امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین پست ، معرفی بازی Layers of Fear (ترسناک)
Video 
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان 

فرهاد جهانلو هستم و خوشحالم که در کنار شماام. بنده اولین پست خودم رو در قالب یک نظر درباره بازی THE PARK

ارسال کردم به همراه یک ویدیو از گیم پلی این بازی ، اما متاسفانه نظر بنده تایید نشد و دلیل این موضوع رو هم نشد

که بفهمم ، به هرحال ، امروز یک بازی جدید در ژانر ترس و دلهره رو براتون معرفی میکنم که به تازگی ویدیویی از گـیم

پلی این بازی منتشر شده ، نام این بازی Layers of Fear است ، شما عزیزان میتونید از لینک زیر ویدیوی گیم پلی این

بازی رو با کیفیت 720 دانلود و تماشا کنید ، بزودی اطلاعات بیشتری رو در همین تاپیک ارسال خواهم کرد.

با تشکر 

[تصویر:  dqlb_layers_of_fear_1.jpg]

[تصویر:  e9a6_layers_of_fear.jpg]

پاسخ
سلام دوست عزیز
اگر میخواهید تریلر بازی رو قرار بدید باید توی این تاپیک میذاشتید
و اگر هم میخواهید در رابطه بازی بحث و تبادل نظر کنید باید توی این انجمن ترد بازی رو ایجاد کنید
بهتون پیشنهاد میکنم قوانین فروم رو مطالعه کنید
پ.ن تاپیکتون رو نمیبندم چون زحمت کشیدید ولی از دفعات بعدی لطفا طبق قوانین عمل کنید کسی نظری داره میتونه بده...
با تشکر
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
(08-31-2015, 12:26 PM)nami 1 نوشته است: سلام دوست عزیز
اگر میخواهید تریلر بازی رو قرار بدید باید توی این تاپیک میذاشتید
و اگر هم میخواهید در رابطه بازی بحث و تبادل نظر کنید باید توی این انجمن ترد بازی رو ایجاد کنید
بهتون پیشنهاد میکنم قوانین فروم رو مطالعه کنید
پ.ن تاپیکتون رو نمیبندم چون زحمت کشیدید ولی از دفعات بعدی لطفا طبق قوانین عمل کنید کسی نظری داره میتونه بده...
با تشکر

سلام به شما دوست عزیز ، من چندبار در نظرات ارسالی داشتم اما تایید نشد و بارها ایمیل زدم برای همکاری و ارسال خبر
اما ایمیل ارسال نمیشد و سایت انگار قسمت تماسش مشکل داره ، و در اخر اینکه چرا من لینک دانلود میذارم به صورت نوشته
میذاره؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیلمِ بازی شاهزاده پارس با دوبله(اولین بار در ایران) milad8d 0 1,455 03-06-2020, 06:18 AM
آخرین ارسال: milad8d
  بازی واقعیت مجازی The Walking Dead: Saints and Sinners معرفی شد White Beard 0 1,485 10-03-2019, 10:18 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Martha is Dead با نمایش تریلری معرفی شد White Beard 0 1,494 10-02-2019, 10:18 PM
  بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس در ماه سپتامبر معرفی شدند White Beard 0 1,027 08-29-2019, 12:59 PM
  تریلر جدیدی از بازی Stormland منتشر شد | بازی واقعیت مجازی اینسامنیاک گیمز White Beard 0 1,256 08-27-2019, 04:34 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان