امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاخیر قسمت دوم Life Is Strange یک اشتباه بوده و بازی سر موقع عرضه می‌گردد
[تصویر:  kyt8cjwhyzb3ohkeb6uz.jpg]

بله درست خواندید. Dontnod Entertainment، استودیو سازنده بازی Life Is Strange، اعلام کرده که قسمت دوم این عنوان با تاخیری مواجه نشده و قرار است به موقع عرضه گردد. مطمئنا بسیار تعجب کردید و خوشحال شدید، چرا که همین امروز ناشر Life Is Strange اعلام کرده بود که قسمت دوم این بازی به تاریخ نامعلومی تاخیر خورده است. با ما در ادامه همراه باشید تا اظهارات سازنده را راجع به این موضوع بخوانید.

Dontnod Entertainment در صفحه رسمی توییترش گفته است که:

نقل‌قول: شایعاتی پیرامون تاخیر قسمت دوم Life Is Strange وجود داشته، اما باید به شما بگویم که توسعه بازی همچنان ادامه دارد و ما قصد داریم تا قسمت دوم را پیش از پایان ماه مارچ عرضه کنیم.

خب، طرفداران این بازی می‌توانند نفس راحتی بکشند، چرا که تنها با "تاخیری کوچک" مواجه هستند. قسمت دوم قرار بود که در ابتدا در "اواسط ماه مارچ" منتشر شود، اما هم‌اکنون هما‌ن‌طور که خواندید در "اواخر ماه مارچ" منتشر می‎‌شود.

پاسخ
چه جالب خیلی خوب شد که تاخیرش تکذیب شد واقعا بازی باحالی هست و امیدوارم قست دومش بترکونه.
ممنون بابت خبر
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
میخوام صد سال سیاه نیاد خیلی مضحک بود
واقعا ببینید سبک بازی های تل تیل به کجاها رسیده Confused
پاسخ
(02-28-2015, 12:59 AM)badboyX نوشته است: میخوام صد سال سیاه نیاد خیلی مضحک بود
واقعا ببینید سبک بازی های تل تیل به کجاها رسیده  Confused

نزن این حرف رو حالا درسته سبک اون هست ولی نه اینکه بخوای اینجوری بگی بازی خوب و قشنگی هست و خلاقیت خوبی داره من نمی دونم چرا هه تمام بازی های این شرکت رو منفجر میکنند مثل بازی remember me که همه ترکوندندش درسته خوب نتونست از آب در بیاره بازی رو ولی نوآوریه خیلی خوبی داشت.
جان خودم چشم ها رو باید شست جوره دیگر باید دید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(02-28-2015, 01:16 AM)مجید نصر نوشته است:
(02-28-2015, 12:59 AM)badboyX نوشته است: میخوام صد سال سیاه نیاد خیلی مضحک بود
واقعا ببینید سبک بازی های تل تیل به کجاها رسیده  Confused

نزن این حرف رو حالا درسته سبک اون هست ولی نه اینکه بخوای اینجوری بگی بازی خوب و قشنگی هست و خلاقیت خوبی داره من نمی دونم چرا هه تمام بازی های این شرکت رو منفجر میکنند مثل بازی remember me که همه ترکوندندش درسته خوب نتونست از آب در بیاره بازی رو ولی نوآوریه خیلی خوبی داشت.
جان خودم چشم ها رو باید شست جوره دیگر باید دید.

منم قصدم توهین نیست به این بازی حتی یه نقدم دربارش نوشتم تو انجمن هست
فقط میگم زیاد جالب نبود که بخوام منتظرش باشم و برای اومدنش لحظه شماری کنم
پاسخ
به به !
روزمون رو ساختی !
شخصا تونستم با این بازی ارتباطِ خوبی برقرار کنم ، به نظرم ایده ی جالبی بود .

[تصویر:  04uigg5da65b7inl96yk.jpg]
-
" .Tragedy Is Invisible. People Turn Away From It "
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد White Beard 0 1,114 10-22-2019, 09:31 PM
آخرین ارسال: White Beard
  احتمال عرضه‌ی بازی Arise: A Simple Story برروی کنسول نینتندو سوییچ White Beard 0 1,278 10-18-2019, 09:35 PM
  انتشار بازی Divinity: Fallen Heroes با تاخیر مواجه شد White Beard 0 1,062 10-17-2019, 12:41 AM
  بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 تاخیر خورد White Beard 0 1,022 10-17-2019, 12:32 AM
  گزارش: بازی Death Stranding با جلدی ثانویه نیز در اروپا عرضه خواهد شد White Beard 0 905 10-12-2019, 10:13 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان