امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این هفته انیمیشن چی ببینم ؟
(09-08-2014, 04:18 PM)'GUN-AGE' نوشته است:
(09-08-2014, 12:23 PM)'Garrys' نوشته است: انیمیشن Resident Evil جدا زیبا بود! محیط کاملا مطابق یک شهر جنگ زده ساخته شده است و وجود سلاح های بیوارگانیک در انیمیشن تنوع خاصی بهش داده. 
شخصیت اصلی هم همچنان همان لئون کندی هست.
این انیمیشن ساخته ی Capcom می باشد و محیط روسـی بازی کاملا به چشم میاید.
اگر از طرفداران انیمیشن آن هم با حال و هوای Evil هستید، این انیمیشن را از دست ندهید، امتحانش ضرری ندارد! 
فقط در بعضی از جاها کمی آدم احساس بدی بهش دست می ده، انیمیشن کاملا مثل بازی ها ساخته شده است و در بعضی از سکانس ها انیمیشن به صورت اول شخص و سوم شخص در میاید. 

من یه انیمیشن از اویل دیدم تیرتفنگشون بی نهایت بود این همون نیست یا یکی دیگس؟؟

یکی دیگست دوست عزیز، محصول سال 2012 یا 2013 می باشد.

پاسخ
انیمیشن:
How to train your dragon 2
Frozen
Croods
Resident Evil
Heavy Sowrd
پاسخ
(09-08-2014, 09:28 PM)'just-ps4' نوشته است: انیمیشن:
How to train your dragon 2
Frozen
Croods
Resident Evil
Heavy Sowrd

هیچ کدوم!!
Mr.peabody & Sherman
پاسخ
دوستان، میشه بگید انیمیشن غار نشینان چ جوریاست؟
پاسخ
(09-10-2014, 09:13 PM)'Bad_Boy_17' نوشته است: دوستان، میشه بگید انیمیشن غار نشینان چ جوریاست؟

نام: غارنشینان – The Croods
 سال تولید: ۲۰۱۳
کارگردان: Kirk De Micco, Chris Sanders
شرکت تولید کننده: DreamWorks Animation
کشور تولید کننده: آمریکا
زمان: ۹۸ دقیقه
برنده جایزه بهترین موسیقی متن از جشنواره فیلم بی ام آی (BMI Film Music Award) در سال ۲۰۱۳
غارنشینان یا خانواده کرود (به انگلیسی: The Croods) نام پویانمایی محصول کمپانی بزرگ دریم‌ورکس (به انگلیسی: DreamWorks Animation) می‌باشد که در سال ۲۰۱۳ و به کارگردانی مشترک کرک دی میکو (به انگلیسی: Kirk De Micco) و کریس سندرز (به انگلیسی: Chris Sanders) ساخته شده است. از دیگر ساخته‌های کرک دی میکو می‌توان به «میمون‌های فضایی – Space Chimps» و همچنین از دیگر ساخته‌های کریس سندرز می‌توان به «لیلو و استیچ – Lilo & Stitch» و «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم – How to Train Your Dragon» اشاره کرد. داستان این پویانمایی، همان‌طور که از نام آن برمی‌آید، درباره یک خانواده غارنشین در دوره ماقبل تاریخ است که تا کنون از محل زندگی خود خارج نشده‌اند. پدر همیشه نگران خانواده است و اجازه خروج از غار را به آن‌ها نمی‌دهد و با تعریف کردن داستان‌های ترسناک از دنیای خارج اهل خانواده را از بیرون رفتن منع می‌کند. اما کرودها با خراب شدن غارشان مجبور می‌شوند پا به دنیایی فراتر از آنچه فکر می‌کردند و همیشه می‌دیدند بگذارند و چیزهای تازه‌ای را تجربه کنند…

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
باید بگم که انیمیشن ها اینروزها همشون خوب نیستند. برخی از اونها خوب هستند
پیشنهاد ویژه : حتما لگو رو ببینید. بهترین تجربه عمرتونه
پیشنهاد ژاپنی و احساسی ( درجه یک ) : باد می وزد گزینه آخرتون میشه
پیشنهاد تکراری : مستر پیبادی و شرمن
پیشنهاد مهیج و جذاب: ریو دو فوق العادس در این حیطه
پیشنهادی که بهتره پیشنهاد نشه : تارزان جدیدو به هیچ وجهی نبینید. اصلا خوب نیست. دلایلی دارم براش که حالا در آینده نقدشو تو مجله imdb-dl میخونید.
پیشنهاد خوب و سرگرم کننده : metegol یا فوتبال دستی رو حتما ببینید
پیشنهاد های قدیمی: در میان همه انیمیشن ها حتما سری به انیمیشن شهر ارواح میازاکی بزنید. به شدت عالی. و البته در میون هالیوودی ها هم بد نیست هورتونو یه بار دیگه ببینین و یا پاندا کونگ فو کار
پیشنهاد دی سی دوستان: پسر بتمن خوبه حتما ببینید. مشکلات عدیده داره ولی خوبه.
پیشنهادی که انیمیشن نیست ولی برا بچه هاست : ماپت ها تحت تعقیب مال 2014 رو ببینید خوب و سرگرم کننده و البته تا حدی کمدی
پیشنهاد پرنده ای: freebirds رو ببینید. نمونه خوبیه اما در هم ریختس و خیلی جای کار داشت
پیشنهاد پرنده ای قدیمی : کبوتر بی باک رو ببینید و ریو قسمت اول
پیشنهاد تا حدی دخترانه و از دنیای پریان: یخ زده و تینکربل جدید رو ببینید
پیشنهاد تکراری اما خوب : عملیات آجیلی رو ببینید. در حد متوسط هست اما مهیج و خوبه
پیشنهاد های جدید : انیمیشنی تحت عنوان آز منتشر شده و قسمت دوم آموزش اژدها

دیگه هر چی تو ذهنم بود گفتم. نظراتتون چیه در مورد اطلاعاتم؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  qzz4f7of2xmpywxvxusq.jpg]
پاسخ
با The Lego Movie واقعا حال کردم. حتما ببینید.
پاسخ
راستی یادم رفت از شاهکار قرن بگم! Rango، انیمیشنی فوق العاده زیبا و بسیار عالی و دارای داستانی روان و گرافیکی متفاوت! خیلی زیبا بود! 
دیالوگ های انیمیشن بسیار مفهومی و زیبا بوده اند، مثلا: من کی هستم؟ می تونم هر کسی باشم! 
پاسخ
(09-11-2014, 03:35 PM)'Garrys' نوشته است: راستی یادم رفت از شاهکار قرن بگم! Rango، انیمیشنی فوق العاده زیبا و بسیار عالی و دارای داستانی روان و گرافیکی متفاوت! خیلی زیبا بود! 
دیالوگ های انیمیشن بسیار مفهومی و زیبا بوده اند، مثلا: من کی هستم؟ می تونم هر کسی باشم! 

نظر شما کاملا متین ولی مخالف این حرفم.
داستان این انیمیشن هیچ چیز خاصی در بر نداشت. دیالوگ ها و گرافیک و فضاش خوب بود اما داستانش واقعا ضعیف بود

[تصویر:  qzz4f7of2xmpywxvxusq.jpg]
پاسخ
(09-11-2014, 04:04 PM)'grandgroup' نوشته است:
(09-11-2014, 03:35 PM)'Garrys' نوشته است: راستی یادم رفت از شاهکار قرن بگم! Rango، انیمیشنی فوق العاده زیبا و بسیار عالی و دارای داستانی روان و گرافیکی متفاوت! خیلی زیبا بود! 

نظر شما کاملا متین ولی مخالف این حرفم.
داستان این انیمیشن هیچ چیز خاصی در بر نداشت. دیالوگ ها و گرافیک و فضاش خوب بود اما داستانش واقعا ضعیف بود

بله؟ درست شنیدم؟ هیچ چیز خاصی در بر نداشت؟ داستان بازی کاملا مفهومی است و قراره یک پیامی رو به ما برساند، حرف شما کاملا در مورد این انیمیشن غلط و اشتباه است! شما اگر به سال 2011 رجوع کنید 
تا به حال کارتونی با همچنین فضا و گرافیکی دیده اید؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک دانلود انیمیشن های با زمان کوتاه smsm 43 13,214 03-08-2022, 11:56 AM
آخرین ارسال: goldinweb
  تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن You Never Win 45 17,931 12-16-2021, 10:06 AM
آخرین ارسال: mostafaemami
  انیمیشن کارها به محیط آرام احتیاج دارند impbrand 0 1,307 02-02-2020, 04:12 PM
آخرین ارسال: impbrand
  تاپیک درخواست انیمیشن spartacus 20 7,795 10-29-2018, 03:43 PM
آخرین ارسال: AtabakT
  در کمال ناباوری بهترین باش | نقد و بررسی انیمیشن Zootopia Maziyar Hemmati 16 6,315 08-10-2018, 02:07 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان