امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین بازی های RPG درتمام دوران
elder scroll و Deus ex human revelation رو بازی کردم بازده بسیار بالایی دارن
پاسخ
با اسکاریم و فال اوت موافقم  فال اوت 3 عالی بود ولی  نیو وگاس رو هنو تجربه نکردم[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

[تصویر:  01832027028110186220.png]
پاسخ
ای بابا ...خوب معلومه دیگه دارک سولز بهترینه (به خاطر نمره هاش نمی گم ) واقعا من از این بازی خسته نمی شم :|
پاسخ
من بیشتر با نقش آفرینی های بایوویر حال میکنم . چون همه قسمت های بازی از داستان و گیم پلی گرفته تا گرافیک و موسیقی در بالاترین حد ممکن هستش و نمونه واقعی بهترین نقش آفرینی سازان دنیاست.
به نظر من بازی های نقش آفرینی بتزدایی واقعا مذخرف هستند ( البته نمی خوام به نظر بقیه بی احترامی کنم ) و بدترین نمونه نقش آفرینی هستند مانند اسکایریم چون نه داستان درست و درمانی دارند و نه به کلاس بندی کاراکتر که از مهم ترین و اصلی ترین قسمت های یک نقش آفرینی هستند پای بند هستند . البته فال اوت 3 را میشه با ارفاق قبول کرد ولی سری Elder Scrolls هیچوقت خوب نبودند.
اگر شما تازه با بازی های این سبک آشنا شدید یا 2 -3 تا بیشتر از بازی های این سبک را بازی نکردین پیشنهاد میکنم بازی های زیر رو حتما بازی کنید . البته یه ذره قدیمی اند و سخت گیر میان :
Planescape : Torment - Baldurs Gate 2 
تو بازی های جند وقت اخیر هم که اول Mass Effect بعد Dragon Age و بعدش هم The Witcher و Deus EX .
پاسخ
RPG کل دوران؟ 
1:Planescape: torment
2: Fallout 1
پاسخ
یکی از بهترین بازی های عمرم، skyrim  بود.
فقط توی این بازی بود که تونستم خودم رو جای قهرمان بازی حس کنم و با هاش به طور کامل رابطه بر قرار کنم.
سریMass Effect هم میتونستن توی ليست شما باشن.واقعا بازی عالي بود نسخه دوم این سری شاهکار بود .
[تصویر:  dishonored-2-hd-wallpaper.jpg]
!!!!!  This Will Kill Me
پاسخ
واقعا نمیدونم چی تو Fallout 3 دیدین که تو لیست گذاشتینش.
گیم پلی افتضاح 
انواع و اقسام باگ
داستان بسیار ساده و مسخره در مقایسه با نسخه های قبلی
...
پاسخ
(01-25-2016, 05:44 PM)unclesafar نوشته است: واقعا نمیدونم چی تو Fallout 3 دیدین که تو لیست گذاشتینش.
گیم پلی افتضاح 
انواع و اقسام باگ
...

فال اوت 3 ؟ شوخی میکنی نه ؟ یکی از بهترین بازی های تاریخه
متای افسانه ای 96 و صد البته بهترین بازی سال هم شد
گیم پلی افتضاح
شما یه هوا خوری بورو خواهشا  S0 (24)
پاسخ
(01-25-2016, 05:49 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(01-25-2016, 05:44 PM)unclesafar نوشته است: واقعا نمیدونم چی تو Fallout 3 دیدین که تو لیست گذاشتینش.
گیم پلی افتضاح 
انواع و اقسام باگ
...

فال اوت 3 ؟ شوخی میکنی نه ؟ یکی از بهترین بازی های تاریخه
متای افسانه ای 96 و صد البته بهترین بازی سال هم شد
گیم پلی افتضاح
شما یه هوا خوری بورو خواهشا  S0 (24)

یکی از بهترین بازی های تاریخ هم اگه باشه حداقل یکی از بهترین RPG های تاریخ و یکی از بهترین های سری Fallout نیست.
کدوم بازی اخه سیستم توقف زمان داره؟ :D 
داستانش که کلا داغون بود.. 
دویست سال بعد جنگ گذشته ولی شهر رو یه جور طراحی کردن که انگار هفته پیش بمب ها افتاده بودن.
از رو متا بخوای حساب کنی که Oblivion جزو برترین rpg های تاریخ میشه!
پاسخ
پرطرفدار‌ترین rpg تاریخ به نظر من WORLD OF WARCRAFT ـه که توی این لیست نیست.
تو این لیست،WITCHER & ELDER SCROLLS بهترینا هستن از نظر من.
All life, must end...
- The Lich King

[تصویر:  e26_tumblr_mpt6atgp0m1qas2i7o1_500.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Big Grin نظرسنجی: از دیدگاه شما بهترین بازی ایرانی منتشر شده کدام است؟ Mobin Ahmadi 16 4,140 05-03-2015, 11:19 PM
آخرین ارسال: Mobin Ahmadi
  بهترین کاراکترها در تمام دوران jack 23 6,803 09-04-2014, 04:44 PM
آخرین ارسال: nvd
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,259 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,175 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص) ALAN PAYNE 12 4,000 05-16-2014, 10:57 PM
آخرین ارسال: ahmad19853000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان