امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
دوستان گیمر منتظرم...
Wall
پاسخ
سلام دوستان من یه مشکل با بازی Middle-earth Shadow of War دارم در مرحله the etten
موقعی که می خوام این مرحله برم توی صفحه Loading می ماند
مشکل چیه
پاسخ
بتل بازا کسی نیست راهنمایی کنه؟
Wall
پاسخ
سلام
ببخشید
شخصیت Enchantress در بازی Injustice 2 الان در دسترسه ؟ من اخرین نسخه یعنی آلتیمیت ادیشن رو دارم تو ماکروسافت استور
ولی تو بازی تنها شخصیتی ک نیس همینه مگه ۱۵ ژانویه ازاد نمیشد ؟ [تصویر:  struggle.png]
باید کار خاصی بکنم تو بازی بیاد ؟
ممنون میشم جواب بدید
پاسخ
سلام و وقت بخیر دوستان
من بازی Battlefield 1 نسخه فیت گرل که همراi با بروزرسانی 3 و dlc 3 بود رو دریافت کردم بعد نصب بازی رو اجرا میکنم ارور در تصویر رو میده و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد و موسم کار نمیکنه
راه حلی برای رفع این مشکل هست ؟
[تصویر:  5phb_2020.jpg]
برای پخته شدن فقط کافی است تا از کور در نرویم
پاسخ
سلام! بچه ها تو رو خدا هر کسی که بازی Wolfenstein II The New Colossus رو اجرا کرده لطفاً پوشه سیوش رو که شامل فایل های کانفیگ و سیو بازی هستش یعنی هر فایلی که توی Saved Games\MachineGames هستش مخصوصاً اون فایل Wolfenstein II The New ColossusConfig.cfg رو آپلود کنه و لینکش رو اینجا واسم بذاره !!!

خواهشاً هر کسی که امکانش هست از کمک دریغ نکنه من تا حالا نتونستم بازی رو اجرا کنم و همه ی راه ها رو هم رفتم چه از سایت های داخلی یا خارجی، مشکل من خطای کرش صفحه آبی هستش که تو آخرش کلمه INITIALIZATION رو مینویسه که به معنی مقدار دهی اولیه هستش و فکر کنم نمیتونه که فایل کانفیگ رو ایجاد کنه! پس خواهش میکنم لطفاً کمکم کنید ممنون منتظرم !!!!
پاسخ
سلام . دوستانی که بازی آنچارتد رو تموم کردن من مرحله شونزده اون جایی که نادین راس میزنه از پنجره پرتم میکنه بیرون موندم البته آموزش این مرحله رو هم گرفتم ولی بازم نتونستم برم !‌ مشکلم اینه که میخوام وقتی با قلاب بپرم رو این تیکه چوب نمیشه ! کسی میدونه راه حل چیه ؟؟؟‌اگه بگین ممنون میشم !‌[تصویر:  s0%20(29).gif] S0 (74)
[تصویر:  3eyj_uncharted_4_a_thief’s_end™_20180124132637.jpg]

لینک عکس :‌http://uupload.ir/files/3eyj_uncharted_4_a_thief%E2%80%99s_end%E2%84%A2_20180124132637.jpg
پاسخ
(01-26-2018, 09:53 PM)_ScArEcRoW_ نوشته است: سلام دوستان

من نمیتونم تو بلک آپس آنلاین بازی کنم، میشه یکی بگه مشکلم چیه و چجوی میشه رفعش کرد؟

[تصویر:  0wcajd5kwu0v.jpg]
شما خودتون این ارور رو سرچ کنید ولی احتمال خیلی بالا سرور ها خارج از دسترس قرار گرفتند
شایدم نت خودتون مشکل داشته باشه
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
سلام من بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege رو به تازگی خریدم بر روی استیم وقتی میخوام وارد بازی بشم همچین اروری میده کسی میدونه این مشکل از چی هست؟

[تصویر:  fgn6_capture.jpg]
[تصویر:  pd3u_mortal-kombat-x-pre-orders-are-open...amazon.jpg]
پاسخ
دوستان مشکل نشانه گیری اسنایپ تو بازی فارکرای ۳ رو چطور میشه حل کرد؟!
صبحدم چون کله بندد آه دود آسای من
چون شفق در خون نشیند چشم خون پالای من
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,378 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,071 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,364 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,195 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,643 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان