نظرسنجی: بهترین مرورگر از نظر شما?
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Safari
2.94%
1 2.94%
Opera
14.71%
5 14.71%
Mozilla Firefox
38.24%
13 38.24%
Google Chrome
44.12%
15 44.12%
Internet explorer
0%
0 0%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین مرورگر از نظره شما؟
بدون شک Microsoft Edge 
مرور گر جدید مایکرو سافت به طور پیشفرض رو ویندوز 10 نصبه
یک کلمه بیشتر در بارش نمیگم
فوق العاده هست
پاسخ
(07-26-2015, 03:12 PM)Cp.Mahdi نوشته است: نمیدونم بعضیا چتور just just میکنن وقتی از opera استفاده نکردن؟ :-/
من خودم سالهاست رو سیستمم  گوشیم opera دارم و واقعا سرعتش عالیه البته مرور گرای دیگه رو هم امتحان کردم ولی به نظر من Opera  از همه سر تره.
مثلا توی مرورگر کروم یا موزیلا وقتی هم زمان بالای 5 تب باز میکنی هنگ میکنه اما تو Opera هم زمان تا 20 تب هم باز کردم و سرعتش عالی بوده.
درباره ی speed dial عالیش هم که چیزی نگو.
اما به نظر من بعد از Opera به ترتیب Chrome و بعد Mozilla هستن.
راستی امضام چطوره؟ :D

هنگ؟؟؟؟؟؟؟؟
حالت خوبه فدات شم؟؟؟
من روزی 100000 تب با فایرفاکس باز میکنم هیچیشم نمیشه!
پاسخ
(07-26-2015, 04:18 PM)Jon Snow نوشته است:
(07-26-2015, 03:12 PM)Cp.Mahdi نوشته است: نمیدونم بعضیا چتور just just میکنن وقتی از opera استفاده نکردن؟ :-/
من خودم سالهاست رو سیستمم  گوشیم opera دارم و واقعا سرعتش عالیه البته مرور گرای دیگه رو هم امتحان کردم ولی به نظر من Opera  از همه سر تره.
مثلا توی مرورگر کروم یا موزیلا وقتی هم زمان بالای 5 تب باز میکنی هنگ میکنه اما تو Opera هم زمان تا 20 تب هم باز کردم و سرعتش عالی بوده.

هنگ؟؟؟؟؟؟؟؟
حالت خوبه فدات شم؟؟؟

حالا هنگ هنگ هم که نه اما سرعتش پایین میاد.
آره خوبم تو چطوری.
[تصویر:  image-43.jpg]

من یادمه...
پاسخ
(07-26-2015, 04:50 PM)Cp.Mahdi نوشته است:
(07-26-2015, 04:18 PM)Jon Snow نوشته است:

هنگ؟؟؟؟؟؟؟؟
حالت خوبه فدات شم؟؟؟

حالا هنگ هنگ هم که نه اما سرعتش پایین میاد.
آره خوبم تو چطوری.

من الان ۱۶ تا تب باز کردم سرعتش هیچ فرقس نکرده
پاسخ
با این انترنت ضعیف موزیلا فایرفاکس خیلی خوبه.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
بعضی از دوستان فقط طرفدار بودنشونو به رخ میکشند و بس! بجای این که بگید"فقطx... عشق استy..."، بیاید با دلیل و منطق صحبت کنید.
بنده تا حالا از موزیلا و کروم و اکسپلورر استفاده کردم و کار کردم باهاشون، پس چون میشناسمشون درباره شون نظر میدم. مثل یه عده که اصلا با مرورگر کار نکردند و بو اساس تعریف و صحبت های دیگران نظر میدند.
اگر بخوام عادلانه از بین ۳ مرورگری که گفتم، یکی رو انتخاب کنم، کروم هستش. توانایی پیدا کردن و حدس زدن آدرس سایت رو داره، نیازی به فلش پلیر نداره و روش بصورت پیش فرض نصب هست، ظاهرش هم به نسبت سال های قبل بهتر شده با اینکه هنوز برای این کار جای پیشرفت داره. سرعتش هم مثل موزیلا متوسط هست و حتی میشه گفت یه سر و گردن از سرعت موزیلا بالاتره.
اما...
اگر بخوام بر حسب علاقه بگم، مسلما موزیلا. همیشه کارمو راه انداخته و میندازه. درسته معایبی مثل قفل کردن یا هنگ کردن و نیاز به نصب فلش پلیر کاملا بروز رو داره ولی با این حال، بنده از کارکردن با این مرورگر لذت می برم.
اکسپلورر هم که اصلا جای بحث نداره... S0 (43)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
من هم از دو مرورگر موزیلا و کروم استفاده کردم باید بگم که اگر به هر کدوم عادت کنید واقعا نمیتونید ترکش کنید! من اون دو سال پیش کروم داشتم بعدش موزیلا و بعدش هم به دلایلی کروم! در کل کروم سرعتش و اینا خیلی بهتره و همینطوری که امیر گفت از نظر فلش و اینا هم مجهزه:D ولی فایرفاکس هم بوکمارکش خیلی بهتر از کروم بودش و من الان چند وقتیه دارم از کروم استفاده میکنم هنوز نتونستم با بوکمارکش کنار بیام! ولی در کل در حال حاظر از کروم بیشتر خوشم میاد و اگر قضیه بوکمارکش بهتر بشه که عالی میشه :rolleyes:
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart دانلود بهترین نسخه موبوگرام برای کامپیوتر Mr.Lucky 0 1,533 07-23-2017, 11:44 PM
آخرین ارسال: Mr.Lucky
  بهترین سیستم عامل از نظره شما? علیرضا! 3 1,601 07-26-2015, 11:11 PM
آخرین ارسال: Venom snake
  نظرسنجی:بهترین انتی ویروس ازنظرشما و بحث و تبادل نظر درباره ان علیرضا! 5 2,280 07-24-2015, 04:48 PM
آخرین ارسال: علیرضا!
Rainbow کدام مرورگر مناسب تر است؟ mmmonire 6 2,692 09-21-2013, 12:19 PM
آخرین ارسال: spartacus
  کدوم مرورگر؟ Amir Game 27 6,280 09-07-2013, 01:18 PM
آخرین ارسال: Javad Rahimi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان