امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro
[تصویر:  ctr1_assassins-creed-syndicate-pc-gamepl....com-1.jpg]
برای اولین بار شاهد حضور اسسین‌ها در بریتانیای کبیر هستیم و این اتفاق فوق‌العاده‌ایه. فضای بازی آدم رو به یاد فیلم‌های شرلوک هولمز میندازه. سیندیکت ترکیبی از توطئه‌چینی، گنگ‌های خشن، کودکان کار و صنعت رو به پیشرفت رو براتون ساخته با همون گیم‌پلی قدیمی سری اسسین‌کرید، که یا عاشقش هستید یا ازش متنفرید. برای من که جز دسته دوم هستم بازی طاقت فرسایی بود و اگه به خاطر تست کردن GE72VR نبود شاید هرگز سمتش نمیرفتم.

غیر از مکان‌های جدید، یکی دیگه از چیزهای جدیدی که توی این نسخه شاهدش بودیم حضور دو قهرمان در بازی بود، دوقلوهای فری (جیکوب و ایوی)، شخصیت‌های اصلی این داستان هستند، ایوی بیشتر شبیه اتزیوست، آروم و مخفی کار در عوض جیکوب، بیخیال، بیاید راجبه جیکوب صحبت نکنیم، شاید بعد از کانر مزخرف‌ترین شخصیت سری اسسین کرید باشه.

دشمن شما توی این نسخه باز هم تمپلارها هستند که این بار تمام لندن رو در اختیار گرفتن و به دنبال تکه های سیب میگردن! (Apple of Eden)
[تصویر:  b8l4_untitled-1.jpg]
گیم‌پلی بازی به دلیل حضور دو کاراکتر متنوع‌تر شده، مراحلی که باید با ایوی طی کنید نیاز به مخفی کاری بیشتری دارن و مراحلی که باید با جیکوب پیش برید بیشتر حالت مبارزه‌ای دارن. البته غیر از بعضی مراحل مجبور نیستید که با یک کاراکتر خاص بازی کنید و می‌تونید بسته به سلیقه خودتون از جیکوب و ایوی استفاده کنید. بقیه بازی تقریبا شبیه نسخه‌های قبلیه و چیز بیشتری نداره، باز هم فتح کردن قلعه‌ها و آزاد کردن زندانی‌ها و ... .

توی بازی براتون کالسکه هم گذاشتن که برای طی مسیرهای طولانی خیلی کمکتون میکنه، کلا ایده کالسکه‌ها خیلی جالب بود، گرچه روندنشون برای من کمی سخت بود ولی تنوع خوبی بود. 

خلاصه اینکه نسبت به بازی‌های اسسین‌کرید یک پیشرفت بود و چیزهای جدید زیادی به بازی اضافه شده بود که این سری رو از اون حالت یکنواختی خارج میکنه ولی درنهایت برای من خیلی جذاب نبود.

در مورد عملکرد MSI GE72VR Apache Pro باید بگم که بازی رو خوب اجرا می‌کرد ولی عالی نبود. نمی‌دونم مشکل از تنظیمات من بود یا یه برنامه‌ای توی بک‌گراند داشت مزاحمت ایجاد می‌کرد، گرچه با این وجود فریم ریت بالای 50 داشتم ولی انتظارم از GE72 بیشتر از این بود. حداقل روی کاغذ این دستگاه نباید توی اجرای این بازی خیلی به خودش فشار بیاره. صفحه نمایش هم مثل همیشه دوست داشتنی و بدون سایه بود، واقعا داشتن یک صفحه نمایش خوب می‌تونه تمام تجربه استفاده از یک لپ‌تاپ رو متحول کنه. کیبورد استیل‌سریز هم تا جایی که باید از یک کیبورد لپ‌تاپی انتظار داشت فوق‌العاده بود و با نور پس زمینه رنگیش زیبایی رو هم به کارایی اضافه کرده بود. ولی از همه این‌ها که بگذریم چیزی که در مورد این دستگاه خیلی دوست دارم کم‌صدا بودن سیستم خنک‌کننده ست. حتی وقتی فن رو روی آخرین دور میزارین باز هم صدای زیادی ازش شنیده نمیشه که این واقعا عالیه.

نظرتون رو راجبه بازی یا GE72 با من در میون بذارید....
»» همین الان عضو شوید ««    .       »» معرفی و نقد بازی ها ««
پاسخ
هی آقا خوش به حالت.منو ببینی چجور این بازی رو باز می کنم کف میکنی.همه چی داغونه از لحاظ کیفیت و رزلوسن.2 تا سوال:
1-بازیت چه نسخه ایه؟
2-لب تاپ رو چند گرفتی؟
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
(04-15-2017, 08:54 PM)The Grand Tour نوشته است: هی آقا خوش به حالت.منو ببینی چجور این بازی رو باز می کنم کف میکنی.همه چی داغونه از لحاظ کیفیت و رزلوسن.2 تا سوال:
1-بازیت چه نسخه ایه؟
2-لب تاپ رو چند گرفتی؟

هی آقا، لپ تاپ واسه خودم نیست، امانتیه  
»» همین الان عضو شوید ««    .       »» معرفی و نقد بازی ها ««
پاسخ
(04-17-2017, 09:16 PM)Gabit0 نوشته است:
(04-15-2017, 08:54 PM)The Grand Tour نوشته است: هی آقا خوش به حالت.منو ببینی چجور این بازی رو باز می کنم کف میکنی.همه چی داغونه از لحاظ کیفیت و رزلوسن.2 تا سوال:
1-بازیت چه نسخه ایه؟
2-لب تاپ رو چند گرفتی؟

هی آقا، لپ تاپ واسه خودم نیست، امانتیه  

اوکی.حالا نسخت چیه؟(fitgirl/blackbox or....)
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 913 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,570 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,083 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III) NS game 18 6,702 04-11-2020, 02:22 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  بازبینی Agents of Mayhem روی MSI GP62 7RD Gabit0 0 1,599 10-12-2017, 01:18 PM
آخرین ارسال: Gabit0

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان