امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
دوستان نمیدونم اینجا جاشه یا نه ولی میخواسم بپرسم کسی میدونه چطو میشه xp گرفت تو واتچ داگز؟
اگه اینجا فقط برا فنیه لطفا برا راهنمایی در مراحل یه ادرس بهم بدید خودم همینجارو یافتم فقط
با این وضعیت کرایه تاکسیو پول بنزین دیگه نمیصرفه بریم سر کار
پاسخ
اقا من چند وقت پیش اومدم اینجا و گفتم مشکل وصل نشدن به قسمت مولتی پلیر بتلفیلد 1 رو دارم اول فکر کردم به خاطر دیتایی هستش که از خود فروشگاه گرفتم به خاطر همین حذفش کردم و مجدد خودم 42 گیگ رو دانلود کردم اما هنوزم نمیتونم به بخش مولتی پلیر بازی چه با فیل-تر شکن چه بدون اون متصل بشم تو ویدئو های یوتیوب هم نگاه کردم ولی اکثرا مال کنسول بود بازی های دیگم تو استیم راحت آنلاینش اجرا نمیشه نمیدونم این بازی چشه والا 200 تومن پولشو دادم اعصابم بهم ریخته
پاسخ
(01-30-2017, 05:53 PM)mojtaba74 نوشته است: اقا من چند وقت پیش اومدم اینجا و گفتم مشکل وصل نشدن به قسمت مولتی پلیر بتلفیلد 1 رو دارم اول فکر کردم به خاطر دیتایی هستش که از خود فروشگاه گرفتم به خاطر همین حذفش کردم و مجدد خودم 42 گیگ رو دانلود کردم اما هنوزم نمیتونم به بخش مولتی پلیر بازی چه با فیل-تر شکن چه بدون اون متصل بشم تو ویدئو های یوتیوب هم نگاه کردم ولی اکثرا مال کنسول بود بازی های دیگم تو استیم راحت آنلاینش اجرا نمیشه نمیدونم این بازی چشه والا 200 تومن پولشو دادم اعصابم بهم ریخته

فیلترشکن فقط برای لود game library اوریجین استفاده میشه بعدش میتونید خاموشش کنید و وارد بازی بشید بدون مشکل باید وارد بخش مولتی بشه
با پشتیبانی سایتی که ازش خرید کردید تماس بگیرید اونا باید پاسخگو باشن
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
(01-30-2017, 05:53 PM)mojtaba74 نوشته است: اقا من چند وقت پیش اومدم اینجا و گفتم مشکل وصل نشدن به قسمت مولتی پلیر بتلفیلد 1 رو دارم اول فکر کردم به خاطر دیتایی هستش که از خود فروشگاه گرفتم به خاطر همین حذفش کردم و مجدد خودم 42 گیگ رو دانلود کردم اما هنوزم نمیتونم به بخش مولتی پلیر بازی چه با فیل-تر شکن چه بدون اون متصل بشم تو ویدئو های یوتیوب هم نگاه کردم ولی اکثرا مال کنسول بود بازی های دیگم تو استیم راحت آنلاینش اجرا نمیشه نمیدونم این بازی چشه والا 200 تومن پولشو دادم اعصابم بهم ریخته
اول که اوریجینا باز می کنی اوریجین برات انلاین باز میشه یا اول افلاینه بعد انلاین میشه؟دقت کن اون علامت زرد هم نباید روی اتصالت باشه.
پاسخ
اقا ما تو سرور المان کالاف چهار با پینگ دویس پلی میدیم تو کانتر استیم سرور ایرانی هفصده چرا؟؟
پاسخ
سلام خدمت اساتید و بازی دوستان عزیز
عذرخواهی میکنم اگه جای سوالم اینجا نیست. ولی خوب اورژانسی بود.توی فروم هم گشتم نبود.
آیا میتونم Rainbow Six Siege کرک شده رو به صورت آفلاین (آنلاین نه) و تحت شبکه LAN چندنفره بازی کنم؟
اگر بله، چطور ؟ ممنون میشم کامل راهنمایی کنید. برای گیم نت لازم دارم
پاسخ
(01-31-2017, 12:34 AM)sat_light نوشته است: سلام خدمت اساتید و بازی دوستان عزیز
عذرخواهی میکنم اگه جای سوالم اینجا نیست. ولی خوب اورژانسی بود.توی فروم هم گشتم نبود.
آیا میتونم Rainbow Six Siege کرک شده رو به صورت آفلاین (آنلاین نه) و تحت شبکه LAN چندنفره بازی کنم؟
اگر بله، چطور ؟ ممنون میشم کامل راهنمایی کنید. برای گیم نت لازم دارم

فکر کنم یه قسمت لوکال داشت
Multiplayer > Custom game > Local
احتمالا از این راه بشه لن بازی کرد اگر نشد تنها راهتون tunngle هست 
پاسخ
دوستان این online hack request چیه تو واتچ داگز؟ کشته مارو
جزو مراحل اصلیه نمیشه ردش نکنی وقتیم میزنم انجامش بده میگه در تلاش برا اتصال به سرور یوبی سافت
وصلم نمیشه اصا
با این وضعیت کرایه تاکسیو پول بنزین دیگه نمیصرفه بریم سر کار
پاسخ
(01-31-2017, 03:23 AM)game77 نوشته است: دوستان این online hack request چیه تو واتچ داگز؟ کشته مارو
جزو مراحل اصلیه نمیشه ردش نکنی وقتیم میزنم انجامش بده میگه در تلاش برا اتصال به سرور یوبی سافت
وصلم نمیشه اصا

وصل نشدنش برای اینه که نسخه کرکی دارید 
اون ماموریت ها جزو مراحل فرعی هستن
توی منوی ماموریت هاتون زیر اسم اکثر ماموریت ها زده side mission و دوتاشون main mission هستن اولی ماموریت های فرعی هست و انجامشون اجباری نیست (ماموریت های فرعی با پس زمینه زرد رو میتونید انجام بدید چون افلاین هستن اونایی که پس زمینه بنفش دارن بصورت آنلاین هستن برای انجامشون باید نسخه اورجینال داشته باشید البته فقط یه دسته ازین ماموریت ها بصورت co-op هستن که اونارو میتونید افلاین انجام بدید)
main mission ها ماموریت های اصلی هستن یکیشون take down the blume هست که ماموریت آخر هست و تا اون موقع نمیتونید انجامش بدید اون یکی دیگه ماموریت اصلی هست که باید برید و بعدش یه ماموریت دیگه براتون باز میشه
پاسخ
سلام دوستان کسی میدونه از کجا می تونم دیتای بازی Dying light the following رجین 1 رو دانلود کنم؟ لینک مستقیم یا غیرمستقیم یا تورنت فرقی نمیکنه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,333 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 38,984 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,326 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,174 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,626 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان