امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاریخچه سری بازی call of duty
از مقالت خوشم اومد و تنها ایرادش این کم بودنشه.من با World At War شروع کردم, یادش بخیر...

موفق باشی.
پاسخ
همه چیز عالی بپد فقط یک عکی از داخل بازی و متای بازی رو هم میزاشتی. عالی میشد لطفا همین کار رو برای سری AC بکن و بازی اینده رو هم بزاری بهتره مثلا معرفی BO3 میتونست مار رو بهتر کنه 
با تشکر عالی بود
خسته
نباشی
پاسخ
(07-24-2015, 06:35 PM)Be the story نوشته است: همه چیز عالی بپد فقط یک عکی از داخل بازی و متای بازی رو هم میزاشتی. عالی میشد لطفا همین کار رو برای سری AC بکن و بازی اینده رو هم بزاری بهتره مثلا معرفی BO3 میتونست مار رو بهتر کنه 
با تشکر عالی بود
خسته
نباشی

چون امکانش انداختن خودم نیس چون ایکس باکس دارم نمیتونم اسکرین شات بندازم اگرم از سایتای دیگه ور دارم در واقع کپی برداری میشه و خلاف قوانین هست

پاسخ
عالی بود اقای سایه.    واقعا سری کالاف جذاب ترین و بهترین شوتر تاریخته ، مخصوصا اخرین نسخه اش که از همه لحاظ عالی بود
[تصویر:  qfal6dw58t6yf733ll8a.jpg]
پاسخ
دست ماهان جون درد نکنه  :)  اینم متای کل سری call of duty

[font=tahoma]call of duty advanced  - 81[/font]

[font=tahoma]73 - call of duty ghost [/font]

[font=tahoma]74 [font=tahoma]call of duty black ops 2[/font][/font]

88 - Call of Duty: Modern Warfare 3  

88 [font=tahoma]Call of duty black ops[/font]

[font=tahoma]86 [font=tahoma]call of duty: modern warfare 2 [/font][/font]

[font=tahoma][font=tahoma]83 - [font=tahoma]call of duty world at war [/font][/font][/font]

[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]94 - [font=tahoma]Call of duty 4 modern warfare [/font][/font][/font][/font]

[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma]82 - [font=arial, helvetica, serif]Call of Duty 3 [/font][/font][/font][/font][/font]

[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=arial, helvetica, serif]86 [font=arial, helvetica, serif]Call of Duty 2[/font][/font][/font][/font][/font][/font]

[font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=tahoma][font=arial, helvetica, serif][font=arial, helvetica, serif]91 - [font=arial, helvetica, serif]Call of Duty 1 [/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
پاسخ
سری COD واقعاً بهترین شوتر بود!!نسخه BO یک شاهکار به تمام معنا بود که من هنوزم بازیش می کنم!!نسخه دو هم خوب بود ولی نتونست موفقیت نسخه اول رو تکرار کنه متاسفانه!امیدوارم نسخه 3 یه تجربه ناب باشه.

دست نویسنده درد نکنه!!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Battle field or call of duty levi ackerman 35 14,101 07-30-2015, 11:00 PM
آخرین ارسال: Alireza Nikandish
  تاپیک هواداران Call of Duty Rise of Duty 1 1,971 07-24-2015, 02:44 AM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان