امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث درباره داستان بازی five nights at freddys
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRs9NyflbUaRBQe9d9ucJ5...N9eDX6WWaP]
سلام!
من قصد داشتم این تاپیک رو قبلا بزنم وقتیکه دیدم مطلبی در این باره توی سایت نوشته شد تصمیم گرفتم بزنمش دیگه S0 (2)
خب ببینید ما اینجا درباره ی داستان بازی fnaf صحبت میکنیم(چشم بسته غیب گفتم:دی)و اینکه اطلاعاتی برای افرادی که بازی نکردن میزاریم
لطفا اول یه نفر بیاد و کل اتفاقات بازی و صحبت های فون گای رو اسپیول کنه من میترسم بازی رو ادامه بدم S0 (2)  S0 (2)
اگه بازی رو تموم نکردید و میخواید بازی کنید این بازی رو برید بیرون و برنگردید S0 (44)
لطفا:
اسپم نکنید
فرضیه ی تکراری ندید
دعوا راه نندازید
و قوانین دیگه ای که هر جا برید هست S0 (2)
من خودم در تلاشم اون مطالبی که تو اون ویکی لامصب نوشته شده ترجمه کنم S0 (2)
لطفا بحث رو پایین نیارید بزارید داغ باشه  S0 (2) ممنون

یکی از اتفاقاتی که تو مقاله بهش اشاره نشد گاز گرفتی سال 1987 بود.
phone guy درباره ی این اتفاق میگه که:
 این واقعا شگفت آوره که بدن انسان میتونه بدون قسمت جلویی مغز به حیات ادامه بده. مگه نه؟
چرا؟طی این اتفاق یکی از ربات ها بخش جلویی مغز یک نفر رو گاز میگیره و شخص به کما میره!
بیشترین اتهاماتی که کاربرا میزنن به این سه ربات هستش
freddy fazbearمعرف حضور همتون هستن و نیازی به توضیح نیست! S0 (2)
foxyایشون هم نیازی به معرفی ندارند
the mangleاینو دیگه بعضیا نمیشناسن و باید توضیح بدم. S0 (2)
این دوستمون نسخه بازسازی شده فاکسی هست در نسخه دوم.حالا اینکه چرا اسمش توی فاکسی نیست دلیلش رو به لطف فون گای میفهمیم.
منگل توی غار دزدان دریای بوده اول.کارمندای شرکت ناراضی بودن که بچه ها هی قطعات اینو جدا میکنن و باید هر روز سرهمش میکردن S0 (2) رستوران هم تصمیم میگیره که منگل رو به عنوان یه جوچین توی غار دزدان دریایی بزاره تا بچه ها جدا و سرهمش کنن.(دلیل اینکه اکثر فن ارت ها و حتی عکس های این روبات تو ویکی اونو نصفه یا جدا جدا نشون میده همینه)درضمن این دوستمون توانایی بالا رفتن از در و دیوار رو داره S0 (2)
همچنین موقع حمله دقیقا بخشی رو گاز میگیره که جلوی مغز هست!(دلیل اتهامش همینه)
عکس هم درست حسابی نداره بزارم S0 (43) با تشکر S0 (2)
امیدوارم با این اواتار توسط طرفدار های اندرتیل به قتل نرسم S0 (43)
پاسخ
یه نکته ی مشترک بین نیتن دانلاپ و مایک اشمیت پیدا کردم.
اول ببینیم تو مقاله گیمفا چی نوشته
 نیتن در طول دوران راهنمایی، به دلیل داشتن مشکلات روانی، چندین بار دست به خودکشی زده بود
یکی از مکانیک های گیم پلی توهمات مایک هستش.مثلا این که وقتی از دوربین به پوستر فردی خیره میشه پوستر فردی به پوستر گلدن فردی تغییر خواهد کرد.یا این که گاها عبارت its me.... و یا عکس فردی میاد روی صفحه.
البته فرضیه های قاتل بودن پرپل گای و فون گای رو هم نباید فراموش کنیم.درضمن اگه میشه یکی راجب مود 20\20\20\20 توضیح بده
پاسخ
کسی نبود بیاد اسپیول کنه؟
لااقل یکی مطلب بزاره S0 (43)
منو دست تنها نزارید
پاسخ
(11-07-2016, 03:48 PM)omidcraft نوشته است: کسی نبود بیاد اسپیول کنه؟
لااقل یکی مطلب بزاره S0 (43)
منو دست تنها نزارید

راستش دقیقا نمیشه هیچ نظر قطعی و کاملی در مورد داستان بازی داد و سازنده هم مثل خیلی از بازی های محیط محور (مثل لیمبو) نتیجه رو به عهده بازیکن گذاشته و مطلبی هم که در سایت نوشتم رو بر اساس تئوری های آنلاین و مقداری دست آورد توسط خودم جمع آوری کردم 

توصیه میکنم یه سر به یوتوب بزنید واسه اینکه مقداری از این برداشت ها رو ببینید و در نهایت هم به نظرم برداشت نهایی خودتون رو درست و مطلق به حساب بیارید.  113
سلام، من بچه ام :)

[تصویر:  photo_2017_02_16_22_35_10.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی داستان Inside-قسمت اول-تومور یا ویروس؟ kojimafan 2 1,972 02-09-2018, 12:27 PM
آخرین ارسال: kojimafan
  بررسی داستان Inside-قسمت دوم-کنترل ذهن(شخصیت اصلی را چه کسی کنترل می کند؟) kojimafan 0 1,268 02-09-2018, 12:24 PM
آخرین ارسال: kojimafan
  بهترین بازی‌هایی که در عمرتان بازی کردید؟ (تا سال 2016) peyman_eun 31 10,352 11-16-2016, 12:02 PM
آخرین ارسال: who i am
  پاسخ به ابهامات و سوال شما مرتبط با داستان سری Metal gear Solid علیرضا! 5 2,204 05-31-2016, 07:46 PM
آخرین ارسال: One Man

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان