امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا
به نام خدا
سلام.
نام: علی یوسف زاده
تاریخ تولد: 1378/7/25 با فاصله دو ماه با آریا، دومین تحریریه کم سن سایت!
علایق: فوتبال، موسیقی رپ، نوشتن پیش نمایش، Square Enix و بازی های JRPG، درس ریاضی، زبان انگلیسی و فیلم های Science-Fiction.
فیلم مورد علاقه: سری The Hobbit و Harry Potter.
شخصیت های مورد علاقه: Nathan Drake ،Dante و کل شخصیت های سری بازی های Final Fantasy؛ چون اگه بخوام اسم همشون رو بگم تا صبح باید بشینم!
علی یوسف زاده هستم، 14 ساله. در مدارس تیزهوشان در حال تحصیل هستم. علاقه بسیار زیادی زبان انگلیسی دارم. طرفدار سونی هستم؛ چرا که عناوین انحصاری این کنسول، چیزی فراتر از یک بازی هستند. فقط پیش نمایش می نویسم، به دو دلیل؛ اول این که زیاد نمی تونم بازی بخرم، دوم اینکه اصلاً خوشم نمیاد هنگام انجام بازی به کیفیت Texture ها یا موارد دیگه دقتی کنم! تا حالا تو هیچ سایت دیگه ای هم نویسندگی نکرده بودم، در حقیقت گیمفا بود که من رو با نویسندگی آشنا کرد و با کمک آقای خردمندی تونستم به این مرتبه برسم.
در آخر امیدوارم بتونم به پیشرفت گیمفا کمک کنم.

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
بنام ایزد یکتا!
نام و نام خانوادگی: علی واحدی
تاریخ تولد:17 / 6 / 1375 - 17 شهریور، جمعه ی خونین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
محل سکونت:تهران - منطقه 18(بچه پایینیم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img])
رشته تحصیلی:پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک
علایق:فیلم علمی تخیلی و ترسناک و کمدی - بازی شوتر و ماجرایی
شخصیت مورد علاقه: Max Payne - Alan Wake - Ezio - John Marston...
میزان بازی کردن درروز: خیلی وقته بازی نمیکنم ولی آخرین بار که BF4 رو تموم کردم 3 ساعت نشستم.
میزان تجربه در حیطه ی نگارش:حدود 1 سال هست که تو فروم گیمفا شروع به نویسندگی کردم و بعد نویسنده ی مبتدی و ارشد و تحریریه ی سایت شدم! یک مقاله هم تو مجله ی پلک باز نوشتم.قرار بود تو سایت پارسی گیم هم نویسندگی کنم ولی نشد!
نویسنده ی مورد علاقه: سم لیک - جی کی رولینگ - صادق هدایت
کارگردان مورد علاقه: جیمز کامرون - دیوید یتس(تو فیلم) .سم هوسر و دون هوسر - کلیف بلنزسکی (تو بازی)
پلتفرم: pc / x360

[تصویر:  breaking-bad-animated-series-640x503.jpeg]

پاسخ
منم بگم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
1. علیرضا مرادی
2.متولد 27/12/74 دو ماه دیگه 18 سالم میشه
3.پیش دانشگاهی رشته ریاضی فیزیک
4.فیلم و سریال تا دلت بخواد ؛ الانم تو نخ قسمت 9 walking dead ام بغی از اونم بقیه سریالام تعطیلات کریسمسن. منتظر hobbit 2013 هم هستم ببینم کی کیفیت خوبش برای دانلود میاد
5.تو چند تا سایت فعالیت میکنم : گیمفا، میهن گیم، imdb-dl، بازیکده [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
6.مشکلات زیاده دعا کنید [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
7.بازی ترسناک خیلی دوست دارم ولی بازی ترسناکی وجود نداره
دیگه بسه
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
به نام یکتایی
نام :علی
نام خانوادگی:گودرزی
متولد:1377.7.7
ساکن:تهران
علایق(درسی): با درس زبان و فیزیک و زیست شناسی عجیب حال میکنم(مخصوصا این دو مورد آخر) و میخوام که در آینده در رشته علوم زیستی پرتویی در دانشگاه کمبریج لندن تحصیل کنم
علایق(موسیقی): کلا با موسیقی که خواننده داره حال نمیکنم و فقط ADEL رو میپسندم چون صداش محشره و آهنگ های گوستاوو سانتاولابا و هنس زیمر رو میپرستم
علایق(بازی های رایانه ای): بهترین بازی عمرم:
last of us
red dead redelption
uncharted2:among thives
metal gear3Confusedneak eater
.......
گارگردان مورد علاقه:کریستوفر نولان و استنلی کوبریک و هیدئو و کن لوین
علایق(شخصی): کتاب خوندن رو خیلی دوست دارم نه رمان بلکه کتاب های استاد استیون هاوکینگ و معمولا با موسیقی های هنس زیمر روزی نیم ساعت ورزش میکنم
تیم محبوبم لیورپول و استقلال هستش و به نظرم جفتشون امسال قهرمان میشن
ممنون از اینکه وقت گذاشتید خوندید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
من کوچکترین تحریریه ! 1378/8/8 !

مدیر تکفارس

و تا حدودی تحریریه گیمفا ![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
مثل اینکه نوبت منه!!! خب شروع می کنیم.
کیوان آمیرزاده هستم. 15 سالمه و شیرازی هستم. فکر کنم از معدود شیرازی های انجمن و تنها شیرازی تحریره هستم! (ماشا... پرچم پایینه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
آدم خیلی شوخی هستم و جایی که آدماش به شدت جدی باشن، جای من نیست چون حس میکنم گم شدم!
باید بگم از طریق سایت اصلی با انجمن آشنا شدم در واقع 1 سال و نیمه تو سایتم ولی 5 یا 6 ماهه تو انجمن هستم و برای همین، به سایت یه دلبستگی هایی دارم که به انجمن ندارم.
اصلا به امید نویسندگی نیومدم فقط یک رمانی بود خونده بود (خداوند الموت) که ربطی به Assassins creed داشت و مقاله ای نوشتم و دیدم نه! منم بلدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آقای هادی جوربنیان خیلی منو یاری کردن و ایشون بودن که با گفتن مشکلاتم باعث شدن نوشتنم قوی بشه و به شدت سبک نوشتن ایشون رو دوست دارم.
وقتی بازی می کنم، داستان برام مهمه و بعدشم گیم پلی. به گرافیک و موسیقی دقتی نمی کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی مورد علاقم هم DOTA و Total wars هست البته دو بازی WOW و Diablo هم شاهکار هستن.
شرکت سازنده مورد علاقمم بلیزارد و یوبیسافت هست.
مهم: بنده اصلا فن کنسول نیستم! فن دو آتیشه ی PC هستم! پس مطمئن باشین اگر نظری تو پستای مایکرو و سونی خدایی نکرده دادم(!)، بدون فن بازی هست چون هر دو کنسول در برابر PC، بازنده هستند.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
سوالی چیزی بود در خدمتم ولی الان مقاله نوشتم درباره خودم که کمتر سوال پیش بیاد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
به نام خدا 

سلام خدمت همه گیمفایی های گل . ابراهیم ثمرصفا هستم. متولد ۲۱ مرداد ۱۳۷۶، دو سال در طول تحصیلم جهش زدم. قبلا در میهن گیم، پارسی گیم و جنگ بازی و مدت کوتاهی گیم سورس نویسنده بودم و خوشحالم که در خدمت شما عزیزان هستم. در نقد بازیها سعی میکنم زیاد به نمرات یا متاکریتیک بازی توجه نکنم و تجربه خودم رو ملاک قرار بدم, البته احساسی هم تصمیم نمیگیرم.

آدم کم حرفی هستم ولی گاهی اوقات شوخی هم میکنم. در بین بازی ها بیشتر بازی های مستقل و نقش آفرینی رو دوست دارم. red dead redemption, Mass Effect ,Devil May cry, LA Noire,HALO و Heavy Rain تعدادی  از بازی های مورد علاقم هستن.  در زمینه موسیقی هم بیشتر آهنگ های غمگین و آروم رو دوست دارم. اوقات بیکاریم رو معمولا با خواندن کتاب پر میکنم. بین فیلمها به سه گانه بتمن کریستوفر نولان علاقه زیادی دارم. خیلی اهل فیلم و سریال نیستم و زیاد وقت نمیکنم ببینم. اگر وقت باشه دوست دارم انیمیشن های جدید رو ببینم.

در آخر امیدوارم بتونم سهم کوچکی در پیشرفت سایت داشته باشم. 

دیگه سرتون رو درد نمیارم. موفق و سلامت باشین. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
علیرضا علی بخشی هستم متولد 26 تیر 75 [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]17 الی 18 سال دارم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
توی تهران زندگی میکنم و کلا زندگی خارج از تهران رو کمی تا قسمتی دوست دارم!نویسندگی رو از سایت پردیس شروع کردم و الآن در گیمفا فعالیت میکنم.توی مجلات مختلفی نظیر گلد گیمر و مجله ی پردیس بودم!
امسال هم کنکور دارم که ایشاله برم و موفق بشم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]البته فکر نمیکنم اما اگه موفق نشم تهش میکشه به سربازی.....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img](امیدوارم ساندیس پرتغال بدن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])
سعی کنین با من سر The Wolf Among Us بحث نکنید تعصب خاصی بهش دارم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]فن Xbox بودم در جوانی اما الآن دیگه فهمیدم فن بازی زیاد جالب نیست!!

[تصویر:  86411457899054623182.png]
پاسخ
سلام به همه گیمفایی های گل .
من فک کنم کوچیکترین عضو تحریریه هستم . متولد 1379 (پروفایلم الکیه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) . دوساله که تو گیمفائم . 1 ساله شروع کردم مقاله مینویسم و شکر خدا خوب پیشرفت کردم . نویسندگی رو از گیمر مرده شروع کردم ، اون زمان همه نویسنده های الان گیمفا مثل نیکان صبوری و ... تو اونجا بودن و من سردبیر بودم و بعد هم نویسندگیم به سایت های دیگه ای مثل بازیکده ، تکین گیم ، پارس گیمر ، میهن گیم و ... کشیده شد تا الان که تو گیمفائم . کلا از بچگی نویسندگی تو گیمفا ارزوم بود که شکر خدا بهش رسیدم . ادم پر حرفی هستم و انتقاد پذیرم و از ادمای انتقاد پزیر هم خوشم میاد [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با فیلم و سریال خیلی زیاد حال میکنم و بهترین فیلم عمرم پدر خوانده و بهترین سریال عمرم لاست و برکینگ بد . درسمم بد نیست و تو مدارس نمونه ذولتی درس میخونم .
[تصویر:  716478_20130820_screen004.jpg]

پاسخ
نام و نام خانوادگی : هادی شعبان زاده
تاریخ تولد : 24 خرداد 1374 که میشم 18 ساله و گواهینامه ی رانندگی هم دارم و به همین علت توی خیابونای شهرمون از صبح تا شب علاف و سرگرم  چرخ زدنم!
رشته ی تحصیلی : دانشجو، رشتشو نپرسی بهتره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
علایق : Just cause 1.2, Call of Duty MW3, War lords battle cry III بهترین بازی های عمر کوتاهم هستن
           از بین تمامی بازیگران علاقه ی زیادی به کارهای حمید فرخ نژاد دارم و به نظرم همشون عالین[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
           از بین خواننده ها هم اول از همه استاد چاووشی رو قبول دارم و بقیه حالا بالا و پایین دارن (آهنگ دلتنگ استاد محسن رو هیچوقت از یاد نمی برم! )
میزان ساعات بازی در روز : بازی ها رو فقط به شرطی تجربه می کنم که نقدشون کنم، به جرات می تونم بگم از تابستون تا حالا فقط Battlfeild 4 و Need For Speed Rivals یکم چشممو گرفتنو و بقیه هم که دیگه نگم بهتره!
میزان تجربه در حیطه نگارش : اینو بدونید که اولین نقدم که این باشه و اولین ترجمم که این باشه اولین بار روی انجمن گیمفا رفتن و با گیمفا و اعضای اون پیشرفت کردم. کارنامه ی بخش نقد و بررسی رو به احترام نقدایی که به اعماقش رفتن و دیگه دیده نمیشن زدم، دلم میخواد یه جوانمرد پیدا بشه و آپدیتش کنه ... [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارتباط با اعضای تحریریه GamerStation 189 60,846 12-07-2020, 08:49 PM
آخرین ارسال: Zebco
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,148 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  برگشت سایت به سیستم قبلی kasra 0 2,460 12-31-2013, 01:06 PM
آخرین ارسال: kasra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان