امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(09-09-2017, 10:47 AM)Like A HERO نوشته است:
(09-09-2017, 10:13 AM)bazi_center نوشته است:
(09-08-2017, 01:50 AM)tvchn نوشته است:
(09-04-2017, 10:49 PM)bazi_center نوشته است: با سلام بعد از 3 سال دوباره برگشتیم xD
میگم کسی در مورد اجرا نشدن بعضی از بازی ها مثل resident evil 7 روی رم 4 راه حلی نداره؟

و اینکه اگه ممکنه یک عزیز بگه مشکل اینکه بنده در gta v اول که وارد بازی میشم کاملا روان و هیچ مشکلی نداره (حتی کم ترین افتی هم نداره) اما بعد از مدتی حدود 5~10 دقیقه افت فریم شدید شروع میشه که حتی fps رو به 1 می رسونه و واقعا رنج آوره  [تصویر:  s0%20(43).gif]
مشخصات سیستم:
Ram 4
Cpu Core 2 Duo E7500
Graphic GT-730
Windows 7 64bit
در مورد مشکلات بالا اگه کسی کمک کنه ممنون میشم ضمناً امکان ریختن درایور جدید کارت گرافیک رو ندارم به خاطر اینکه مشکلات گرافیکی در گیم پیش میاد که تصاویرش رو در پایین میبینید
تصاویر توی یک فایل Rar هست برای دانلود اینجا کلیک کنید سایت آدرس بذارم ***** می کنه  [تصویر:  s0%20(43).gif]
ممنون میشم از کسانی که بتونن کمک کنند

سیستمت زغالیه بدرد نمیخوره
ویندوز 32 بیت نصب کن شاید مشکل حل شه

عزیزم با همین سیستم bf1 و tekken 7 بدون هیچ نوع لگی تونستم پلی بدم S0 (43) و همچنین اینجوری به بنده های خدای تو سایت کمک نکنید gta v اصلا روی ویندوز 32 بیت اجرا  نمیشه !! S0 (43)
همه ی آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
منم همین مشکل افت فریم بعد چند دقیقه رو  تو برخی بازی ها داشتم و همچنین Gta هم بود اکثر اوقات فک کنم باید ماله cpu باشه که زود داغ میکنه و این مشکل پیش میاد تاپیک های خیلی زیادی برای اجرای بدون مشکل gtav هست اونارو سرچ کنید 
موفق باشید

بله نسخه اورجینال بازی رو در استیم دارم تمامی آپدیت ها نصبه !!! والا دما سی پی یو هم چک کردم هنگام بازی بالا نیست !!
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ
سلام یه نسخه از
Moorhuhn Kart 2

رئو میخام دانلود کنم دیدم عکساس مثل کراش ماشینیه ... ایا میشه دونفره بازی کرد همچین نسخه 3 که گرافیکی تره اگه میشه دونفره و آفلاین بازی کرد عالیه ممنون میشم بگید.
همچین بازی Champion Sheep Rally

2 از آخر نفهمیدم آیا من که یک پی سی گیمرم میتونم از آخر Red dead detemptoin رو روی پی سیم با موس و کیبورد راحت بازی کنم حتی اگه شبیه ساز باشه؟
ممنون میشم اگه تجربه کردید یا اطلاعاتی دارید بگید.
اون قابلیت کراس پلی بود کراس اور بود یا هرچی هست اون چی میتونم من پی سی گیمر ازش استفاده کنم؟
Wall
پاسخ
سلام 
وقتی فیلم میریزم از ps4 تو هاردم به لپتاپ میزنم هارد رو نمیخونه چه کنم ؟
اگر فرمت هم بکن که فیلم ها پاک میشه ..
بقیه چیکار میکنن ؟؟ .
[تصویر:  j6sohzyikj0f.jpg]
پاسخ
سلام بچه ها
میگما یه سوال برای حل مشکل افت فریم بازی GTA V 1.41 نسخه Fitgirl چه کاری باید انجام داد ؟؟
ممنون میشم راهنمایی بکنید...
پاسخ
سلام
من نسخه 100 گیگی بازی  Middle Earth: Shadow of War رو دانلود کردم
تو تنظیمات گرافیکی مشکل دارم
اول از همه نمیتونم رزولوشن رو تنظیم کنم قفله
نوشته no date
بعد اولا تنظیم که میکردم یه درصدی میومد پر میشد و اوکی میشد
ولی الان که تنظیماتو عوض میکنم هنگ میکنه stop working میده و مجبورم از اول بازیو باز کمم
Ram 8g
2gb amd radeon 8750 m
Core i7 1.8gb up to 3gb
پاسخ
(10-20-2017, 08:12 PM)Reza2015 نوشته است: سلام بچه ها
میگما یه سوال برای حل مشکل افت فریم بازی GTA V 1.41 نسخه Fitgirl چه کاری باید انجام داد ؟؟
ممنون میشم راهنمایی بکنید...

کسی نبود ؟
پاسخ
دوستان سلام خسته نباشید
تو مافیا 3 یه مشکل عجیب بهش برخوردم
مرحله free stunt girls( اگر درست نوشته باشم)رو که کردم بعد 2-3 ساعت بازی کردم بدون اینکه بمیرم بعد تو یکی از مرحله ها از بین رفتم (: |) بعد برداشت منو برد دوباره تو همون مرحله free stunt girls :| دو بار دیگه هم امتحان کردم همین شد حتی نمیرم هم با خاموش کردن کنسول سیو نمیشه میره همونجا مرحله بیخود و چرتی هم هست صد بار رفتم تا حالا بازم برمیگرده اونجا مشکل کجاست به نظرتون؟
S0 (43)
پاسخ
دوستان سلام
ببخشید من داشتم بازی GTA V نسخه فیت گرل رو نصب میکردم ولی وقتی یه مدتی از نصب گذشت این ارور رو داد

[تصویر:  bandicam_2018_01_08_12_35_30_684.jpg]

خیلی ممنون میشم کمکم کنید.
[تصویر:  vwh6_the-adventures-of-tintin-movie-4.jpg]
پاسخ
سلام
خیلی از این فیت گرل استفاده میکنم و این پیغاما بام آشنایه درک میکنم خودمم امشب کالاف ww2 رو اینجوجری نصب کردم همراه یه ارور

ببین این دراصل میتونه مربوط به فایل هایی باشه که داره ستاپ میخونه که باید نصب کنه روی سیستمت احتمالا ناقص اکسترکت کردی یا مشکلی تو اکسترکت وجود داشته ... من تاحالا این مشکلو داشتم مشکل از اکسترکت ناقصه فایل ها باید کامل باشن تا اینستالر درست کار کنه و تا آخر بدون مشکل بره

سلام و درود
دوستان یه بحثی داشتم میخاستم این بازی بتلفیلد 4 رو دانلود کنم ... اول اینکه میشه مولتی پلیرشو کرکی بازی کنم؟؟؟ میتونم با همین ورژن ریلودد که هست آنلاینشم بازی کنم برا مولتیش بیشتر میخام چون باز حجمم برای دانلود شحروم نشه اگه کرکی آنلاینش کار نمیکنه...
Wall
پاسخ
سلام و درود
دوستان یه بحثی داشتم میخاستم این بازی بتلفیلد 4 رو دانلود کنم ... اول اینکه میشه مولتی پلیرشو کرکی بازی کنم؟؟؟ میتونم با همین ورژن ریلودد که هست آنلاینشم بازی کنم برا مولتیش بیشتر میخام چون باز حجمم برای دانلود شحروم نشه اگه کرکی آنلاینش کار نمیکنه...
ممنون میشم پاسخ بدید.. منتظرم
Wall
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,349 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,056 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,339 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,180 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,635 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان