امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی هایی که به صورت رسمی به فارسی ترجمه شده اند
سلام و خسته نباشید.

دوستان یه سوال داشتم: تا حالا بازی بوده که به صورت رسمی از سوی خود کمپانی به زبان فارسی ترجمه بشه؟ منظورم بازی های تحت وب مثل گلادیاتوس و ایکاریم و تراوین نیست. منظورم بازی های پلتفرم های موبایل و ویندوزه. همچین بازی بوده تا حالا؟
پاسخ
(10-14-2015, 11:56 PM)ehrp نوشته است: سلام و خسته نباشید.

دوستان یه سوال داشتم: تا حالا بازی بوده که به صورت رسمی از سوی خود کمپانی به زبان فارسی ترجمه بشه؟ منظورم بازی های تحت وب مثل گلادیاتوس و ایکاریم و تراوین نیست. منظورم بازی های پلتفرم های موبایل و ویندوزه. همچین بازی بوده تا حالا؟

در کمال تعجب بله بوده ! بازی سیویلیزیشن نسخه های اولیه و یه سری بازی استراتزیک قدیمی دارای قومیت های ایرانی بودن و در نتیجه فارسی هم توشون صحبت میشده
داخل پرس آو پرشیا هم فارسی صحبت میشده
پاسخ
سوال خوبی بود ولی متاسفانه باید بگم اکثر بازیهایی هم که از دوبله فارسی بهره مند هستن معمولا بر ضد کشور ما بودن از جمله battlefield 3 یا splinter cell: bl که البته بر خلاف ذهنیت خیلی ها این بازی ضد ایرانی نبود!
همچنین بازی Unearthed: Trail of Ibn Battuta که یک محصول مزخرف از کشور عربسـتان بود نیز از زیر نویس فارسی پشتیبانی میکنه!

(10-15-2015, 12:00 AM)BadBoy4Ever نوشته است:
(10-14-2015, 11:56 PM)ehrp نوشته است: سلام و خسته نباشید.

در کمال تعجب بله بوده ! بازی سیویلیزیشن نسخه های اولیه و یه سری بازی استراتزیک قدیمی دارای قومیت های ایرانی بودن و در نتیجه فارسی هم توشون صحبت میشده
داخل پرس آو پرشیا هم فارسی صحبت میشده
البته سیویلیزیشن بخاطر تحقیق بد محققان بازیش که قصد داشتن زبان اولیه و دری فارسی رو بکار ببرن بصورت خوبی کار نشد و زبان داریوش یجورایی یه زبان ساختگی بین عربی و زبان من در آوردی بود. اصلا چیزی بنام فارسی نبود بازیش!
توی پرنس هم فقط باس هاش و دشمنانش فارسی حرف میزدن تازه با لهجه ای نزدیک افغانی که اصلا نمیشد متوجه بشی چی میگن!
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
اولا منظور ایشون کاملا دوبله بودش که بگم همچین چیزی نیست!

نقل‌قول: سوال خوبی بود ولی متاسفانه باید بگم اکثر بازیهایی هم که از دوبله فارسی بهره مند هستن معمولا بر ضد کشور ما بودن از جمله battlefield 3 یا splinter cell: bl که البته بر خلاف ذهنیت خیلی ها این بازی ضد ایرانی نبود!

S0 (43)
پاسخ
(10-15-2015, 12:12 AM)Jon Snow نوشته است: اولا منظور ایشون کاملا دوبله بودش که بگم همچین چیزی نیست!

نقل‌قول: سوال خوبی بود ولی متاسفانه باید بگم اکثر بازیهایی هم که از دوبله فارسی بهره مند هستن معمولا بر ضد کشور ما بودن از جمله battlefield 3 یا splinter cell: bl که البته بر خلاف ذهنیت خیلی ها این بازی ضد ایرانی نبود!

S0 (43)
 نه منظورم در کل بودش که به هر حال شخصیتای فارسی زبان داره.چون تقریبا هیچ بازی خارجی ای وجود ندارد که کامل فارسی باشن اینا هم غنیمتن!
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
سلام 
ببخشید من وقتی دارم بازی نصب میکنم این ارور رو میده معمولا تو بازی های نسخه فیت گرا و کور پک این مشکل وجود داره راه حل های مختلفی رو انجام دادم اما کار نکرده دل ال ال فیکثر نصب کردم خود فایل و کپ[تصویر:  5.jpg]ی کردم اما درست نشد کسی نظری داره؟
پاسخ
واقعا با بد عهدی امریکا در برجام، هنوز فکر میکنی خارجیا دلشون برای ما مردم ایرانی میسوزه که بیان یه کار خیری هم برای ما بکنن ؟ بیخیال.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question تایپیک رسمی سوالات شما راجع به pc nobody1 628 123,854 12-31-2021, 12:51 PM
آخرین ارسال: CodexRegion
  فارسی ساز Majid1995 1 1,649 05-27-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: doman
  مشکل شناساندن دسته بازی به بازی dakar 18 Mfmy 1 2,220 09-29-2018, 01:39 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  تاپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Farhan 182 48,093 02-21-2018, 10:56 AM
آخرین ارسال: Rok the dragon born
  چنل گیمینگ به زبان فارسی در یوتیوب Breacher 4 2,791 06-21-2016, 03:53 AM
آخرین ارسال: Breacher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان