امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(06-26-2018, 10:28 PM)_ScArEcRoW_ نوشته است:
(06-26-2018, 09:16 PM)AmirAlpha نوشته است:
(06-26-2018, 09:07 PM)_ScArEcRoW_ نوشته است:
(06-26-2018, 08:55 PM)AmirAlpha نوشته است:
(06-26-2018, 08:52 PM)_ScArEcRoW_ نوشته است: س.ا.ی.فون دارم، کار نمیکنه
بازی کرکیه یا اوریجینال ؟
همه بازیام روی استیمه

مشکلم اینه که حتی جدیدترین نسخه ی این برنامه رو دان میکنم نه درایورش رو آپدیت میکنه و چیزی دانلود میکنه، و نه هیچ بازی ای رو میشناسه
من الان تست کردم با یه قند شکن قوی همین که لاگین کردم بازی هامو اتوماتیک شناخت ( بازیای اوریجینال تو استیم رو ) با یه قند شکن قوی تست کن اکانت هم باید بسازی البته
داش با چه *****شکنی رفتی؟ لینک کن واسم بفرستش، دمت گرم

http://20rome.in
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ
اقا سلام 
من متال گیر پنج داشتم میرفتم رفتن تو تنظیماتش یه خورده انگولک کردم رفت رو متال گیر انلاین الان نمیتونم برگردم (قبل اینکه بره تو صفحه بازی میپره بیرون چون کرکیه)
چه کنم؟
پاسخ
(06-29-2018, 05:16 PM)qqbangbang نوشته است: اقا سلام 
من متال گیر پنج داشتم میرفتم رفتن تو تنظیماتش یه خورده انگولک کردم رفت رو متال گیر انلاین الان نمیتونم برگردم (قبل اینکه بره تو صفحه بازی میپره بیرون چون کرکیه)
چه کنم؟

یک بار دیگه نصب کن شاید درست بشه Confused
پاسخ
سلام......تو بازی nba k18 تو سمت mygm چجوری میشه بازیکن خرید؟
پاسخ
Thumbs Down 
(03-11-2013, 01:54 PM)سلام. نوشته است: من نسخه‌های دیگه‌ای از سری توتال وار رو بازی کردم( مثل رم 2، شوگان و آتیلا)، اما هنوز خیلی قلق این نسخه( بریتانیا) دستم نمیاد؛ مثلا با اینکه شهر اصلی یه استان دارای نیروی‌های حفاظتی در درون شهر هستن( تاکید می‌کنم شهر اصلی)، اما وقتی دشمن بهش حمله می‌کنه درجا تسخیر می‌شه، خب آدم واقعا سوزش می‌گیره. قبلا با همین نیروهای درون‌شهری کلی مقاومت می‌کردم. چیزای دیگه‌ای هم هست که متوجه نمی‌شم؛ مثلا در تکنولوژی‌ها، دانشی رو که در صورت انجامش نوشته +25 Fame رو انجام می‌دم، ولی fame تغییری نمی‌کنه( حواسم به جنگ‌ها و ... که رو fame تاثیر می‌ذاره هست.). اگه یه راهنمای جامع و کامل سراغ دارین لطفا معرفی کنین.

با تشکر.
پاسخ
(04-10-2015, 08:45 PM)older gamer نوشته است:
(04-09-2015, 05:21 PM)You Never Win نوشته است:
(04-09-2015, 04:52 PM)older gamer نوشته است: سلام

تو بازی far cry 3 یه جا گیر کردم
اون جایی که میری تو کشتی و یه چیزی داونلود میکنی بعد متوجه میشی یه بمب تو کشتیه.
بعد از انفجار بمب باید تو کشتی در حال غرق شدن راه خودت رو پیدا کنی و خلاصه از کشتی بزنی بیرون ولی یه جاش زیر آب با یه بابایی درگیر میشه که نوشته اول اسپیس بار رو بزن و بعد میگه یه دکمه ای رو بزن تا smash کنی . متاسفانه در بازی ای که من گرفتم ، دکمه هایی که تو خود بازی نشون میده که باید بزنی رو سفید نشون میده و نمی فهمم کدوم دکمه رو باید در جنگ تن به تن بزنم . حتی زمانی که با یک جیوان وحشی مثل خرس درگیر میشم نمیدونم با کدوم دکمه میشه باهاش جنگید . لطفا راهنمایی بکنید که چه باید بکنم ممنون

داداش این مشکل از ویندوزته.منم این جوری بود ویندوز زدم درست شد.در ضمن نمی شه که این دکمه رو بهت بگم چون برای هرکسی متفاوته.مثلاً برای من فکر کنم E بود برای دوستم F بود.

خوب عزیز جان ! تو حالت عادی توی مرحله دکمه e برای شما چه کاری انجام میده ؟ ببین اولش میگه space bar رو بزن بعد دیگه میگه smash کن ولی معلوم نیست دیگه چه دکمه ایه . ببین برای من دکمه e برای انجام کارهاست و دکمه f برای چاقو زدن به دشمن استفاده میشه . ولی زیر آب دیگه نمیدونم چه گلی به سرم بگیرم.

دوست عزیز اول باید دکمه ی f یا e  رو بزنی که برای هر کس متفاوته وقتی پاتو میگیره باید c زو بزنی
پاسخ
سلام میگم تو بازی undertale به مشکل خوردم.تو اون منطقه برفیه,وقتی که باید پازل papyrous  دوتا سگ مذکر و مونث میان . باید چیکار کنم.
پاسخ
سلام، ببخشید نمیدونم کجا باید بپرسم اینجا میگم
من یه ایکس باکس 360 دارم، وقتی جی تی ای وی اومد هم خود گیمو خریدم هم یه هارد ایکس باکس
چند وقت پیش اون هارد خراب شد. یعنی وقتی وارد بازی می شدم هنگ می کرد (و مطمئنم مشکل از هارد بود چون وقتی هارد رو خارج می کردم درست کار می کرد)
آقا ما اینو بردیم دادیم دست این فروشنده (خودش هم تعمیر می کنه).. گفتش که "هارد ضربه خورده و قابل تعمیر نیست"، یه هارد دست دوم ازش خریدم... تا همین دو سه هفته پیش عینهو دسته گل کار میکرد اما بازم خراب شد. با این تفاوت که اینبار کنسول ری-استارت میشد
الان هم بدون هارد قشنگ کار می کنه اما وقتی هارد رو میزارم ری-استارت می کنه موقع بازی (فقط موقغ بازی یعنی وقتی توی داشبورد هستم مشکلی نداره)
کسی میدونه مشکل دقیقا از کجاست؟ لطفا کمک کنید

dark.max204@gmail.com

اگر واقعا پرو هستید بجای مسخره کردن نوب ها به آن ها کمک کنید
پاسخ
سلام من فارکرای3 رو قبل از نصب ویندوز بدون مشکل بازی میکردم ولی الان که ویندوزو عوض کردم(قبلیم10بود اینم10)وقتی میرم تو بازی فقد اون کات سین اول بازی که واس داره فیلمو به جیسن نشون میده صدا داره و بقیه بازی خفس کلا کسی میدونه مشکلش چیه؟
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(09-27-2018, 11:58 PM)S.T.A.R.S نوشته است: سلام من فارکرای3 رو قبل از نصب ویندوز بدون مشکل بازی میکردم ولی الان که ویندوزو عوض کردم(قبلیم10بود اینم10)وقتی میرم تو بازی فقد اون کات سین اول بازی که واس داره فیلمو به جیسن نشون میده صدا داره و بقیه بازی خفس کلا کسی میدونه مشکلش چیه؟

با سلام آقای محمدرضا
اگه ویندوز 10 رو تازه بر روی سیستم خود اینستال کردین باید بگم که اوایل روزهاش باگ هایی داره که به بعضی بازی های منم تاثیر میگذاشت(ویندوز منم 10 هستش)
توصیه میکنم یا بازی رو reinstall کنین یا اینکه دو یا سه هفته منتظر بمونین بعد دوباره تست کنین؛اگه باز مشکل داشت دوباره reinstall کنین.
من قبلا اینارو انجام دادم مشکل برطرف شد.
امیدوارم مشکلتون برطرف بشه. S0 (24)
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,068 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 38,943 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,228 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,147 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,583 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان