امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام
تو نصب پک 4k در نسخه فیت گرل بازی فالوت 4 ارور زیر میاد کسی میدونه علتش چیه؟
http://imgurl.ir/uploads/h65014_123.jpg
http://imgurl.ir/uploads/o400835_142.jpg
پاسخ
سلام دوستان.
من چند روزیه که دارم بازی middle earth shadow of war رو بازی میکنم.
من مراحل زیادی رو رد کردم و الان توی act iv هستم ولی یه سری مراحل برام قفله و مینویسه باید همه برج های اون منطقه رو بگیری تا مرحله برات باز بشه ولی من هر همه برج های چهار نقشه بازی رو گرفتم و دست اخر به overlord هم حمله کردم یعنی در واقع همه چیز حله اما باز اون مراحل قفلن.
تا اونجا که فهمیدم این یه باگه. لطفا دوستانی که این بازی رو تموم کردن منو راهنمایی کنن و اگه راهی برای حل این باگ بلدن منو یاری کنن.
تشکر از شما عزیزان.

(02-13-2018, 03:09 PM)_ScArEcRoW_ نوشته است: [تصویر:  w7goimkxyu7i.jpg]

آقا این مرزش چیه؟ چهار روز هم نشده بازیمو خریدم، چی چی بن شدم؟

سلام و درود.
با توجه به متنی که توی عکس نوشته بازی کانتر شما بن نشده بلکه کلا اکانت استیم شما بن شده. همچنین نوشته شده این بن توسط overwatch صورت گرفته. من تا اونجایی که اطلاع دارم بازی overwatch اصلا تو استیم نیست ( البته شاید جدیدا تغییر س.ی.ا.س.ت دادن! ).
پاسخ
(02-13-2018, 04:22 PM)mnhgm نوشته است: سلام دوستان.
من مراحل زیادی رو رد کردم و الان توی act iv هستم ولی یه سری مراحل برام قفله و مینویسه باید همه برج های اون منطقه رو بگیری تا مرحله برات باز بشه ولی من هر همه برج های چهار نقشه بازی رو گرفتم و دست اخر به overlord هم حمله کردم یعنی در واقع همه چیز حله اما باز اون مراحل قفلن.
تا اونجا که فهمیدم این یه باگه. لطفا دوستانی که این بازی رو تموم کردن منو راهنمایی کنن و اگه راهی برای حل این باگ بلدن منو یاری کنن.
تشکر از شما عزیزان.

سلام و درود.
با توجه به متنی که توی عکس نوشته بازی کانتر شما بن نشده بلکه کلا اکانت استیم شما بن شده. همچنین نوشته شده این بن توسط overwatch صورت گرفته. من تا اونجایی که اطلاع دارم بازی overwatch اصلا تو استیم نیست ( البته شاید جدیدا تغییر س.ی.ا.س.ت دادن! ).

سلام من Middle Earth رو بدون مشکل بازی کردم
در مورد این اکانت ام باید بگم که اکانت استیم شما توسط سیستم Overwatch استیم بن شده که یک سیستم ضد تقلبه و اصلا به بازی OverWatch ربط نداره !!! این چیزارو شماها از کجا میارید میگید خدا میدونه... در ضمن اگر این بن غیر منصفانه باشه و اشتباهی شما بن شده باشید 100% تشخیص داده میشه و UnBan خواهید شد
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ
(02-13-2018, 06:14 PM)AmirAlpha نوشته است:
(02-13-2018, 04:22 PM)mnhgm نوشته است: سلام دوستان.
تشکر از شما عزیزان.

سلام و درود.

سلام من Middle Earth رو بدون مشکل بازی کردم
در مورد این اکانت ام باید بگم که اکانت استیم شما توسط سیستم Overwatch استیم بن شده که یک سیستم ضد تقلبه و اصلا به بازی OverWatch ربط نداره !!! این چیزارو شماها از کجا میارید میگید خدا میدونه... در ضمن اگر این بن غیر منصفانه باشه و اشتباهی شما بن شده باشید 100% تشخیص داده میشه و UnBan خواهید شد
سلام ممنون بابت راهنمایی.
مشکل من در بازی حل شد و در قسمت مراحل همش صد در صد شده ولی مرحل جدیدی برای بازی وجود نداره.
در رابطه با سیستم overwatch استیم بنده خبر نداشتم و فکر کردم که ایشون به توسط بازی ای به این اسم بن شده. تشکر بابت اطلاع رسانی.
موفق باشید.
پاسخ
(02-13-2018, 10:12 PM)_ScArEcRoW_ نوشته است: من نه چیت زدم و نه هکی انجام دادم، اصلا بلد نیستم آخه
ولی تعریفی از خودم نباشه من تو اسنایپینگ تو تیم دیس مچ چندین بار رتبه اول رو گرفتم و مثل اینکه چندتا نوب احمق ریپورتم کردن و بن شدم
4روز هم نمیشه بازی مو خریدم
آیا این بن آزاد بشو هستش؟

همونطور که گفتم اگه بن غیر منصفانه باشه 100% استیم شمارو UnBan خواهد کرد...
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ
با سلام.
چجوری بتونم دسته بازیمو تو assasin creed : unity تنظیم کنم.
اصلا میشه assassin creed : unity رو با دسته بازی کرد؟یا فقط با کیبورد وموسه؟
من دستمو وصل میکنم کار میکنم ولی نمیدونم چجوری تنظیمش کنم.
ممنون.
پاسخ
سلام 
اقا من تو یه قسمت از بازی god of war مشکل پیدا کردم اینکه تو قسمتی که دو تا ترول دو تا زنجیر رو شونشون گذاشت که باید زنجیر ها را جدا کنیم یه قسمت باید اون سنگ قرمزا را بندازیم زیر اون تیغ ها که از سقف میاد پایین که ارتوس با تیر هاش بزندشون . ولی تیر ها رنگ ابی دارن ولی باید قرمز باشه تا اون سنگها منفجر بشن چیکار باید بکنم که رنگ تیر ها از ابی به قرمز تغییر کنه ؟
پاسخ
سلام دوستان من بازی مافیا 3 رو به تازگی گرفتم این روشی که دوستون هم گفت با استفاده از نرم افزار low specs exprience رو رفتم و روزولیشن رو اووردم پایین در حالت فول اسکرین که اصلا روزولیشن تغییری نکرد ولی وقتی از حالت فول اسکرین خارج شد بازی یکم تار شد و با دیدن تار شدن نوشته ها متوجه افت روزولیشن شدم ولی خوب هیچ تغیری فریم نکرد و رو 10 تا 11 میره نمیدونم مشکل از چیه 
مشخصات سیستم :
ویندزو 10 
گرافیک gforce gt 630 2gig
cpu:intel core i3 4150  3.50gh
و رم هم 8gig ddr3 هست 
میدونم سیستمم خیلی ممکمنه ضعیف باشه نسبت به این بازی ها ولی خوب تا حالا بازی های خوبی رو با پایین اوردن روزولیشن تونستم با فریم مطلوب بالا بیارم مثل بازی های watch dogs 2 و hitman 2016 و battlfield 1 و همچنین ویچر که اونم خیلی فریم دهی خوبی نداشت ولی خوب فریم 15 به بالا بود همچنین بازی تو روز هم خیلی نورش زیاده و اصلا انگار تو هاله ای از نور سفید بازی میکنی 
ممنون میشم دوستان کمک کنن تشکر
پاسخ
یرای بازی مافیا
اگه در قسمت option 
graphic
texture 
داره کیفتش را ببر بالا احتمالا مشکلت حل می شه
پاسخ
سلام ممنون از پاسخگوییتون دوست عزیز 
این کاری که گفتید رو انجام دادم البته تو قسمت گرافیک بازی یه گزینه هست به اسم GLOBAL QUALITY PRESET که فک کنم همون کیفیت اجرایی بازی هست متاسفانه فرقی نکرد چه رو HIGH و چه رو LOW بقیه گزینه ها هم مربوط به SHADOW و REFELCTION و ایناست 
نمیدونم مشکل از کجاست ولی به شدت فریم پایینه و با روزولیشن پایین هم درست نشد درحالی که کیفیت خیلی اومده بود پایین انگار بازی SLOWMOTION هست 
تشکر از کمکتون ممنون میشم اگه روش دیگه هم بهم یاد بدید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,374 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,069 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,361 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,195 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,643 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان