امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(07-04-2017, 06:10 PM)Hitler.16 نوشته است:
(07-03-2017, 09:18 PM)maximum of pain نوشته است: سلام. دوستان به یک مشکل اساسی خوردم که دو روزه دارم روش کار میکنم ولی درست نمیشه که نمیشه. بازی hitman absuloution ارور stopped working  رو میدهو انواع اقسام کرک ها رو امتحان کردم و تعداد هسته های cpu رو کم کردم و... ولی اصلا نمیشه. من قبلا با همین لپ تاپم رو ویندوز 8 اینو بازی کرده بودم ولی الان با ویندوز 7 نمیشه. لطفا لطفا کسی راهی بلده؟؟؟

یه فایل تو سیستم کمه به احتمال زیاد یه فایل از قسمت seystem 32 هست

از کجا پیدا کنم اون فایل رو؟ چیکار باید بکنم تا حل شه؟
پاسخ
[img]file:///E:/w20170708_190236.jpg[/img][تصویر:  yiu_w20170708_190236.jpg]با سلام
دوستان تو بازی ویچر این پیغام افتاده رو بازی هیچ جور هم نمیره
چکارش کنم خیلی رو اعصابه
پاسخ
باعرص سلام نباشید.آقا من wtch dogs2رونصب کردم بهصورت کامل ولی وقتی میخامبرمداخل2اختارمیده
اولی:THERE IS NOthe drive .please insert adisk into dirive h:.
بعدشم:thre IS another instaance of watch dog2 running
اگه میشه راهنمایی کنید.
منطوراروراولی که میگه:دیسک درایو وجود ندارد. لطفا یک دیسک در درایو اچ فرار دهید: چیه.ممنونمیشم کمککنید
پاسخ
(07-10-2017, 07:13 PM)(*-JOKER-*) نوشته است: باعرص سلام نباشید.آقا من wtch dogs2رونصب کردم بهصورت کامل ولی وقتی میخامبرمداخل2اختارمیده
اولی:THERE IS NOthe drive .please insert adisk into dirive h:.
بعدشم:thre IS another instaance of watch dog2 running
اگه میشه راهنمایی کنید.
منطوراروراولی که میگه:دیسک درایو وجود ندارد. لطفا یک دیسک در درایو اچ فرار دهید: چیه.ممنونمیشم کمککنید

سلام.
1-معمولا به دلیل کرک نکردن یا اشتباه کرک کردن رخ می ده. طبق دستورالعمل بازی را کرک کنید یا یک کرک دیگه دانلود کنید یا دوباره همان کرک را دانلود کنید.
2-یک بار کامپیوتر ری استارت کنید شاید درست شد اگر نه Task Manager باز کنید و همه برنامه ها را ببندید و دوباره بازی را اجرا کنید.
[تصویر:  bn2o_this_action_will_have_consequences-0.png]
پاسخ
سلام
لطفا یکی کمک کنه

Watch dogs 2 cpy رو نصب کردم
ولی موقع ورود به بازی ارور uplay میده 
uplay رو نصب کردم و اکانت ساختم ولی کد اکتیو میخواد
کرک های مختلفی هم از سایتای مختلف جایگزین فایلا کردم ولی باز جواب نمیده و ارورای مختلف میده یا uplay یا کد اکتیو و یا stop working

میشه یکی که بلده کمکم کنه 
پاسخ
سلام.
دوستان سایت portalroms.com بازی های PS2 کامل و بدون حذفیات ( مثل کات سین ها ) هست؟
اگر نیست یه سایت برای دانلود کامل بازی های PS2 معرفی کنید.
[تصویر:  bn2o_this_action_will_have_consequences-0.png]
پاسخ
کسی لینک gta san فارسی واسه pc داره بده
پاسخ
سلام من تو بازی batman arkham knight تو یه مرحله ایی گیر کردم مرحله های پنگوعن یه جایی هست که تو بالکن یک تک تیرانداز ایستاده من میزنمش ولی وقتی میرم در پشتش رو باز کنم از بازی میپره بیرون اررور fatal error میده ؟؟ چی کار باید بکنم ؟؟ من بازی رو از بیرون خریدم نمیدونم چه نسخه ایی هست سیستم هم coi5 ram 16 gtx1050ti و ویندوز 10 دارم

راهنماییم کنید لطفا ممنون
پاسخ
سلام توو بازی Batman Arkham Knight اون مرحله که دختررو میدزدن و ماشین تصادف کرده و باید سرنخ پیدا کنی موندم
تموم سرنخارو پیدا میکنم وقتی طرف دختررو برمیداره با خودش ببره اونجا نتونستم سرنخی پیدا کنم، باید چیو اسکن کنم توو اون قسمتش؟
پاسخ
سلام دوستان من امروز بازی Ghost Recon Wildlands گرفتم چون کرک شده ولی یه مشکلی که دارم اینه که وقتی بازی و اجرا میکنم تو لود رو 99% گیر میکنه فریز نمیشه لودینگش میچرخه  

کسی میتونه کمک کنه؟
اخرین نسخه رو هم گرفتم با همه اپدیتا
ویندوزمم اپ شدست کارتمم همین طور 
سیستمم 
1080
7700k هست 
بازی رو هم رو ssd نصب کردم 
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,084 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 38,952 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,232 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,151 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,583 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان