امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(07-11-2017, 05:29 PM)saffar نوشته است: سلام
لطفا یکی کمک کنه

Watch dogs 2 cpy رو نصب کردم
ولی موقع ورود به بازی ارور uplay میده 
uplay رو نصب کردم و اکانت ساختم ولی کد اکتیو میخواد
کرک های مختلفی هم از سایتای مختلف جایگزین فایلا کردم ولی باز جواب نمیده و ارورای مختلف میده یا uplay یا کد اکتیو و یا stop working

میشه یکی که بلده کمکم کنه 
سلام رفیق، شما بازی رو دوباره نصب کن، بعدش کرک بکن، (حواست باشه که دو کرکه نشه بازی) حالا خودت میدونی که کدوم فایل بازی رو باز میکنه، کدوم فایل بازی رو از طریق Uplay باز میکنه، به راحتی اون فایلی که مستقیم بازی رو باز میکنه باز کن. :)
 [تصویر:  sxut_joker-quotes-the-only-sensible-way-to-live.jpg]

پاسخ
سلام اساسینز کرید روگ ارور http://s9.picofile.com/file/8302281076/Capture.PNG
میده چیکار کنم دایرکت 11 و اخرین نسخه ویسوال و نت فرام ورک 4.5 دارم و نسخه بلک باکسه
پاسخ
سلام، بنده در بازی Dark SOuls 3 The Ringed City مشکل دارم. من نسخه ی معمولی بازی رو که بدون dlc ها است رو با برنامه ی xpader و دسته ی معمولی بازی میکردم ولی نسخه Dark Souls III The Ringed City به همراه آخرین آپدیت هاش رو با دسته نمیشه بازی کرد اگه میشه راهنمایی کنید.
پاسخ
(08-06-2017, 03:32 PM)نیاوش نوشته است: با سلام میشه لطفا به سایت من سر بزنید 
ممنون میشم
لطفا خواهشی دارم بی زحمت لطفا لطفا عضو شوید لطفا خیلی دوست دارم مثل اینجا سایتم خیلی عضو داشته باشه ممنون میشم 
www.marvelcomics.rozblog.com

بخش مربوط به معرفی سایت هست اونجا پست بزنید
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
(08-06-2017, 03:11 PM)Scarecrow110 نوشته است: سلام، بنده در بازی Dark SOuls 3 The Ringed City مشکل دارم. من نسخه ی معمولی بازی رو که بدون dlc ها است رو با برنامه ی xpader و دسته ی معمولی بازی میکردم ولی نسخه Dark Souls III The Ringed City به همراه آخرین آپدیت هاش رو  با دسته نمیشه بازی کرد اگه میشه راهنمایی کنید.

از برنامه x360ce استفاده کنید و دستتون رو تنظیم کنید

(08-01-2017, 05:36 PM)مهدی حبیبی نوشته است: سلام اساسینز کرید روگ ارور http://s9.picofile.com/file/8302281076/Capture.PNG
میده چیکار کنم دایرکت 11 و اخرین نسخه ویسوال و نت فرام ورک 4.5 دارم و نسخه بلک باکسه

این فایل را دانلود کنید، به احتمال بسیار زیاد خطا برطرف خواهد شد.
پاسخ
دوستان دو سوال راجع به بازی اسسینز کرید نسخه بلک فلگ دارم "البته تو سری اسسینز کرید یه سوال عمومی هم محسوب میشه"

• یکی این دیتا بیس ها چین؟ : )) هیچ وقت نفهمیدم گرفتنشون چه فایده ای داره.. یه چیزای درخشانی مث همون نت های موسیقین ولی فرار نمیکنن
  • سوال دومم اینه که مثلا وقتی وارد یه جزیره یا قلعه تازه تسخیر شده یا شهری میشم یه لیستی داره این شهر متشکل از انواع آیتم های مختلف و وقت تک تک آیتم های لیست رو به دست میارم رنگ اون شهر توی نقشه تغییر میکنه. حالا سوالم اینه که آیا دست آورد خاصی داره پر کردن لیست آیتم های شهر های مختلف یا اینکه نه فقط همین رنگش عوض میشه تو نقشه؟
با این وضعیت کرایه تاکسیو پول بنزین دیگه نمیصرفه بریم سر کار
پاسخ
(08-13-2017, 01:10 AM)game77 نوشته است: دوستان دو سوال راجع به بازی اسسینز کرید نسخه بلک فلگ دارم "البته تو سری اسسینز کرید یه سوال عمومی هم محسوب میشه"

• یکی این دیتا بیس ها چین؟ : )) هیچ وقت نفهمیدم گرفتنشون چه فایده ای داره.. یه چیزای درخشانی مث همون نت های موسیقین ولی فرار نمیکنن
  • سوال دومم اینه که مثلا وقتی وارد یه جزیره یا قلعه تازه تسخیر شده یا شهری میشم یه لیستی داره این شهر متشکل از انواع آیتم های مختلف و وقت تک تک آیتم های لیست رو به دست میارم رنگ اون شهر توی نقشه تغییر میکنه. حالا سوالم اینه که آیا دست آورد خاصی داره پر کردن لیست آیتم های شهر های مختلف یا اینکه نه فقط همین رنگش عوض میشه تو نقشه؟

1- دیتا بیس اطلاعاتی هست مثل تاریخچه شهر یا بیوگرافی شخصیت ها که اونجا جمع میشن و میتونین بخونیدشون، اون کاغذ ها هم شعر هایی هست که باز میشه و توسط خدمتون میتونه خونده شه
2- وقتی رنگ اونجا تغییر‌ میکنه یعنی شما کل ایتم هارو جمع کردید و چیزی دیگه برای پیدا کردن باقی نمونده کلا چیزی مهمی نیستش
پاسخ
سلام.در بازی Resident Evil 7 من میخام با دسته بازی کنم ولی شوک سمت راست که دوربینه. بالا و پایین میزنم میره چپ و راست…وچپ و راست که میزنم میره بالا وپایین…برا بازیای دیگه هم همینجوریه لطفا اگه میتونین راهنمایی کنید.سپاس
پاسخ
سوال درمورد آنلاین بازی کردن بازی بتلفیلد 4
سلام و درود
میخاوستم بازی بتلفیلد 4 رو مولتیشو بازی کنم ظاهرا نسخه کرکی و رایگانش هست خوب همونو میرم...
به نظرتون خوبه تعداد پلیرش خوبه؟ ارزششو داره بازی رو دانلود کنم ..؟ چه نسخه های بهتره و از این دست سوالا .. کدوم نسخه هم کم حجمیه هم بخش آنلاین رو کامل داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
Wall
پاسخ
(08-16-2017, 10:28 AM)Arash356 نوشته است: سوال درمورد آنلاین بازی کردن بازی بتلفیلد 4
سلام و درود
میخاوستم بازی بتلفیلد 4 رو مولتیشو بازی کنم ظاهرا نسخه کرکی و رایگانش هست خوب همونو میرم...
به نظرتون خوبه تعداد پلیرش خوبه؟ ارزششو داره بازی رو دانلود کنم ..؟ چه نسخه های بهتره و از این دست سوالا .. کدوم نسخه هم کم حجمیه هم بخش آنلاین رو کامل داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

۱-احتمالا هنوز تعدادی تو بازی هستن
۲-بله بازی بسیار قشنگی هستش ارزش داره
۳-نظر من اینه که نسخه ریلودد رو دانلود کنید که کامله
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,379 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,072 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,366 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,199 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,644 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان