نظرسنجی: به نظر شما مقاله ادامه پیدا کنه یا نه؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
اره عالیه
50.00%
2 50.00%
ای بد نیست ادامه بده
25.00%
1 25.00%
نه بابا ولش کن
25.00%
1 25.00%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برسی بازی gta v از دید خودم قسمت سه
با درود

شرمنده قسمت سه خیلی دیر شد به دلایلی به چند تا مشکل بر خوردم و خوب وللش بریم سر اصل مطلب نکات مخفی خوب از مایکل شروع کنیم که یه 
[تصویر:  mqdefault.jpg]
درمخفی
 بقل در خونش داره و بریم سمت همون دریاچه هست که لوله آب بهش میرسه تقریبا سمت صد یه درم اونجاست خوب بریم سر
[تصویر:  latest?cb=20160625165746]
 بیگ فوت یا یتی
 گر چه این باور غلط بین مردم رواج پیدا کرده که به یتی میگیم بیگ فوت در اصل اون میمون بزرگ انسان نما یتی هست و اون غول برفی بیگ فوت که مردم اکثرا این دوتا رو جا به جا میگیرند خوب یتی که تو یکی از مراحل فرعی میرید با فرانک تو جنگل بعد می بینید که یک مرد هست که لباس یتی رو پوشیده حالا اینا هیچی از نظر من راکستار داره میگه که این موجود ساخت دست انسان هاست چون تو اف ای بی (اف بی ای)
                                     [تصویر:  966514973.jpg][تصویر:  400px-GTA5monkeybusiness6.jpg]

(تو این مرحله)
 اونجا که اخرش یارو تیر تو پای خودش میزنه قبل از رفتن به کاتسین شلیک کردن به پا می بینید که چند تا میمون تو قفسن که برای آزمایش هستند به احتمال زیاد خوب که این از نظر من راکستار داره میگه این موجود دست خلق بشر هست بریم سر جیمی که دو تا چیز داره یک اینکه رفیق
[تصویر:  gta_5__niko_bellic_easter_egg_by_francis...6prpki.jpg]
 نیکو
 داخل همون وب سایتی که مثل فیسبوکه با هاش چت کرده و تو اد فرندشه و دومی همون بحثی که اولین قسمت گفتم که جیمی یک فرد معتاد به گیمه اونم شدید خیلی شدید که در واقع راکستار داره یه طعنه به گیمرها میزنه خوب بریم سره
[تصویر:  gta-v-secrets-easter-eggs-24.jpg]
 روحی
که رو سخره هست که وقتی نزدیکش شی غیب میشه جای که وایساده با خون نوشته شد جک که من از این تعجب کردم که اوایل میگفتن اصلا معلوم نیست این قضیش چیه خو برادر من شما که این حرفو میزنی یکم تو بازی کردن دقت کن (خرکی بازی نکن) تو تلوزیون تو یکی از این کانال ها (حالا کلا مگه چند تا کانال داره دو تا) خبر مرگ یک زن رو میده اونم خیلی واضحه اون حالا هیچی بعد میان میگن میدونستیم  خوب ادامش که جک بنظر من همون جک قاتل معروف هست حالا این هیچی بریم سر
[تصویر:  GTA5-SpaceDocker4.jpg]
ماشین زمان
 که اگه با فرانک مراحل فرعی رو تموم کنید تو یکی شون یه ماشین بهت میده فقط سریع بگم برای اینکه بتونی تو زمان با حاش سفر کنی باید  باید بری رو یه ریل قطار (بهتره یه مسیر مستقیم باشه) چهار چرخ ماشین رو سوراخ کنی (کلا لاستیکاش بترکه و هیچ لاستیکی نداشته باشه) و حتمی باید شب باشه و هوا بارونی شدید باشه وقتی که رفتی رو ریل شروع کنید به حرکت و وقتی به ته سرعت رسیدید اون حالت رانندگی فرانک رو فعال کنید تا تموم شه به احتمال زیاد که جواب میده و عملی میشه (این ها همش احتماله) و بریم سراغ
[تصویر:  latest?cb=20130129174212]

کوسه بزرگ

که همه تقریبا دیدنش دیگه یک دفعه میاد می خورتت خوب بریم سراغ یو اف او ها که من از دوتاش خبر دارم یکی که حالت ساده داره و مال اف ای بی (اف بی ای) یکی دیگه که پیشرفته تره بنظرم مال ادم فظای هاست که از دور نامریی هست اونجای که یه کمپ هست که بالاش یو اف او اف ای بی هست یه عدد هست که اینم یه عده اومدن گفتن این مربوط نی و الکیه خو برادر یه سرچ تو گوگل بزن میاره تو فلان سال تو موج رادیوی اگه اشتباه نکنم این کد اومده در واقع داخل موج رادیوی حروف وجود نداره و همش عداد هستن و بگم که شاید بگید کار یه ادم بود در اون زمان و حتی الان نمیشه موج رادیو رو هک کرد  یه بنظرم راکستار میگه این کار انسان ها بوده و برا همین یو اف او اف ای بی بالا اون جاست  خوب دوستان بریم سراغ دایناسور یکم عجیب شد نه بنظرم با سفر در زمان یا به زمان دایناسور ها میرید یا به زمان سی جی اینا خوب دوستان چند تا دیگه مثل اسکلت غول پیکر ته دریا و یو اف او غرق شده و درچه زمان که وقتی نزدیکش میشی از اخرین باری که موردی میای و وقتی نزدیکشی صدا نیکو میاد و ... اگه غلط املای داشت ببخشید واگه کم بودم ببخشید و شاید این آخرین قسمت این مقاله باشه یه نظر سنجی میزارم ببینم نظر دوستان چیه؟ 

بدرود
پاسخ
دوست عزیز بیگ فوت میمون بزرگ انسان نماس و یتی غول برفیتوی متن جابجا گفتید. 
غلط املایی هم زیاد دارید به طور مثال
بقل:بغل
سخره:صخره 
بعد یکجا گفتید خرکی بازی نکنید واقعا احساس کردم بهم توهین شده چون توی بازی دنبال این موارد نبودم بهتره که اون جمله رو پاک کنید. 
به امید پیشرفت روزافزون شما.
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
(08-21-2016, 08:40 AM)BELLATOR DEI نوشته است: دوست عزیز بیگ فوت میمون بزرگ انسان نماس و یتی غول برفیتوی متن جابجا گفتید. 
غلط املایی هم زیاد دارید به طور مثال
بقل:بغل
سخره:صخره 
بعد یکجا گفتید خرکی بازی نکنید واقعا احساس کردم بهم توهین شده چون توی بازی دنبال این موارد نبودم بهتره که اون جمله رو پاک کنید. 
به امید پیشرفت روزافزون شما.

من گفتم این بین مردم رواج پیدا کرده و همه جا بجا میگن که خودتونم  دارید جا بجا میگید تو عکسی هم که گذاشتم بالاش نوشته یتی بابت غلط املای ها هم گفتم ببخشید ولی اون جمله رو نمی تونم حذف کنم چون جزی از مطلب هست با تشکر
پاسخ
مقاله عالی بود ادامه بده
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
فووووق العاده  S0 (62) S0 (62) 113

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]
پاسخ
خوب بود ولی بهتره فونتو کوچیک کنی برگتر کردن فونت باعث نمیشه مقاله بزرگتر بشه S0 (43)
NvB4Ever
پاسخ
با ماشین زمان باید چکار کنی من رفتم رو ریل تو شب بارونی صحنه اهسته زدم گذاشتم تموم بشه ولی هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد 
دیوار خونه مایکلم هرچقدر بمب انداختم و تیر زدم نترکید
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
thats amazing my brother

ولی بهتر بود قبلش همه ی احتمالاتو چک کنید ( منظورم سفر با اون ماشینه س ، یا اون دریچه هه زیر آب دریچه زمان نیست ، صدای نیکو هم نمیاد ، اون پیام کد مورس هستش ) ، و یه تعداد عکس خودتون تهیه کنید و قبل از ارسال متن حتما اونو از لحاظ نگارشی و محتوا برسی کنید

در کل خسته نباشی بابت وقت و زحمتی که برای تهیه ش کشیدی . منتظر تاپیک های دیگه ت هستیم S0 (74)
پاسخ

(08-21-2016, 12:01 PM)mohammad1692 نوشته است: thats amazing my brother

ولی بهتر بود قبلش همه ی احتمالاتو چک کنید ( منظورم سفر با اون ماشینه س ، یا اون دریچه هه زیر آب دریچه زمان نیست ، صدای نیکو هم نمیاد ، اون پیام کد مورس هستش ) ، و یه تعداد عکس خودتون تهیه کنید و قبل از ارسال متن حتما اونو از لحاظ نگارشی و محتوا برسی کنید

در کل خسته نباشی بابت وقت و زحمتی که برای تهیه ش کشیدی . منتظر تاپیک های دیگه ت هستیم S0 (74)

خیلی ممنون بابت نظر دادن و اینکه اون چیام کد مورس نیست که نوشته من منظورم سایت کد مورس نیست منظورم همون کده که بزرگ رو زمین نوشتن  113

(08-21-2016, 11:57 AM)Dark Raider نوشته است: با ماشین زمان باید چکار کنی من رفتم رو ریل تو شب بارونی صحنه اهسته زدم گذاشتم تموم بشه ولی هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد 
دیوار خونه مایکلم هرچقدر بمب انداختم و تیر زدم نترکید

داداش اون دره که کلا باز نمیشه ماشینه هم یه احتماله من که گفتم اینا همش احتمال نسبت به سرنخ های تو بازی
پاسخ
دوست عزیز یتی غول برفیه تبته و ساسکواچ این غوله هست که ما بهش "به اشتباه" میگیم پاگنده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 934 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,621 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,112 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,249 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin
  [مقاله] قاب‌های مینیمال | برترین بازی‌های اندروید و iOS (قسمت اول) White Beard 0 1,421 08-24-2019, 11:03 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان