امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
منم خیلی وقته اومدم ، ولی متوجه این بخش نشدم 

محمد هادی جوربنیان

متولد سوم اردیبهشت 73

مازندران ، رامسر

امسالو پشت کنکور گیر کردم

عاشق بازی و فیلم های تخیلی و رمان هایی مثله کنت مونت کریستو ...

از شخصیت جوکر خوشم میاد ، و به خاطر مردنش تو بتمن آرخام سیتی واقعا ناراحت شدم

از همه نوع بازی خوشم میاد به جز ریسینگ ، و برام اول داستان مهمه ، بعد گیم پلی و گرافیک .... از صدای بازی ها هم زیاد خوشم نمیاد 

عاشق دوتا بازی Deuse Ex و سری Witcher هستم

علاوه بر نوشتن به بازیسازی هم علاقه دارم ولی وقت ندارم 

آهنگای ایرانی گوش میدم و از خواننده هایی که خوب بخونن خوشم میاد مثله شهرام شکوهی ، ستار ، معین ، محسن چاوشی و ...

زیاد اهل ورزش نیستم ولی گهگاهی می دووم .

فوتبالی هم نیستم ولی تو فیفا یا ساکر رئال میگیرم چون کریس خیلی خوب حرکت میکنه و تیم ملی هم اسپانیا چون باهاش خیلی خوب بازی میکنم

اولین بازی که شروع به نوشتن مقاله کردم ، به خاطر یه برخورد ساده با شاهین رستم خانی بود ، از اون موقع به بعد ، بهم داره یاد میده چه جوری بنویسم ، و واقعا هم خودشو هم مقالاتشو دوست دارم ...

تنهایی رو به جمع ترجیح میدم ... وبیشتر وقتمو با کامپیوترم میدم و از بی اینترنتی بیزارم ....

همیشه دوست دارم قبل از اینکه بمیرم ، سرطان خون یا ... بگیرم که بدونم کی میمیرم و از مرگ ناگهانی میترسم
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
امیرحسین والی
متولد 30/2/1371
علایق:بازی های کامپیوتری-فوتبال(انجام دادن)-فوتبال(تماشا کردن)-سریال
بازی مورد علاقه:Max Payne 1-Max Payne 2
شخصیت مورد علاقه:Max Payne-Adam Jensen-Ezio-Snake-Big Boss-Vass
تیم مورد علاقه:به شدت عاشق استقلال هستم-تو خارج هم به شدت بارسایی هستم.
خواننده ی مورد علاقه:در ایران محسن چاووشی به خاطر این که هم صدای خوفی داره و هم شعراش قشنگه-در خارج از ایران هم Adele و  Leonard Cohen رو دوست دارم.
میزان ساعات بازی در طول روز:3ساعت
حدود 6 ساله که نویسنده ام و نقد و بررسی مینویسم همچنین چند وقته در حال نوشتن یک کتاب 5 جلدی ام که امیدوارم خوب از اب دربیاد.از لحاظ ترجمه هم اون قدر قوی هستم که بتونم گلیمم رو از بکشم بیرون.
تقریبا با ادم های شوخ خیلی حال میکنم و کسایی که خشک هستن رو مجبور میکنم که شوخی کنن.
اوف ببخشید خیلی حرف زدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 [img=0x215]http://*****/images/70epme5cfcgrwxp5npon.jpg[/img]

This is end of the GAME 
پاسخ
سورنا اسدی
علایق: گیم ، فیلم ، رپ ( کل زندگیم رپه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
تحصیلات: دانش آموز ،سوم ریاضی فیزیک
شغل: خواننده ، نویسنده( هم در مورد گیم مینویسم و هم تکست ویژه رپ در حد یاس و هیچ کس)
بازی مورد علاقه: GTA , COD , The Last of US
شخصیت مورد علاقه: نیتن دریک ، مکس پین ، جولی و ............
خواننده مورد علاقه: یاس و هیچ کس توی ایران ، خارج هم فقط و فقط GYM CLASS HEROS
میزان ساعت بازی: 24 ساعت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یک بار کنسولم 2 روز باز بود داشتم بازی میکردم بازی هم خیلی زود تموم میکنم
یه 4 سالی میشه شروع کردم نقد و برسی بازی ها مینویسم ، داستانم مینویسم و همچنین شعر و تکست رپ.
چاکر همه هستم به کودکان سرطانی هم کمک میکنم چون بدترین درد سرطان هست.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
شجاع باشید و وارد میدان نبرد شوید
[تصویر:  battlefield-3-logo-600x300.jpg]

پاسخ
محمد سپهری
متولد 26 شهریور ماه سال یک هزار و سیصد و شصت و نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 26/06/1369
دانشجوی ترم آخر مخابرات.
علایق: بازی، ورزش، فیلم و سریال و خصوصا مطالعه. به خاطر همین مطالعه هام خیلی ها میگن باید نویسندگی رو شروع کنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی های مورد علافم خیلی زیادن توی پروفایلم هست ولی به MW2 و Half Life 2 خیلی علاقه دارم. البته خیلی بازی های دیگه هم هست.
شخصیت ها هم که به مکس پین، مک تاویش، گوست، نیتن دریک بیشتر علاقه دارم ولی بقیه هم هستند.
فیلم های مورد علاقم رو نمیشه نام برد. از ژانر وسترن متنفرم ولی بازی هاش بد نیست. به سبک اکشن، ترسناک و جنایی، کمدی، عشقی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و غیره علاقه دارم. فیلم زیاد دیدم.
توی بازیگرهای با تجربه تر نیکلاس کیج، آل پاچینو، تام کروز، آنجلینا جولی، کامرون دیاز و چند نفر دیگه رو بیشتر می پسندم.
توی بازیگر های جوان هم اما واتسون و اما استون.
فیلم های آلفرد هیچکاک که فوق العاده است. البته نولان هم بسیار سبک خوبی داره.
به صورت حرفه ای بسکتبال بازی کردم ولی فوتبال و هندبال و پینگ پنگ و بدمیتنون زیاد بازی کردم.
به استقلال، یوونتوس، بایرن، چلسی، لیورپول و خصوصا بارسا خیلی علاقه دارم. البته علاقم فقط روی بارسا و یووه خیلی زیاده.
به مسی، جرارد، دل پیرو، پیرلو، بوفون، ژاوی و خیلی بازیکن های دیگه خصوصا از این تیم ها رو قبول دارم. مسی که عالیه.
خواننده ها هم محسن چاووشی رو قبول دارم. زد بازی هم بد نیست و خارج هم صد درصد EMINEM و البه استاد مایکل جکسون.
به کوبی برایانت، لبرون جیمز و مایکل جردن هم علاقه دارم توی بسکتبال.
خیلی وقته می نویسم. چیزی حدود 5، 6 ساله و دوست دارم یه رمان خیلی گسترده بنویسم.
زیاد حرف زدم. بسه دیگه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
شایان فارسی متولد 18 آذر 70/دانشجوی گرافیک ([img]images/smi/s0 (52).gif[/img])

علایق:گیم گیم گیم به خصوص RPG! در کنارشم تیم "چلسی" و فیلم بقیه چیزارو اندازه اینا دوس ندارم:دی

کاراکتر مورد علاقه: خیلی زیادن اما جوکر ،بتمن،BANE، کریتوس،مستر چیف

میزان ساعات بازی در طول روز: مثل بقیه چیز های زندگیم پیش بینی نشده اس اما بین 3تا8ساعت

میزان تجربه در حیطه نگارش:از 14سالگی اولین فیلمنامه کوتاهمو نوشتم که توی کانون پرورش فکری جایزه برد و از اون موقع تا به حال نزدیک به 15فیلمنامه کوتاه نوشتم که 6تاش به فیلم کوتاه تبدیل شدن. فیلمنامه بلندم زیاد نوشتم و چندتاشم توی فارابی ام ثبت شده اما فعلا که هیچکدوم به مرحله ساخت نرسیده اما توی حیطه نمایشنامه نویسی کارنامه ام بهتره 16 نمایشنامه ام به شکل های مختلف از دانشجوی گرفته تا جشنواره ای و گیشه ای اجرا شدن.در حیطه نقد هم که توی نقد فیلم چندسالی افتخار شاگردی استاد فراستی و سعید عقیقی رو داشتم و نقد بازی ام ی مدت کوتاه با دی بازی همکاری کردم و بعدم مجله ی گیم لند در جوار دانیال
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 حالام که اینجام صحیح سالم در خدمت شما
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بازی های مورد علاقه: HALO4-RE4-GOWIII-MASS EFFECT 2-GEARS OF WAR 2-BATMAN AC-DEMON SOULS- و...

Game's not a matter of life and death ... it's more important than that
پاسخ
سلام به همه
 حسین براتی
 متولد 26 -10-1366
متولد و بزرگ شده اراک هستم و الان هم به صورت تنها ( البته هم خونه دارم ) دارم در تهران زندگی می کنم ! اصلا فکر زندگی مجردی به سرتون نزنه که خیلی دردسر داره !!!
فارق التحصیل نرم افزار .. سربازی نرفته [img]images/smi/s0 (66).gif[/img].. شاید پاییز برم ولی به شدت دنبال معافی هستم
 بازی مورد علاقه : تقریبا از اکثر باز یها خوشم میاد .. از هر بازی هم حد اقل یه نسخه بازی کردم و حس نوستالژی خاصی به بازی ها دارم .
 منتها الان هیچ بازی بهم حس  خوب رو نمی ده و خیلی با وسواس انتخاب می کنم
 فیلم و سریال زیاد می بینم  و علاقه شدیدی به دکستر ، سم و دین وینچستر ، بروبچه های خانواده گلگر ها ، ... دارم و کلا TV میلی رو دنبال نمی کنم !
 علاقه وافری به انیمه دارم و فعلا دنباله رو انیمه ناروتو هستم ... بلیچ هم انیمه اش متوقف شده .. کلکسیونی از انیمه های خوب رو هم دارم
 کتاب   کم می خونم ولی مانگا هر هفته می خونم ( مانگا شبیه به کمیک بوک ها هستش منتها از نوع ژاپنی ) و همچنان دنبال کننده مانگا ناروتو و بلیچ هستم ( به جاهای خیلی حساس رسیدن )
ورزش هم قبلا  انجام می دادم  اما الان فقط شلوار ورزشی می پوشم !
فوتبال داخلی پرسپولیس و خارجی هم بارسلونا و یوونتوس (  تورین FC بانوی پیر ایتالیا !!!)
تجربه نویسندگی رو از سال 85شروع کردم و در سایت ها و فروم ها نویسنده بودم به صورت پراکنده ، اما حرفه ای نوشتن رو از سال 88  در سایت دنیای بازی شروع کردم و بعد از اون مدتی در مجله علم روز بودم ..
داستان می نویسم ولی فعلا جایی منتشر نمی شن و در کار بازینامه نویسی هستم .. دوتا پروژه در دست کار هم دارم که منتظر تایید بودجه هستیم و مجوز هاشون گرفته شده !
 سوالی بود در خدمتیم !
پاسخ
به نام خدا
 سلام به همه عزیزانی که این پست رو میخونن و منت میزارن بر سر ما !
خب من چند هفته ای هست که به تیم تحریریه زحمت کش گیمفا پیوستم ولی این تاپیک رو تازگی ها دیدم و ردش رو از تو پروفایل دوست خوبم شایان زدم ![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وگرنه زودتر بیوگرافی خودمو مینوشتم. البته ما که کسی نیستیم ولی دیدم همه بچه های گل و گلاب تحریریه و مدیران عزیز هم بیوگرافی نوشتن، گفتم منم بنویسم.
خب شروع میکنیم:
تاریخ تولد من 1374/12/16 هست و مفتخرم بگم که فقط دو روز از بهزاد جون کوچکترم ![img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
رشتم ریاضیه و تو مدرسه نمونه علامه طباطبایی شهرکرد(عقده ای خودتی ![img]images/smi/s0 (83).gif[/img]) درس میخونم.
دیگه بر همگان روشنه که من  عاشق سبک مخفیکاری هستم. البته مخفیکاری اصیل نظیر سری MGS و سری Hitman، نه مثل اسپلینتر سل که فقط بولت تایم/Bullet Time کم داره ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو زندگیم همیشه خواسته هام رو از خداوند متعال میخوام و تا اینجای کار هم که هر چی خواستم بهم داده و من نوکرشم ![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (93).gif[/img]
خب دیگه واقعاً سرتون رو درد آوردم؛ فقط خواستم بیشتر با هم آشنا بشیم. چون من آدم ساده و صادقی هستم ![img]/images/smi/new/111.gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
جا داره یه خسته نباشید هم به همه مدیران، اعضای تحریریه و کاربران سایت که واقعاً بهترین کاربران دنیای مجازی هستند( به جز چند مورد انگل ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) بگم.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
!Video Games ruined my life, Good thing I have two extra

[تصویر:  p2zgsueqyro65v5fsqse.jpg]
پاسخ
خب منم معرفی می‌کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مانی میرجوادی 
متولد 22 آبان 1372 
تمامی فعالیتم مربوط به گیم و کتاب خوندن میشه. من از 5 سالگی میتونستم بخونم واسه همینم از همون زمان به شعر و ادبیات علاقه نشون می‌دادم. حدودا نه یا ده سالم بود که تونستم شاهنامه رو به طور کلی بخونم ولی علاقه‌ی آنچنانی به این کتاب ندارم هرچند براش ارزش زیادی قائلم. 
علاقه‌ی اصلی من تو ورزش مربوط میشه به رشته‌ی بسکتبال چون خودم تو همین رشته مشغولم (البته چند وقتیه که اصلا حرفه‌ای دنبالش نمیرم). ولی اگه قرار باشه برای تماشا بین فوتبال و بسکتبال یکی رو انتخاب کنم بدون شک انتخابم فوتباله! پرسپولیسی‌ام و رئالی متعصب!! 
با دانیال حدودا چهار پنج سالی میشه که تو همین فضای اینترنتی آشنا شدم و به خاطر فشار درس فقط تونستن خیلی کم بهش کمک برسونم واسه بالا بردن گیمفا که امیدوارم از همین تابستون تلاشم بیشتر شه و کمک بیشتری بکنم. 
تو نویسندگی خب ید طولایی دارم. تو صفحه‌ی اجتماعی فیسبوقم دو تا رمان کامل نوشتم. فیلمنامه‌های زیادی نوشتم و در حال نوشتنشون هستم. اهل نوشتن متنای فلسفی و ادبی هم هستم. شعر و ترانه‌هم میگم ولی خب نه در حد خیلی حرفه‌ای. هرچند دوستان به من خیلی لطف دارن. 
بیشتر دوست دارم مقاله بنویسم. با اینکه زبان انگلیسیم اونقدر خوب هست که تو ترجمه بتونم موفق باشم، اما ترجیح میدم خودم بنویسم. تو ترجمه کردنم هم همیشه نوع نوشته و لحنش بیشتر واسه خودمه تا کس دیگه‌! 

بازی مورد علاقه‌مم تا امروز Batman Arkham City بوده و شخصیت مورد علاقه‌ام Joker. 
هیچوقت فن هیچ کنسول یا بازیی نبودم و نخواهم شد چون کل و کل بحث تو این زمینه‌رو بی فایده میدونم. 

با تشکر از شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
“Didn’t we have some fun though? Remember when the platform was sliding into the fire pit and I said ‘Goodbye’ and you were like ‘NO WAY!’ and then I was all ‘We pretended we were going to murder you’? That was great."
پاسخ
خوب دیگه نوبت منه خودم رو معرفی کنم.من سعید نیکبخت متولد 16 خرداد 1372 هستم و در تهران و در خیابان پرستار زندگی میکنم
به قول شایان فارسی شغلم دانشجویی هستش ولی آیا دانشجویی شغله؟؟؟
سال دوم رشته ی مترجمی زبان در دانشگاه رودهن هستم و از امسال نیز قصد دارم زبان آلمان رو هم یاد بگیرم.به شدت علاقه به سونی و انحصاری هاش دارم و کنسولهای سونی رو مثل بت میپرستم
خدمت دوستان هم عرض کنم پرسپولیسی هستم و کاراکترهای مورد علاقه ی من هم کریتوس,کول مک گرالت و ناتان دریک کبیر هستند(کاراکترای مورد علاقه خیلی هست)
از همینجا از آقای نوروزی و خردمندی بابت زحماتشون برای این سایت تشکر میکنم
مخلص همه ی گیمفایی ها.
سعید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
نام: آريا
نام خانوادگى: توكلى
تاريخ تولد: 25/9/1378 ( احتمالاً جوان ترين عضو تحريريه! )
محل سكونت: تهران
علايق: گيم ، سونى ، بارسلونا ، موسيقى رپ و راك و متال ، نوشتن نقد و مقاله
من آريا توكلى هستم. ١٤ سال دارم. فوتباليست خيلى خوبى هستم و پارسال قرار بود برم توى تيم نوجوانان پرسپوليس ولى به دليل درس نرفتم. به زبان انگليسى تسلط ندارم ولى حدوداً ٧٠٪ بلدم. از سونى و انحصارى هاش بشدت خوشم مياد. همين امسال شروع كردم به نقد نويسى و فهميدم استعداد خاصى دارم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با تشكر[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 61,867 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,378 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,468 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان