امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با ۱۰ دقیقه از گیم پلی Total War: Warhammer همراه باشید
[تصویر:  TotalWar_WH_DemigryphCharge_1434013265-d...50x141.jpg]
آیا آماده اید که Total War: Warhammerرا به طور واقعی ببینید؟ آیا دوست دارید که ببینید درون این عنوان چه می‌گذرد و گیم پلی آن به چه شکل می‌باشد؟ پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا اولین تریلر رسمی که از گیم پلی Total War: Warhammer، که توسط کمپانی Sega و استودیو Creative Assembly منتشر شده است را مشاهده بفرمایید.

امروز بالاخره Sega و Creative Assembly اولین تریلر گیم پلی بازی را منتشر کردند تا طرفداران این سری و این عنوان را خوشحال کرده و آن هارا هایپ کنند. این ویدیو شمارا به اعماق نبرد Black Fire Pass، که در یک سمت آن انسان ها و دورف ها و در دیگر سو گابلین ها و اورک ها حضور دارند، می‌برد و واقعاً فوق‌العاده به نظر می‌رسد.
اگر شما هم مانند من یکی از طرفداران Total War: Warhammer می‌باشید، شدیداً به شما توصیه می‌کنم که این تریلر را از دست ندهید.

پاسخ
داداش ممنون واقعا عالی بود act of aggression هم قشنگ تر این هست ولی در سری توتال وار معرکس
پاسخ
واقعا انقلابی در بازی های استراتژیکی راه خواهد انداخت.بهترین استراتژیکیه تاریخ.اگر بلد باشی معتادش میشی.3 ماه درگیر روم 2 بودم اخر تمومش کردم.اتیلا هم که معرکست ولی بهینه سازیش حلقویه.
این سری یک تحول عظیم نیاز داشت که خدا رو شکر انجام شد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود موسیقی متن بازی Total War : Napoleon ebrahimnankali 0 2,486 07-01-2017, 12:16 AM
آخرین ارسال: ebrahimnankali
  نگاهی 16 دقیقه ای به گیم پلی بازی Mirror’s Edge Catalyst Maziyar Hemmati 0 1,676 04-18-2016, 03:24 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  تریلر جدیدی از گیم پلی Until Dawn منتشر شد | ۳۷ دقیقه ترس و هیجان Free man 0 1,422 07-25-2015, 09:24 AM
آخرین ارسال: Free man
  با بسته الحاقی جدید Driveclub همراه باشید + تریلر WasteLand 0 1,274 07-20-2015, 04:05 PM
آخرین ارسال: WasteLand
  با تریلر عنوان Gears of War: Ultimate Edition همراه باشید Mental Patient 0 1,112 06-25-2015, 09:46 PM
آخرین ارسال: Mental Patient

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان