نظرسنجی: ایا از این مطلب راضی بودید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
20.00%
1 20.00%
خیر
80.00%
4 80.00%
در کل 5 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی ایرانی | یک تیر و دو نشان
(08-29-2016, 06:20 PM)MONSEF نوشته است:
(08-29-2016, 06:14 PM)Dark Raider نوشته است: خب اسکی نرن خودشون ایده داشته باشن
گرافیکم که هیچ کدوم بازیاشون نداره  
ایران تا دوسال دیگه هم نمیتونه یه بازی مثل insideیا حتی limbo بسازه

1سوال
بازی شبگرد کجاش اسکی رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گرافیک بازی ذوالفقار بده؟؟؟؟؟
داستان بازی 41148 خب نیست؟؟؟؟؟؟؟

اگه شما دیدیت که گرافیک بازی سالهای سیاه خیلی خوب نیست دیگه فکر نکنید بقیه بازیها هم همه اینجورن
ارتشهای فرازمینی گرافیک فوق زیبایی داره
بازی گرشاسپ نسبت به سنشفوق العاده بود
(منظورم اینه که تجربه خارجی ها نسبت به زمانی که گرشاسپ اومد خیلی بیشتر از تجربه بازیسازی ما بود)

بازی شبگرد تقلید کاملی از بازی مکس پین در گیمپلی بود توی داستان هم یادمه یک نفر به من گفت تقلید کاملی از یک فیلم خارجی بوده 
ارتش‌های فرازمینی هم از لحاظ گرافیک چیز شاخی نبود، به نسبت بازیهای ایرانی دیگه خوب بود ولی توی استاندارد جهانی بخوایم مقایسش کنیم چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ فنی کم میاره
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

(08-29-2016, 06:20 PM)Yves Guillemot نوشته است: کل این مطلبت توی یه جمله خلاصه میشد و محتوای خاصی نداشت:
از بازیسازهای ایرانی حمایت کنید.
که چی بشه؟ یه بازی بدتر از قبلی بهمون تحویل بدن؟ 
بیشتر گیمرهای (واقعی) ایران، اصلا از ایران انتظار بازی نداشتند و نخواهند داشت. 
خب بحث حمایت هم باشه اون وظیفه ما نیست. وظیفه مسئولینه نه ما. هر چند اگر هم حمایت بشه مطمئناً باز هم بدرد نمیخوره چون بیشتریاشون تجربه حرفه‌ای بازیسازی رو ندارن.

1دوست عزیز مطلبی که گزاشتم یه یادداشت بود.نه یه جمله فلسفی
2شما پیشرفت بازی میر مهنا رو نسبت به مبارزه در خلیج عدن ندیدیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ن واقعا ندیدیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3در مورد گیمرها هم بهت بگم که کم نیستن اونایی که دوست و انتظار دارن که این صنعت پیشرفت کنه
4خداوکیلی این حرف اخرت خیلی مزخرفه.تو کلللل جهان هرجا اسمی از حمایت از ... میشه همه انگشتها اول به سمت مردم و حمایت از مردم میره.الان برات دلیل نقلی میارم
در راستای اقتصاد مقاومتی اقا (رهـبـری) میفرمایند که اقتصاد مقاومتی مردم محور هست ولی باید مسئولین این محور رو به سمت مردم ببرن(یعنی کمک کنن).خب این جا ما به یقین میرسیم که ما مردم نوک پیکان حمایت از هرچیز هستیم

پ.ن:حرف اقا دقیقا اون نیست.من مفهموم صحبتشو گفتم
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
یک چیز میگم که دیگه اصلا حرفی برای گفتن نداشته باشید
اگه گرافیک ارتش های فرازمینی فوق العاده‌ست سوپر ماریو برترین گرافیک قرنو داره  
گرافیک اساسین 1 که ماله ساله 2007 هست از اینا خیلی خیلی بیشتره
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
(08-29-2016, 06:28 PM)Dark Raider نوشته است: یک چیز میگم که دیگه اصلا حرفی برای گفتن نداشته باشید
اگه گرافیک ارتش های فرازمینی فوق العاده‌ست سوپر ماریو برترین گرافیک قرنو داره  
گرافیک اساسین 1 که ماله ساله 2007 هست از اینا خیلی خیلی بیشتره

مگه هنده؟؟؟یه انقلابی همیشه حرف برا گفتن داره
ارتشهای فرازمینی به خاطر موتور گرافیکش نمیتونه همه جور محیطی بسازه
ملاک گرافی خوب هم اینه در واقع باید واقع گرایانه باشه.که ارتشها به خاطر سخت بودن کاربا موتور گرافیکیش و بودجه کم و تجربه کم نتونست این کار رو براورده کنه ولی با تمممّام محدودیت ها تونست یه گررافیک زیبا تحویل بده
بعدشم من اوناول گفتم گرافیک واقعا زیبایی داره.نه گرافیک فوق العاده ای داره
اون وقت برو بودجه اساسین 1 رو که مال سال 2007 هست رو با ارتشها که مال سال 2012 تا2014 هست مقایسه کن

(08-29-2016, 06:27 PM)MONSEF نوشته است:
(08-29-2016, 06:20 PM)Yves Guillemot نوشته است: کل این مطلبت توی یه جمله خلاصه میشد و محتوای خاصی نداشت:
خب بحث حمایت هم باشه اون وظیفه ما نیست. وظیفه مسئولینه نه ما. هر چند اگر هم حمایت بشه مطمئناً باز هم بدرد نمیخوره چون بیشتریاشون تجربه حرفه‌ای بازیسازی رو ندارن.

2شما پیشرفت بازی میر مهنا رو نسبت به مبارزه در خلیج عدن ندیدیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ن واقعا ندیدیت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3در مورد گیمرها هم بهت بگم که کم نیستن اونایی که دوست و انتظار دارن که این صنعت پیشرفت کنه
4خداوکیلی این حرف اخرت خیلی مزخرفه.تو کلللل جهان هرجا اسمی از حمایت از ... میشه همه انگشتها اول به سمت مردم و حمایت از مردم میره.الان برات دلیل نقلی میارم
در راستای اقتصاد مقاومتی اقا (رهـبـری) میفرمایند که اقتصاد مقاومتی مردم محور هست ولی باید مسئولین این محور رو به سمت مردم ببرن(یعنی کمک کنن).خب این جا ما به یقین میرسیم که ما مردم نوک پیکان حمایت از هرچیز هستیم

والا دیدم چیز خاصی نبود که الکی بزرگش کردین مثل بقیه بازی‌های ایرانی!
اینجا بحثش فرق میکنه چون اول حمایت باید از طرف مسئولین باشه تا یه بازی خوب و با کیفیت رو تحویل مردم بدن تا مردم امیدوار بشن و حمایت کنن. پس انتظار نداشته باشید تا با اسکی رفتن و بی‌کیفیت بودن بازی‌ها حمایت بشن.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
(08-29-2016, 06:24 PM)BELLATOR DEI نوشته است:

1سوال

اگه شما دیدیت که گرافیک بازی سالهای سیاه خیلی خوب نیست دیگه فکر نکنید بقیه بازیها هم همه اینجورن
(منظورم اینه که تجربه خارجی ها نسبت به زمانی که گرشاسپ اومد خیلی بیشتر از تجربه بازیسازی ما بود)

بازی شبگرد تقلید کاملی از بازی مکس پین در گیمپلی بود توی داستان هم یادمه یک نفر به من گفت تقلید کاملی از یک فیلم خارجی بوده 
ارتش‌های فرازمینی هم از لحاظ گرافیک چیز شاخی نبود، به نسبت بازیهای ایرانی دیگه خوب بود ولی توی استاندارد جهانی بخوایم مقایسش کنیم چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ فنی کم میاره

ببخشید گیمپلی بازی د لاین با بازی مکس پین چه تفاوتهایی داره؟؟؟؟سبک هردوتا تیر اندازی سوم شخص هستن.کاور گیری عین هم(بالاخره یه سبک عین هم هستن)
پس شبگرد هم باید مثل اونا باشه
ارتشها از لحاظ گرافیک چیز شاخی نبود به دلایلی که به اون دوست عزیز گفتم
اما گرافیک قشنگی تحویل داد
در مورد مقایسه با استانداردهای جهانی هم عرض کنم که گیمپلی بازی خیلی به استانداردهای جهانی نزدیک بود.
درضمن این بازی رو با بازی AAAکه بودجه گیشلاردی داره مقایسه نکن
هر چیزی رو با مثل خودش مقایسه کن
AAAرو با AAA مقایسه کن BBB  رو با BBB

بله حرفی که شما میزنید درسته ولی حمایت نباید تنها از مردم باشه، وقتی شما می بینید مسولین و وزیران به هر دری میزنند تا این صنعت رو در ایران از بین ببرند، از مردم میشه چه انتظار داشت.
ببیند، بازی همش گرافیک نیست، بازی دیسانرد با گرافیک پایینش دل مخاطبین رو دزدید، چون گیم پلی عالی داشت. ولی شما به بازی های ما نگاه کنید، گیم پلی ندارند هیچ صدا گزاری خوبی هم ندارند! جوری که بازی های نسل ششمی بهتر از بازی های ما عمل کرده اند
(08-29-2016, 06:39 PM)MONSEF نوشته است:
(08-29-2016, 06:24 PM)BELLATOR DEI نوشته است:

1سوال

ببخشید گیمپلی بازی د لاین با بازی مکس پین چه تفاوتهایی داره؟؟؟؟سبک هردوتا تیر اندازی سوم شخص هستن.کاور گیری عین هم(بالاخره یه سبک عین هم هستن)
پس شبگرد هم باید مثل اونا باشه
ارتشها از لحاظ گرافیک چیز شاخی نبود به دلایلی که به اون دوست عزیز گفتم
اما گرافیک قشنگی تحویل داد
در مورد مقایسه با استانداردهای جهانی هم عرض کنم که گیمپلی بازی خیلی به استانداردهای جهانی نزدیک بود.
درضمن این بازی رو با بازی AAAکه بودجه گیشلاردی داره مقایسه نکن
هر چیزی رو با مثل خودش مقایسه کن
AAAرو با AAA مقایسه کن BBB  رو با BBB

فرق دارن محیطای مکس و شبگرد خیلی شبیهن مثل مرحله متروش 
مکانیک بولت تایم مکس پین به صورت کامل کپی شده بود توی شبگرد 
حتی یکی از کاتسینای شبگرد عین مکس بود
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

(08-29-2016, 06:36 PM)Yves Guillemot نوشته است:
(08-29-2016, 06:27 PM)MONSEF نوشته است:

والا دیدم چیز خاصی نبود که الکی بزرگش کردین مثل بقیه بازی‌های ایرانی!
اینجا بحثش فرق میکنه چون اول حمایت باید از طرف مسئولین باشه تا یه بازی خوب و با کیفیت رو تحویل مردم بدن تا مردم امیدوار بشن و حمایت کنن. پس انتظار نداشته باشید تا با اسکی رفتن و بی‌کیفیت بودن بازی‌ها حمایت بشن.
من نگفتم بازی خاص و شاخی هست.خواستم که بدونید این قضیه بازیسازی تو کشور ما همچین راکد نیست و درحال پیشرفته
برا حمایت مسئولین هم انصافا مسئولین باز ارتشها حمایت خوبی کردن.حدود 500میلیون خرج این بازی شد ولی ایا پروفشنال گیمرای ما حمایت خوبی از این بازی کردن؟؟؟؟
کدوم از این پروگیمرهای عزیز رفتن بازی رو مثل بقیه بازیها از استیم بخرن؟؟؟
تو بعضی سایتا ختی من دیدم که قیمتش30 تومن بود

(08-29-2016, 06:21 PM)Dark Raider نوشته است: شما دوتا برید ارتش های فرازمینی و قتل در کوچه های تهران بازی کنید بازی های قشنگین   به قول بچه ها پوکر فیس جلوتون کم میاره S0 (43) Troll (6)126

1سوال

خوب بخاطر همین من گفتم inside و limbo

شما که اینقدر به گرافیک بازی های ایرانی گیر میدین اینم یک عکس از بازی ارتش های فرازمینی ( در هنگام  انجامگیمپلی بازی عکس گرفته شده )

[تصویر:  sr8y_43755198075172310527.jpg]

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار ایرانی: یادگیری زبان انگلیسی با بازی موبایلی «درخت انگلیسی» Station 3 2,279 04-14-2021, 01:53 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  حضور آریا کئوکسر به عنوان اولین شخصیت واقعی و استریمر در یک گیم ایرانی amin_noob 1 3,745 04-05-2021, 11:42 PM
آخرین ارسال: M_T_A_N
Rainbow دانلود بازی های ایرانی farshadbe82 3 3,009 03-22-2020, 01:30 PM
آخرین ارسال: mahtab1
  بازی ایرانی آموزش نوشتن حروف عربی موبایل اندرویدandroid ak9132255 0 1,683 01-28-2018, 05:20 PM
آخرین ارسال: ak9132255
  معرفی بازی اندرویدی ایرانی "شیرینکام" BlazingFallGames 1 2,242 08-25-2016, 10:16 AM
آخرین ارسال: Rise of Duty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان