امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی ابزار و اضافات بازی The Witcher 3 Wild Hunt (ماد،اسکین،ترینر و...)
[تصویر:  witcher_3_geralt.jpg]

به تاپیک ابزار و اضافات بازی The Witcher 3 Wild Hunt خوش آمدید.

.

.

.

.

.

در این تاپیک،می توانید انواع مادهای گرافیکی،کاربردی،ابزار تلفیقی و بسیار مفیدی را در رابطه با این بازی،دریافت کنید.

شما نیز میتوانید اگر موضوع خاصی را در رابطه با این بازی در میدانید یا ابزاری مفید در دسترس دارید،درون این تاپیک به اشتراک بگذارید.

هر چند هنوز مادهای زیادی برای این بازی منتشر نشده ولی به مرور زمان شاهد آپدیت شدن این تاپیک خواهید بود.

قوانین قرار دادن فایل در تاپیک :

حتما فایل را در آپلود سنتری ایرانی و معتبر مانند PicoFile آپلود کرده و از قرار دادن لینک سایت های خارجی و ایرانی به شدت پرهیز کنید.(این قانون در رابطه با فایل های بالای 30 مگابایت صدق نمیکند)

حتما از ماد مورد نظر یک یا چند اسکرین شات قرار داده تا کاربران گیج نشوند.

آموزش نصب و استفاده از ماد و.. را حتما ذکر کنید.

با تشکر

مدیر تاپیک : کسری کاظمی (BadBoy4Ever)

لیست فایل های موجود در تاپیک : (لیست فایل هایی که بنده در تاپیک قرار دادم را می توانید در زیر مشاهده کنید.)

ماد گرافیکی فانتزی گرافیک (صفحه 1)
پاسخ
36 تا ماد تا به امروز منتشر شده است
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
ماد گرافیکی فانتزی گرافیک

[تصویر:  work_in_progress2_by_coolisushi_d8v9xns.jpg]

با استفاده از ماد جزعیات بیشتر از قبل دیده میشوند و رنگ های آبی با نمونه واقعی خود مو نمیزنند.قبول ندارید؟پس فقط کافیه ماد رو نصب کنی تا با یه بازی کاملا جدید روبرو بشی.
آموزش نصب : فایل exe را اجرا کنید و پوشه بازی را انتخاب کنید و ok را بزنید تا ماد کپی شود.

پاسخ
تی کاش اون مادی که به دستکاری کانفیگ بازی میپردازه را میزاشتی
در ضمن اقا کسری،یه سوال داشتم،فایل خاصی برای استفاده از مود ها نژاید دان کنیم
پاسخ
(06-04-2015, 12:20 AM)black ops 3 نوشته است: تی کاش اون مادی که به دستکاری کانفیگ بازی میپردازه را میزاشتی
در ضمن اقا کسری،یه سوال داشتم،فایل خاصی برای استفاده از مود ها نژاید دان کنیم

اگه پیدا کردم میذارم
نه اینا مادهای گرافیکی ان نیاز به فایل جدا ندارن رو خود بازی نصب میشن
پاسخ
* واجب ترین ماد بازی The Witcher 3 *
ماد حذف صحنه های غیر اخلاقی
[تصویر:  2015_07_24_175901.jpg]

بدترین چیزی که میتواند مارا از تجربه این عنوان شاهکار منع کند چیست ؟ بله دقیقا همان چیزیست که بهش فکر میکنید،مطمعنا شما نیز به خاطر این موضوع نمیتوانید این عنوان بینظیر را در جمع خانواده بازی کنید ولی دیگر نگران نباشید،با نصب این ماد به شدت لازم،هم از شر دموی اول بازی خلاص خواهید شد هم از دست ویدیوهای storybook بازی راحت می شوید.پس سلامی کنید به دنیای وسیع ویچر 3 ولی اینبار با خیال راحت.
آموزش کامل نصب در داخل فایل فشرده قرار دارد.
.
.
.
پاسخ
واقعاً هم واجبه!!من از ترس وقتی می رفت تو کات سین ها دستم رو alt+f4 بود که فوری ببرمش بیرون!!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
آقا رفتم تاپیک جدا زدم دقیقا با همین موضوع ولی دیدم تو هم زدی حذفش کردم :( :( :( حالا به هر حال چیزی که توش گزاشتم رو میزارم و در آینده بیشترم میزارم
master crafted ursin armor save!!!
این سیو ماله خودمه نتیجه 2ماه زحمته  [تصویر:  s0%20(18).gif] با نصب این سیو لباس ursin armor رو دارین و lvl 32 دیگه آخرشه 2تا ماموریت برین میشه 33 و تقریبا نصف بازی رو رفتم و علامت های (?) velen و novi رو رفتم و ماله skellige هیچ کدمو نرفتم و یه سری quest هم مونده فقط 

سکه هاتونم=8879

دانلود
پسورد:gamefa.com
محل نصب سیو اینجاست
User name<Documents<The Witcher 3
وقتی سیو رو ریختین وارد بازی که میشین تو منو load game رو بزنین مرحله Dont Play With The God را بزنید فکر کنم تو 2تای آخری باشه 2تا از این مرحله هست هر 2شون این لباس هستش
[تصویر:  b058_witcher3_2015_09_02_08_59_10_903.jpg]
[تصویر:  4b7l_witcher3_2015_09_02_08_59_20_755.jpg]
پاسخ
fast travel from anywhere
با این ماد میتونید هر جا که هستید fast travel کنید
دانلود
پسورد:gamefa.com
آموزش نصب:فایل modFastTravelAnywhere رو در The Witcher 3 Wild Hunt\Mods اگر فایل mods نبود تو پوشتون خودتون درست کنید
[تصویر:  324-0-1439629534.jpg]
پاسخ
[تصویر:  29-0-1432410341.png]
Compatibility Information:

This mod modifies the script: playerWitcher.ws

Installation:

1. Unpack archive content to YourWitcher3Directory\mods\ or use NMM
2. Done
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود ترینر ها بازی ها + درخواستهای شما Ct Os 47 19,390 11-14-2020, 04:18 PM
آخرین ارسال: erfan.zm17
  تاپیک رسمی درخواست ترینر , سیو و کد های تقلب بازی smsm 155 50,812 11-22-2019, 01:54 AM
آخرین ارسال: gh1234
  دانلود ترینر بازی Darksiders 3 White Beard 0 1,773 03-19-2019, 12:00 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود ترینر بازی Hitman 2 White Beard 0 1,403 03-19-2019, 12:00 AM
  دانلود ترینر بازی Dragon Age Inquisition White Beard 0 2,185 03-19-2019, 12:00 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان