امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک اون کدوم بازی بود؟
سلام!
ما خیلی هامون بازی هایی کردیم که یادمون نیست اسمشون چیه.
تو این تاپیک هر کسی که به این مشکل دچار میتونه بیار و توضیحاتی راجب بازی بده و اگه کسی میدونه اون چه بازیه بهش بگه.
فقط پشت سر هم نگین که اسپم نشه.
پاسخ
سلام به دوستان.
ضمن تشکر از ایجاد این تاپیک بنده هم دنبال اسم یک بازی میگردم.
وقتی بچه بودم یه سی دی داشتم که حدودا 100 تا یا بیشتر بازی توش بود. همه بازی ها کم حجم بودن و شامل عناوین بزرگ صنعت گیم نمی شدن. تا اونجایی که بنده یادم میاد یه بازی ای رو از همون سی دی نصب کردم که یک روح بود و انگار از یه تابوت بیرون اومده بود و ما میتونستیم به انگلیسی یه سوال هایی رو تایپ کنیم و اون جوابمون رو میداد. بعضی وقت ها هم طفره میرفت از جواب دادن به یه سری سوال های خاص. درکل بازی عالی ای بود و من سال هاست که ارزوم اینه دوباره این بازی رو تجربه کنم. لطفا اگه کسی بازی کرده و اسمش رو میدونه بهم اطلاع بده. ممنون
پاسخ
عجب روح پر رویی بوده که از جواب دادن طفره میرفته S0 (2)
عاشق برنامه نویسی گیم 
عاشق ماشین سواری و بهترین بازی از نظر من Forza
برنامه نویس بخش هارد اکسترنال فروشگاه پورومیکس
پاسخ
(04-09-2018, 03:56 PM)mnhgm نوشته است: سلام به دوستان.
ضمن تشکر از ایجاد این تاپیک بنده هم دنبال اسم یک بازی میگردم.
وقتی بچه بودم یه سی دی داشتم که حدودا 100 تا یا بیشتر بازی توش بود. همه بازی ها کم حجم بودن و شامل عناوین بزرگ صنعت گیم نمی شدن. تا اونجایی که بنده یادم میاد یه بازی ای رو از همون سی دی نصب کردم که یک روح بود و انگار از یه تابوت بیرون اومده بود و ما میتونستیم به انگلیسی یه سوال هایی رو تایپ کنیم و اون جوابمون رو میداد. بعضی وقت ها هم طفره میرفت از جواب دادن به یه سری سوال های خاص. درکل بازی عالی ای بود و من سال هاست که ارزوم اینه دوباره این بازی رو تجربه کنم. لطفا اگه کسی بازی کرده و اسمش رو میدونه بهم اطلاع بده. ممنون

بازی ای که من پیدا کردن اسمش هست ask the spirit

اینم لینکش http://www.gameshed.com/Scary-Games/Ask-.../play.html
         [تصویر:  a61ftumblr-mn9cqjyWxz1rog0yko1-500.gif]

پاسخ
سلام 

یک بازی ای بود اون موقع اسمشو گذاشته بودن نجات بغداد ولی اسم انگلیسیش یادم نیست

4 تا سرباز بودن که با اعداد 1 2 3 4 میتونستی بینشون سوئیچ کنی

اولین سرباز M16 داشت
دومی تیربار 
سومی فکر کنم آرپی چی زن بود
چهارمی هم تیربار داشت 

خیلی بازی باحالی بود 

کسی اسمش یادشه ؟؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,894 1,865,554 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,231 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Lamar Davis 431 136,195 12-21-2017, 11:34 AM
آخرین ارسال: JohnnyCage77
  تاپیک راهنمایی در بازی Watch Dogs ARK1375 20 10,273 06-03-2016, 08:51 PM
آخرین ارسال: lil2lol
  تاپیک راهنمایی حجم مصرفی اینترنت برای بازی های pc انلاین SINA40 4 6,480 10-07-2015, 03:52 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان