت و توی جنگل و شهر های شلوغ 50 فریم میگیرم!!!
که البته توی تست هایی که منتشر شده بود گفته بودن نه من باید با این کارت 30 فریم میگیرفتم که راستم میگفتن چون hairWork و HBO+ روشن بوده و واقعا حتی روی fury هم افتضاح به بار اورده بود در کل نباید برای کارت های AMD این انحصاری های انویدیا رو روشن کرد و دراصل منظورم این بود که چون احتمالا مثل ویچر با خاموش کردن اینا حتی کارت R9 370 هم به راحتی 40 الی 50 فریم خواهد گرفت
حتما همینطوره!!! S0 (43) دقیقا HBAO چی داره که باعث شده Fury X با اون همه ادعا پایین تر از 780Ti قرار بگیره؟
باندل چه ربطی به عملکرد داره؟ S0 (43)  انویدیا کد گرفته و به دارندگان کارتاش رایگان داده. 
خداروشکر انویدیا این HBAO رو قرار داد شما AMD فن ها یه بهونه ای داشته باشین برای این عملکرد افتضاح.
همچنان برای من سواله چطور ویچر رو الترا 60 فریم میگیری!!!
خودتون رو گول نزنین با این حرفا  S0 (24)
بهتره صبر کنیم سایت های دگ هم بنچمارک بزنن! هرچند همون Techpowerup guru3d و ... رو هم قبول نداری  Eee
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(01-28-2016, 12:32 PM)ehsan1377 نوشته است:
(01-28-2016, 12:27 PM)Steve McQueen نوشته است:

حتما همینطوره!!! S0 (43) دقیقا HBAO چی داره که باعث شده Fury X با اون همه ادعا پایین تر از 780Ti قرار بگیره؟
باندل چه ربطی به عملکرد داره؟ S0 (43)  انویدیا کد گرفته و به دارندگان کارتاش رایگان داده. 
خداروشکر انویدیا این HBAO رو قرار داد شما AMD فن ها یه بهونه ای داشته باشین برای این عملکرد افتضاح.
همچنان برای من سواله چطور ویچر رو الترا 60 فریم میگیری!!!
خودتون رو گول نزنین با این حرفا  S0 (24)
بهتره صبر کنیم سایت های دگ هم بنچمارک بزنن! هرچند همون Techpowerup guru3d و ... رو هم قبول نداری  Eee
عزیز بهونه چیه واقعیت اینو میگه S0 (43)  کلا کسایی که AMD دارن از جمله خودم نباید از انحصاری های افتضاح انویدیا استفاده کنیم چون فریم رو بشدت کاهش میده!(خیلی خیلی بد کاهش میده در حدی که از 60 میاد روی 20)
ویچر رو هم یه جور میگی چطور فریم گرفتی انگار R9 380 کم حرفیه  S0 (43)  وقتی داره توی رزولیشن 1080 نزدیک 50 فریم میده خب من 1600 در 900 میزارم شد 60 فریم البته 60 ثابت نیست و چیزی بین 50 الی 60هه

در ضمن من به غیر از TECH SPOT جایی رو قبول ندارم
Gears 4
[تصویر:  render_juvie_closeup610.jpg]
پاسخ
(01-28-2016, 01:37 PM)Steve McQueen نوشته است: عزیز بهونه چیه واقعیت اینو میگه S0 (43)  کلا کسایی که AMD دارن از جمله خودم نباید از انحصاری های افتضاح انویدیا استفاده کنیم چون فریم رو بشدت کاهش میده!(خیلی خیلی بد کاهش میده در حدی که از 60 میاد روی 20)
ویچر رو هم یه جور میگی چطور فریم گرفتی انگار R9 380 کم حرفیه  S0 (43)  وقتی داره توی رزولیشن 1080 نزدیک 50 فریم میده خب من 1600 در 900 میزارم شد 60 فریم البته 60 ثابت نیست و چیزی بین 50 الی 60هه

در ضمن من به غیر از TECH SPOT جایی رو قبول ندارم
دگ وقتی Guru رو قبول نداری من حرفی ندارم خوش باشین  113 کسی که 3 تومن پول Fury X میده نباید وضعیتش این باشه S0 (24)
پاسخ
دوستان عزیز گفته شده Tessellation و HBAO (مخصوصا Tessellation) رو کارت های AMD تاثیر منفی داره و بعضی از سکانس ها تا 25 درصد هم تاثیر منفی داره.(تسلیشن)
یه بنچمارک هست از یه سایت المانی بدون این اپشن هاست.  وضعیت کارت های AMD خیلی بهتر شده مخصوصا رده بالا. 

[تصویر:  xpycru59gekw2x8vvu6j.jpg]

البته بازم راضی کننده نیست. مخصوصا بنچ تو این محیط که 970 و Fury با هم برابرن. یا فاصله Ti و Fury X که بیشتر شده.

[تصویر:  a2te1rrxodhbb2o5i0o8.jpg]

در کل اصلا راضی کننده نیست چه برای انویدیا چه AMD. قبلا هم گفتم انتظار خیلی بیشتری داشتم. نمیدونم شاید DX 12 این بازی رو نجات بده. S0 (50)
امشب تست میکنم حتما خبر میدم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بنچمارک‌های رسمی از کارت گرافیک GTX 1080 منتشر شد Rasoul_76 6 3,611 05-23-2016, 12:01 AM
آخرین ارسال: arno0144
  اختصاصی انجمن | بررسی بنچمارک‌های The Division Station 1 2,277 03-13-2016, 02:42 AM
آخرین ارسال: Devil Prince
  با دنیایی از بنچمارک های Call of Duty: Black Ops 3 همراه شوید Station 0 1,925 11-10-2015, 07:49 PM
آخرین ارسال: Station
  بنچمارک جدید Galaxy O7 نشان می‌دهد که این موبایل، یک گوشی رده بالا نخواهد بود! Arash-Fire 5 2,398 09-27-2015, 12:12 AM
آخرین ارسال: Cpt. John "Soap" MacTavish
  اولین بنچمارک‌های DirectX 12 عنوان Fable Legends منتشر شد| رقابت داغ‌تر می‌شود K.I.A.N 1 1,762 09-25-2015, 01:07 AM
آخرین ارسال: MWOLFM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان