امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی داستان سری زامبی call of duty + پست اپدیت شد
[تصویر:  28mwervotqheaqezfh82.jpg]
سلام دوستان گیمفا این اولین نقدی هست که دارم مینویسم اگه مشکل نگارشی هر چی داشت دیگه حلال کنید  S0 (2)
خوب دوستان میریم سراغ اصل مطلب یا برگ برنده سری کلاف یعنی زامبی حالا همه میگن چرته فلانه الکیه ما اومدیم یه روشن سازی کنیم این وسط که فکر نکنید اون قدر ها چرت نیست. 
اول از همه از داستان شرح میدم قضیه چیه و چرا اینا سربازان و مردم زامبی شدن و ................ ببنید دوستان قضیه بر مگیرده به دوران جنگ جهانی دوم تو اون زمان آلمان گروه ی بوده به اسم 9.3.5 که اینا به استفاده از عنصری که به اسم 1.1.5 بوده داره کار میکنن این عصنر انرژی زیادی داره که باهاش میتونن دستگاه تلپورت و تفگ هایی به اسم ray gun بسازنن و دستگاه پچ پانگ و این گروه هدفش اینده بهتری بوده ولی یکی از دانشمدان به اسم ریتافن میخواد از این اختراعات برای کمک به ارتش آلمان کنه ریتافن یه بچه بوده که ترکش کردن و دکتر مکسیس سرپرستی اون رو قبول میکنه دکتر مکسیس یه دختر داره به اسم سامانتا این دوتا با دوتا نظر متفاوت به هم بحث میکنن و ریتافن اونا با دستگاه سلپورت میکنه به جاهای مختلف سامانتا میره ماه و مکسیس هم میره یه جا دور افتاده در حین این تلپورت سامانتا یه سگی داشته که وقتی تلپورت میشه به زامبی میشه و به دلیلی که باردار بوده همه جا این سگ ها بخش میشن خوب تا اینجا یه مقدمه ای بود
[تصویر:  vsesw7xphq4d1d871fr0.jpg]
 حالا میریم سر مطلبی که چه طور زامبی ها به وجور اومدن اصلا وقتی گروه 9.3.5 برای اولین بار به فضا میرن یه چیزی پیدا میکنن که قدرت خیلی زیاده داره که شبیه به هرم هست اولین نفر که ریتافن اون هرم لمس میکنه دیوانه میشه و همه همراهان ریتافن تبدیل به زامبی میشن همون جا بیس میسازن و هرم اونجا میزارن هرم یه گویی داشته به اسم سامانا کی که قدرت هرم به گوی انتقال میشود جهت استفاده از ساختن سرباز های مافوق قدرت البته زامبی ها تو ازمایشگاه تست میکردن هنوز به اون صورت بخش نشوده بودن هر سوال پیش میاد زامبی ها چه طور بخش شدن رفتی ریتافن اونجا دکتر مکسیسن سامانتا سلپورت میکنه سامانتا به صورت اتفاقی وارد هرم میشه و قدرت هر میگیره برای خودش ریتافن مکسیس میرن ماه اونجا مکسیس میگه دخترش که ریتافن بکش که اینکار کرده و مرد های زامبی میشن و به ماه سلپورت میشن که این مپ در black ops l هست که به مپ moon معروفه اونجا ریتافن دوست هاش یعنی تاکیو و تانک دی ام سی  ونکولایی که هر سه حفظشون پاک شده برای ازمایش های سربازان مافوق قدرت البته این سه نفر تبدیل به زامبی نشدن تو تست سامانتا برای گول زدشون خطرات تانک دم دی سی بهش برمیگردونه و میگه ریتافن با شما این کارو کرده به بهش میگه موشک های ماه بزنید به زمین یعنی ازمایشگاه های گروه 9.3.5 تو مپ moon  ما این کارو میکنیم و شاهد زیاد شدن زامبی ها میشیم و خنده شیطانی از سوی سامانتا میاد و  اینجا اغاز ماجرا هست

[تصویر:  black_ops_2_origins_staff_wonder_weapon1l.jpg]
خوب میرسیم به مپ اورجین در black ops ll در مپ اورجین مال زمان قبل مپ moon هست مپ که وقتی ریتافن با گروهش میرن کاوش از دل زمین به طور اتفاقی زامبی میاد چون زمین منطقه جوری بوده سربازان مرده رو به زامبی تبدیل میکنه تا اتنها مپ ریتافن به وسیله تلپورت اینده میبینه یه جور الحام بهش شد که تو اینده قرار چه اتنفاقی بیوفته برای همین همه دوست هاشو به اینده یعنی سال 1940 تلپورت میکنه 
[تصویر:  call-of-duty-black-ops-3-the-giant-map-g...6655-2.jpg]
که مربوط میشه به زمانی که ریتافن سامانتا و مکسیس تلپورت میکنه و نسخه اینده ریتافن اونجا هست همون جا تو مپ اورجین ریتافن با دستگاه تلپورت به 
[تصویر:  hfrh56z3z73kakccn7eh.jpg]
ریتافن از خبر های shadows of evil خبر داشته و موقعی این چهار خلاف کار گوی سامانا کی رو 
شارژ میکنن ریتافن وارد میشه و سامانا کی ازشون میگیره و برمیگرده به جاینت مپ پیش دوست هاشون چون وقتی میرن به جاینت ریتافن نسخه ایندش اونجاست که داره سامانتا و دکتر مکسیس تلپورت میکنه اون رو میکشه بعدا به کمک دوست هاش یه دونه جایت میسازن و به سمت
[تصویر:  64dfrllaprhjy05ym5ms.jpg]
 خونه موشک آلمان و تو همون راه اینا دنبال نسخه اینده تانک دم سی بودن که بوسیله ار پی جی مخصوص ربات جاینت میوفتن تا وقتی میرسن اونا به فضا میرن کار شما تو این مپ اینه ماه رو نابود کنید و هرم رو تلپورت کنید به der eisendrache و روح تانک دم سی داخل سامانا کی بریزید البته نسخه ایندش حالا سوال پیش میاد چه طور موشک های به ماه میفرستن ولی هرم به der eisendrache تلپورت میکنن از قدرت هرم استفاده میکنن و به سامانا کی میدن و شما سامانا کی به کامپیتر مپ وصل میکنید و همه موشک ها رو مفرستین ماه در واقع رفتان به سراغ نسخه های اینده این سه دستش میره چون اونا قبلا مورد ازمایش بودن و تبدیل به زامبی نشود بودن برای شارژ سامانا کی خیلی خوب بعد der eisendrache ریتافن با دوست هاش به  zetsubou no shima . تانک دم سی داستانش برمیگرده به زمانی که امریکا به المان جاسوس میفرسته و اینا اسیر میشن تانک دم سی با گروهش به المان میرن ولی اونا هم اسیر میشن و مورد ازمایش قرار میگیرن کل گروه تانک دم سی و همه میمیرن بجز دم سی

[تصویر:  BO3_DLC2_Zombies_1920x1080-635x357.jpg]
 zetsubou no shima میرن تا نسخه اینده تاکیو رو بکشنن و روحش داخل سامانا کی کنن حالا میپردازیم به گذشته تاکیو . 
تاکیو تو یه خانواده ثروتمند تو ژاپن به دنیاد اومده چه خانوادش عتفاد به سامورایی شدن از همه نسل ها تو شمشیر زنی استعداد داشتن خانواده شدیدا وفا دار امپراطوری بود و تاکیو با شروع جنگ میفرستن جنگ تاکیو کارش این بوده بره به ازماشگاه 9.3.5 تو ژاپن جاسوسی کنه چون ازماشگاه همه المانی بودن ژاپنی ها رو راه نمیدادن تو یه روز تاکیو وارد ازمایشگاه میشه و هر چی میفهمه و به امپراطوری گزارش میده اینا اینجا چه کار میکنن ولی نامه قبل رفتن باز شد و همه چی لو رفت و تاکیو گرفته شد و به عنوان ازمایش ازش استفاده کردن تا وقتی که مریض میشه بعد zetsubou no shima ریتافن میره

[تصویر:  call-of-duty-black-ops-3-descent-gorod-k...46x325.jpg]
میرن gorod krovi که شهری در روسیه هست که نسخه اینده نیکولایی هست تریلر بازی مبینید نسخه ایند نیکولایی سوار یه جاینت کوچک هست تو مپ شاهد دارگون هستین که از ازماش های عنصر 1.1.5 هست که در مپ zetsubou no shima مدارک و اسناد ساختن دارگون ها هم وجود داره حالا داستان نیکولایی براتون میگم نیکولایی زمان چنگ جهانی دوم روسیه به المان حمله میکنه تو این حمله یه سرباز دختر بوده که شدیدا عاشق این دختر بوده نیکولایی و تو اون چنگ از بین میره و نیکولایی رو میاره به الکل و کلا بی اراده میشه و تو یکی از ماموریت هاشون اسیر میشه نیکولایی و روش ازمایش انجام میدن 

منتظر دی ال سی نهایی هستیم تا همه چی معلوم بشه هر سوالی داشتین بگین من تند تایپ کردم شاید بعضی جا هاش رو نفهمیده باشین به امید دیدار خداحافظ

این داستان ادامه دارد.................
[تصویر:  ss_043801a1ee5c5c7e3df3f7f90989b009078ff...1469526684]
بیاین با نوب ها مهربان باشیم !!
پاسخ
تصاویر باز نمیشن،ی جای خوب آپلودشون کنید،ممنون بابت این تاپیک،استفاده کردیم
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ

(08-14-2016, 05:46 AM)Cliff Martinez نوشته است: تصاویر باز نمیشن،ی جای خوب آپلودشون کنید،ممنون بابت این تاپیک،استفاده کردیم

چشم الان درستشون میکنم دیشب نگاه کردم اینطور نبودن
پاسخ
[تصویر:  yt6km4078pabfmaz89sk.png]
یه تریلر از دی ال سی اخر زامبی آمده که داستان رو میگه صد در صد ببنید مو به تنتون سیخ میشه وقتی داستان رو میفهمید 

پاسخ
سلام مقاله خوبیه ولی زبانش اگر رسمی باشه بهتره

نقل‌قول: ریتافن میخواد از این اختراعات برای کمک به ارتش آلمان کنه 
ریتافن میخواد از این اختراع برای کمک به ارتش آلمان استفاده کنه.

چند جاهم نوشتی سلفورت

البته تا اونجایی که میدونم داستان باید از بلک یک شروع بشه؟؟!!!
و این که حتی بلک دو dlc های بیشتری داره

در کل موفق باشید
پاسخ
(08-26-2016, 01:34 AM)H_DS_N نوشته است: سلام مقاله خوبیه ولی زبانش اگر رسمی باشه بهتره

نقل‌قول: ریتافن میخواد از این اختراعات برای کمک به ارتش آلمان کنه 
ریتافن میخواد از این اختراع برای کمک به ارتش آلمان استفاده کنه.

چند جاهم نوشتی سلفورت

البته تا اونجایی که میدونم داستان باید از بلک یک شروع بشه؟؟!!!
و این که حتی بلک دو dlc های بیشتری داره

در کل موفق باشید

ممنون دیگه ما هم در دیگه سریع تایپ کردم چون زیاد به تایپ رسمی عادت ندارم و خیلی خیلی وقتم میگیره دیگه سریع تایپش کردم داستان بخوام بگم از سری بلک اپ شروع شد اون مپ های کلاف یک بیشتر ما زمانی هست که این سه شخصیت اسیر میشن با هم تیمی هاشون

طبق این تریلر که ما دیدیم من میتوانم این نتیجه گیری کنم بقیه هر نتیجه گیری کردن تو این تایپ بیان کنن 

نتیجه : ماده 1.1.5 سبب به وجود امدن زامبی هست ولی هرم و گوی ساماناکی کنترل کنند این زامبی ها هستن . و وقتی تو مپ shadows of evil شادو من وجود داره میتواند مال زمانی باشه که شادو من کل زمین تصخیر میکنه و یه زندگی خیالی میسازه حالا به هر دلیلی این چهار نفر انتخاب میکنه . و اینکه دکتر مکسیس که شادو من شده به خاطر روح شادو من هست که از [font=tahoma]shadows of evil اومده .[/font]

[font=tahoma]حالا یه سری سوالات پیش میاد چرا ریتافن نسخه های اینده این سه نفر نیاز داشته یا اینکه چرا بعد تلپورت کردن پیش دکتر مکسیس ساماناکی رو نابود نکرد چرا فقط دستگاه تلپورت نابوده کردن [/font]
پاسخ
صحنه اخر دی ال سی رونمایی شد پایان داستان چهارساله هم اکنون برای همیشه تموم شد 
با یک پایان بسیار بی معنی یعنی این پایان الکی بوده یا ادامه داره ؟

(قند شکن بزنید)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع اسپویل داستان بازی های ویدیویی Devil Prince 106 46,580 05-17-2023, 12:38 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,733 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 913 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 938 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,809 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان