امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-16-2017, 10:28 AM)Arash356 نوشته است: سوال درمورد آنلاین بازی کردن بازی بتلفیلد 4
سلام و درود
میخاوستم بازی بتلفیلد 4 رو مولتیشو بازی کنم ظاهرا نسخه کرکی و رایگانش هست خوب همونو میرم...
به نظرتون خوبه تعداد پلیرش خوبه؟ ارزششو داره بازی رو دانلود کنم ..؟ چه نسخه های بهتره و از این دست سوالا .. کدوم نسخه هم کم حجمیه هم بخش آنلاین رو کامل داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

روی پی سی معمولا نزدیک به 10-15 هزار پلیر آنلاین داره همیشه و سروراش هم همیشه شلوغه با نسخه کرکی نمیشه آنلاین بازی کرد مگر اینکه سرورای غیر رسمی براش زده باشن که اونا هم توی هیچ عنوانی ارزش بازی کردن ندارن پر از چیتر هستن تعداد پلیر هاشون هم پایینه اماری که بالا دادم مربوط به سرورای رسمی هست
 قیمت سی دی کی بازی یادمه زیر 10 دلار بود میتونید نسخه اورجینال رو بخرید و توی سرورای رسمی بازی کنید
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
سلام دوستان
میخواستم بدونم تو fallout 4 چطوری به وسایلی مثل تلویزیون و لامپ و چراغ های کوچک برق برسونم؟ چون نمیشه مستقیما با یه ژنراتور بهشون سیم وصل کرد. ممنون میشم کمک کنید
S.I.T.M.D
پاسخ
(08-17-2017, 03:57 PM)alone gamer2 نوشته است: سلام دوستان
میخواستم بدونم تو fallout 4 چطوری به وسایلی مثل تلویزیون و لامپ و چراغ های کوچک برق برسونم؟ چون نمیشه مستقیما با یه ژنراتور بهشون سیم وصل کرد. ممنون میشم کمک کنید

از تیر چراغ برق استفاده کنید و به خانه ها اتصال برق وصل کنید
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
سلام ببخشین این مشکل بد رفته رو اعصابم هرجا میگم جواب درستو حسابی نمیدن من ولی بتل ۳رو پلی میکنم بتللاگ باز میشه بعد میرم تو قسمت مولتیش یه سرور باپینگ ۱۰۰تا۱۲۰پیدا میکنم جوین سرورو میزنم بعد چند دقیقه قبل اینکه بره تو بازی پانک باستر منو کیک میکن بیرون یا ارور میده میگه اتصال قط شد از نت ۴جی ایرانسل استفاده میکنم لطفا کمک کنین من کالافو راحت میزنم ولی بتلفیدو نمیتونم
پاسخ
(08-19-2017, 05:14 AM)babakfallah نوشته است: سلام ببخشین این مشکل بد رفته رو اعصابم هرجا میگم جواب درستو حسابی نمیدن من ولی بتل ۳رو پلی میکنم بتللاگ باز میشه بعد میرم تو قسمت مولتیش یه سرور باپینگ ۱۰۰تا۱۲۰پیدا میکنم جوین سرورو میزنم بعد چند دقیقه قبل اینکه بره تو بازی پانک باستر منو کیک میکن بیرون یا ارور میده میگه اتصال قط شد از نت ۴جی ایرانسل استفاده میکنم لطفا کمک کنین من کالافو راحت میزنم ولی بتلفیدو نمیتونم

سلام دوست عزیز من این مشکل رو سر بتل 4 داشتم راحلشم خیلی آسون هست خیلی راحت برو پانک بوستر رو دانلود و نصب کن و وارد برنامه شو و تو قسمت بازی ها دنبال بتل 3 بگرد و روش کلیک کن اگه پوشه خواست جای پوشه بازی رو مشخص کن اگرم نه یعنی بازی رو خودش پیدا کرده و فقط نصبش کنید (فقط حتمی پانک بوستر رو از سایت خود پانک بوستر دانلود کنید) 113
پاسخ
سلام و درود
بازی مدال افتخار warfighter بخش مولتی داره ؟ الان تعداد پلیرش چطوره مدتی هست تو فکر مولتی پلیر اونم کرکی بااین بازیم امیدی هست براش؟مرسی اگه اطلاعاتی بدید.
Wall
پاسخ
???????????????????????????????????????
Wall
پاسخ
(08-20-2017, 08:14 AM)Arash356 نوشته است: ???????????????????????????????????????

لطفاً اسپم ندید اگه کسی جواب سوال رو بدونه میگه
بازی خیلی وقته از انتشار اش میگذره و فکر نکنم افراد زیادی حتی کمپین هم برن چه برسه مولتی پلیرش
پاسخ
سلام.
بچه ها برای این سیستم یه پاور مناسب که جوابگو باشه معرفی کنید.
نیویدیا جی فور سی ۲۱۰ یک گیگابایت
سی پی یو اتلون دو هسته ای با فرکانس ۲ گیگا هرتز
دو گیگابایت رم
هارد ۵۰۰ مگابایت
صبحدم چون کله بندد آه دود آسای من
چون شفق در خون نشیند چشم خون پالای من
پاسخ
(08-20-2017, 11:20 AM)Injured نوشته است: سلام.
بچه ها برای این سیستم یه پاور مناسب که جوابگو باشه معرفی کنید.
نیویدیا جی فور سی ۲۱۰ یک گیگابایت
سی پی یو اتلون دو هسته ای با فرکانس ۲ گیگا هرتز
دو گیگابایت رم
هارد ۵۰۰ مگابایت
شما باید سوالتون رو اینجا بپرسید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,357 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,066 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,346 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,189 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,638 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان