امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این بازی شما را به نبرد با داعش دعوت میکند!
Star 
بسم رب الشهدا

[تصویر:  hazrate_zeynab_modafean_wallpaper.jpg]

تقدیم به ارواح مطهر شهدای مدافع حرم

ابتدا شما را به دیدن   تریلر بازی ایرانی مدافعان  دعوت میکنیم

پیرو مسائل منطقه و درگیری های شدید ایجاد شده در آسیای غربی و رشادت جوانان ایران زمین در سوریه و عراق بر علیه گروهک تروریستی تکفیری  بر آن شدیم تا گوشه ایی از این نبردهای نفسگیر و بعضا جانسوز را در قالب یک بازی تحت اندروید عرضه کنیم به امید آنکه تیری باشد بر قلب دشمنان  این سرزمین که رویای برافراشتن پرچم سیاه خود را در تهران داشتند

[تصویر:  1.jpg]

ما در استودیو بازیسازی دادمهر تمام تلاش خود را در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات و بازیهای ایرانی به کار گرفتیم و این امر ممکن نیست مگر با حمایت شما عزیزان و همرهان همیشگی صنعت بازیسازی!

[تصویر:  2.jpg]

این اثر نیز مانند تمامی محصولات عرضه شده بدون مشکل نیست! ولی ما با صرف مدت زمان طولانی برای رفع مشکلات احتمالی سعی کردیم تا محصول نهایی که هم اکنون در دسترس شما قرار گرفته  بدون هرگونه مشکلی باشد
اما امیدواریم با اطلاع رسانی شما عزیزان و ارسال نظرات خود به تیم دادمهر ما را از مشکلات دیگر و همچنین انتقادات و پیشنهادات خود آگاه سازید.
این بازی حاصل تلاش شبانه روزی تیم سازنده جهت ارائه ی محصولی جذاب به کاربران بوده و هرگونه دانلود این اثر از کانال های تلگرامی و سایت های دیگر شرعا حرام بوده و در صورت مشاهده هرگونه عرضه این محصول به طور رایگان با فرد خاطی از طرف پلیس فضای تبادل اطلاعات ناجا و تیم توسعه دهنده برخورد قانونی و جدی صورت خواهد گرفت.

[تصویر:  3.jpg]

از شما کاربران عزیز و هم  وطنان گرامی خواهشمندیم در صورت مشاهده ی این افراد خاطی از طریق ایمیل به ما گزارش دهید تا فرهنگ ناب ایرانی خدشه دار نشود و افرادی که از فرهنگ و حقوق اجتماعی و فردی بویی نبرده اند سریعا شناسایی گردند.  

قابلیت های بازی :
-گیم پلی جذاب
-گرافیک چشم نواز
-افکت های با کیفیت
-صداگذاری بسیار خوب
-شبیه سازی محیط بسیار مناسب
-القای حس درگیری نسبتا عالی
-دارای دو مرحله ی جانبی بسیار جذاب به همراه دو محیط مجزا
-گیم پلی بسیار روان
-سلاح های شبیه سازی شده ی مورد استفاده در جنگ واقعی سوریه

[تصویر:  6.jpg]

ما در این بازی سعی کردیم بهترین تکنینک های ساخت بازی را بکار بگیریم 
زیرا شما لایق بهترین ها هستید

[b]با سپاس از کاربران فهیم این انجمن[/b]
پاسخ
دمتون گرم و خسته نباشید
الان جوونا چون بیشتر درگیر بازی و فضای مجازین بنظرم این جور کارا بیشتر از تلوزیون و ... تاثیر دارن
فقط اگه بتونین روی PCهم بسازین و بهینه سازی کنترلی خوبیم داشته باشه بهتر میشه چون بازی کردن شوتر رو موبایل رو اعصابه

منم خودم میخوام بازی سازشم اما دلمو زدن انقد گفتن تو این کشور به هیچ جا نمیرسه اما من کار خودمو میکنم و شاید رفتم جای دیگه
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
سلام. خسته نباشین. قصدم تخریب و توهین و این چیزا نیست. ولی خودتونم خوب میدونین که متنی که نوشتی.....  

برآن شدیم که فلان و فلان....تقدیم به روح شهدا.......

والا ترکیب یه پکیج ufps یا ultimate first person shooter با یه enviorment و  چند تا مدل آماده که نه داستانی پشتش هست و نه سرو تهی داره نشد بازی سازی ارزشی و خدمت به شهدا و این حرفا. 

تا چندتا بازی مثل هشتیمن حمله و ..... با موضوع دفاع مقدس گرفت، دیگه پشت بندش چندتا بازی یا بهتره بگم چند صدتا بازی با همین حال و هوا اومدن که بتونن با متن های قشنگ و قریبنده چند ملیونی در بیارن..... بعد میگن چرا صنعت پیشرفت نمیکنه..... وقتی مخاطب به اثر های ضعیف و بی محتوا اهمیت بده و بازی ساز ام بگه وقتی با همین میشه درآورد چرا کار سنگین انجام بدم معلومه که پیشرفتی نمیشه..... بازم شرمنده ولی همیشه قرار نیست تعریف و تمجید کرد. سر خودمون کلاه نزاریم ;)
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
(03-04-2017, 10:25 PM)Moien_fr نوشته است: سلام. خسته نباشین. قصدم تخریب و توهین و این چیزا نیست. ولی خودتونم خوب میدونین که متنی که نوشتی.....  

والا ترکیب یه پکیج ufps یا ultimate first person shooter با یه enviorment و  چند تا مدل آماده که نه داستانی پشتش هست و نه سرو تهی داره نشد بازی سازی ارزشی و خدمت به شهدا و این حرفا. 

تا چندتا بازی مثل هشتیمن حمله و ..... با موضوع دفاع مقدس گرفت، دیگه پشت بندش چندتا بازی یا بهتره بگم چند صدتا بازی با همین حال و هوا اومدن که بتونن با متن های قشنگ و قریبنده چند ملیونی در بیارن..... بعد میگن چرا صنعت پیشرفت نمیکنه..... وقتی مخاطب به اثر های ضعیف و بی محتوا اهمیت بده و بازی ساز ام بگه وقتی با همین میشه درآورد چرا کار سنگین انجام بدم معلومه که پیشرفتی نمیشه..... بازم شرمنده ولی همیشه قرار نیست تعریف و تمجید کرد. سر خودمون کلاه نزاریم ;)

ممنون از وقتی که برای ما گذاشتید  ♥

درخواست کوچکی داشتم که انشالله  به زودی اجرایی بشه  

از شما میخوام  یک مرحله مانند بازی ما  طراحی بفرمایید  تا دوستانی که با پکیج آشنایی ندارن متوجه بشن درباره ی چی بحث میکنیم 

هدفم از این کار  زیر سوال بردن شما نیست و ما هم از شما گیمر های عزیز انتظار نداریم که مسائل پیچیده و سنگین بازیسازی را حلاجی کنید

خواهشمندم حتما یک لول را مانند این بازی تنظیم بفرمایید با همون پکیجی که عرض کردید   تا عزیزان این انجمن  قضاوت کنند   

اگر علاقه مندید که بیشتر در جریان کار های ما قرار بگیرید میتونیم شما رو به استودیو دعوت کنیم 

بهتره با دانش اندکی که داریم به مسائل تخصصی ورود نکنیم(اول به خودم میگم  بعد به شما)

با سپاس فراوان  ♥
پاسخ
(03-04-2017, 11:50 PM)DGames نوشته است:
(03-04-2017, 10:25 PM)Moien_fr نوشته است: سلام. خسته نباشین. قصدم تخریب و توهین و این چیزا نیست. ولی خودتونم خوب میدونین که متنی که نوشتی.....  

ممنون از وقتی که برای ما گذاشتید  ♥

درخواست کوچکی داشتم که انشالله  به زودی اجرایی بشه  

از شما میخوام  یک مرحله مانند بازی ما  طراحی بفرمایید  تا دوستانی که با پکیج آشنایی ندارن متوجه بشن درباره ی چی بحث میکنیم 

هدفم از این کار  زیر سوال بردن شما نیست و ما هم از شما گیمر های عزیز انتظار نداریم که مسائل پیچیده و سنگین بازیسازی را حلاجی کنید

خواهشمندم حتما یک لول را مانند این بازی تنظیم بفرمایید با همون پکیجی که عرض کردید   تا عزیزان این انجمن  قضاوت کنند   

اگر علاقه مندید که بیشتر در جریان کار های ما قرار بگیرید میتونیم شما رو به استودیو دعوت کنیم 

بهتره با دانش اندکی که داریم به مسائل تخصصی ورود نکنیم(اول به خودم میگم  بعد به شما)

با سپاس فراوان  ♥

سلام مجدد. از شانس بدتون من کارم همین چیزاس. طراحی low poly، برنامه نویسی c# و java، با یونیتی ام کار کردم و میدونم چی به چیه. و همونطور که خواستی یک لول مثل شما یا بهتر از اون رو براتون آماده میکنم و میزارم ببینین. اون مسائل پیچیده ای که گفتی خیلی رک بگم که خودتون هنوز چیزی ازش نفهمیدین.... دوتا آموزش lynda و دوتا پکیج.... شما اگه استودیو دارین و نمیتونین چهارتا texture خوب درست کنین که.... نگید چون بازی موبایله گرافیکو بالا نبردین که نمونه های داخلی بسیار با کیفیتی داریم و این سطح از گرافیک که شما زیر عکساش نوشتین گرافیک چشم نواز اصلا قابل توجیه نیست. یا تو یک استودیو یک نفر نیست که بتونه چهار تا پوستر CG درست واسه بازی بزنه.... هرسه_چهار نفر با لپتاپ و یک اینترنت نمیشن استودیو داداش گلم.... به هر حال بگذریم. من قرار شد برای شما و دوستان انجمن یک مرحله مثل مرحله بازی شما طراحی کنم. :))) راستی من ساکن مشهدم، اگه اینجا این که هر موقع خواستین میام جاتون ببینمتون. اگه تهرانید هم ایشالا بعد عید تهرانم من اونجا می تونیم اگه خواستید هم رو ببینیم

چندتا چیزم از رو تجربه بهت میگم عزیزم. 

شما به عنوان یک استودیو باید برای مدل درآمدی اپلیکیشن یا بازیتون برنامه تحقیقات و برنامه ریزی های دقیقی داشته باشین . مثلا یه سیستم ثبت امتیاز رقابتی با یک سری آیتم های داخل بازی که قابل خرید باشن و خود بازی رایگان باشه به مراتب درآمد بهتر و بالا تری از یک بازی pre paid یا پولی داره. چون شما در بهترین حالت نصب برنامتون با توجه به وضعیت بازار به 500 تا یا 1000 تا نصب میرسین که واقعا اون رقم فقط واسه یه بچه دبیرستانی که تنهایی نشسته یک بازی درست کرده تو بیکاریش قابل قبوله نه یک استودیو. اگه فک میکنی من این حرفا رو از خودم میزنم هم میتونی آمار هایی که خود کافه بازار تو بلاگش منتشر کرده رو بخونی هم به سایت apptopia.com یک سر بزنی. یک اکانت بسازی. حالا اسم هر بازی موبایلی رو که بزنی، درآمدش تو ماه اخیر، تعداد افرادی که اونو نصب دارن، درآمدش از یوزر های جدیدش و خیلی آمار ها رو میتونی بگیری......

راستی پکیجی که استفاد کردی بلد نبودی مثل این که نوشته های انگلیسیش رو فارسی کنی؟؟ مثلا waves یا warmup همینجا بهت یه آموزش کوچیک میدم. اون متنا یا به صورت ui جدید یونیتی هستن که تو نسخه های نسبتا جدیدش هست یا تو اسکریپتاش. اما برای این که فارسی بنویسی باید بری نرم افزار leo moon رو دانلود کنی. بعد فونت هاش رو از قسمت assets تو یونیتی به پروژت اضافه کنی. حالا از طریق Leomoon او متن های انگلیسی رو که تو اسکریپتا یا Ui object ها هستن رو فارسی میکنی. اگه باز هم پیداشون نکردی، در قالب frame های یک انیمشین احتمالا گذاشته شدن..... ( اگه در جوابم بگی که بازیتون چون بین المللی هست، انگلیسی نوشتین فقط باعث خنده میشیناا ;) )

راستی یه اسکرین شات از بازیت بزار که دشمنات هم توش هستن. میخوایم ببینیم :)
پاسخ
ممنون از وقتی که برا ما گذاشتید  و آموزش مفیدتون  

لطف میکنید کارهایی که توسط شما عرضه شده رو به ما معرفی کنید  تا انشالله   به تجربیات ما اضافه بشه

هوش مصنوعی در تریلر هست میتونید مشاهده کنید (امیدواریم مورد قبول استاد واقع بشه)

در پایان هم بگم قرار نبود بازی اندرویدی توسط ما ساخته بشه....

اما به تصمیم مدیریت مبنی بر تامین نیاز مالی پروژه بزرگتر که انشالله  خبرش رو در مهر 96 در همین گیفا به اطلاعتون میرسونن (این پروژه در حال ساخت میباشد) ساخته شد

سپاس فراوان
پاسخ
(03-05-2017, 08:43 AM)DGames نوشته است: ممنون از وقتی که برا ما گذاشتید  و آموزش مفیدتون  

لطف میکنید کارهایی که توسط شما عرضه شده رو به ما معرفی کنید  تا انشالله   به تجربیات ما اضافه بشه

هوش مصنوعی در تریلر هست میتونید مشاهده کنید (امیدواریم مورد قبول استاد واقع بشه)

اما به تصمیم مدیریت مبنی بر تامین نیاز مالی پروژه بزرگتر که انشالله  خبرش رو در مهر 96 در همین گیفا به اطلاعتون میرسونن (این پروژه در حال ساخت میباشد) ساخته شد

سپاس فراوان
هوش مصنوعی منظورم نبود چون هوش مصنوعی رو هم با هزارجور پکیج میشه زد. میخواستیم طراحی دشمنا رو ببینم که به داعش ربط دارن یا نه که دیدم نه اونا ام مدل آماده ان....

تصمیم مدیریتتون خیلی خنده داره و بی تجربگیشه پس... چون همونطور که گفتم این بازی ها و به طور کلی بازی های پولی در بهترین حالت در شرایط فعلی تو بازار یکی دو تومن در میارن البته بازی ای که نره صفحه اول بازار بعیده که بتونه 100_200 هزار تومنم دربیاره....

خیلی رک بگم، جواب نصف یا تقریبا تمام حرفای پست قبلیم رو ندادی. حرفایی که واسه تامین نیاز مالی و اینا ام زدی اصلا منطقی نیست.... 

فقط یک چیز میتونم بگم. سر خودمون کلاه نزاریم S0 (29) S0 (29)

بازی با این حجم(نزدیک  200 مگ)، با این کیفیت تکسچر ها، به صورت پولی، با اون طراحی، بدون داستانی که تو بازی باشه ( یعنی نوشتن متن بیرون از بازی در مورد داستان بازی کافی نیست، باید تو بازی اون داستان دیده شه) ... اصلا جای بحث و صحبت نداره.... لا اقل ساخته شده خودتون بود یه چیزی... همه چی آماده. اسم خودتونو نزارین بازیساز. این رشته و کار و صنعت حرمت داره، یه هنره. میتونین به خودتون بگین پکیج ادیتور.   S0 (24)
پاسخ
(03-05-2017, 11:16 PM)Moien_fr نوشته است:
(03-05-2017, 08:43 AM)DGames نوشته است: ممنون از وقتی که برا ما گذاشتید  و آموزش مفیدتون  

سپاس فراوان
هوش مصنوعی منظورم نبود چون هوش مصنوعی رو هم با هزارجور پکیج میشه زد. میخواستیم طراحی دشمنا رو ببینم که به داعش ربط دارن یا نه که دیدم نه اونا ام مدل آماده ان....

تصمیم مدیریتتون خیلی خنده داره و بی تجربگیشه پس... چون همونطور که گفتم این بازی ها و به طور کلی بازی های پولی در بهترین حالت در شرایط فعلی تو بازار یکی دو تومن در میارن البته بازی ای که نره صفحه اول بازار بعیده که بتونه 100_200 هزار تومنم دربیاره....

خیلی رک بگم، جواب نصف یا تقریبا تمام حرفای پست قبلیم رو ندادی. حرفایی که واسه تامین نیاز مالی و اینا ام زدی اصلا منطقی نیست.... 

فقط یک چیز میتونم بگم. سر خودمون کلاه نزاریم S0 (29) S0 (29)

بازی با این حجم(نزدیک  200 مگ)، با این کیفیت تکسچر ها، به صورت پولی، با اون طراحی، بدون داستانی که تو بازی باشه ( یعنی نوشتن متن بیرون از بازی در مورد داستان بازی کافی نیست، باید تو بازی اون داستان دیده شه) ... اصلا جای بحث و صحبت نداره.... لا اقل ساخته شده خودتون بود یه چیزی... همه چی آماده. اسم خودتونو نزارین بازیساز. این رشته و کار و صنعت حرمت داره، یه هنره. میتونین به خودتون بگین پکیج ادیتور.   S0 (24)

شما لطف کنید کار های خودتون رو معرفی کنید  بنده  هستم درخدمتتون

شما که با تجربه هستین میشه بپرسم کدوم بازیه پر طرفدار و منتشر کردید؟

خلاصه بگم

شما بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن :)
پاسخ
سلام علیکم
کارتون خوبه در حد توانتون ساختید
 فقط اگر قرار هست تقدیم بشه به (ارواح مطهر شهدای حرم)
چرا دیگه باید پول داد؟ معمولا چیزایی که تقدیم می شن نقش هدیه رو دارن
اینکار خوبه ها ولی به نظرم تکراری شده می تونید کارای خفنی با بازی های دو بعدی انجام بدید فقط نیاز به خلاقیت زیاد دارن
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  «پوکمون» ما را هم به بازی می‌گیرد؟/ شروط ایران برای عرضه رسمی بازی Station 20 9,253 07-29-2016, 12:47 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  معرفی بازی اندرویدی نبرد زیرزمینی از "شرکت فاضلاب تهران" BlazingFallGames 0 1,136 06-16-2016, 09:21 PM
آخرین ارسال: BlazingFallGames
  بازی ایرانی: بازی موبایلی «کلاچ» معرفی شد Station 0 1,384 04-27-2016, 09:23 PM
آخرین ارسال: Station
  بازی ایرانی: انتشار جهانی بازی «صدای فراموش شده» آغاز شد Station 0 1,488 04-24-2016, 09:50 PM
  بازی ایرانی: بازی موبایلی «والیبال حرفه‌ای» منتشر شد Station 0 1,707 04-18-2016, 11:13 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان