امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
ببینید جت پک 100%وجود داره چون نشونه هایی از اون هست چند تا نظریه دارم که میگم اول شاید جت پک مثل ماشین فضایی تکه تکه شده و توی کل نقشه پراکنده اس و باید اونو پیدا کنی تا به دست بیاری دوم این که 100%جت پک توی منطقه ی نضامی نیست و 17سال پیش توسط کارل جانسون یا همون CJخودمون دزدیده شده پس باید دنبال CJ باشیم وقتی اسم CJ میاد همه یاد محله گرواستریت میفتیم ولی کاملا اشتباهه چون الان در GTA Vدست بالاسا است پس باید بریم خونه ی دوم CJکه یک گاراژ بود در سن فیرو ولی متاسفانه سن فیرو توی gta vنیست پس باید بریم خونه ی سومش که یک کازینو بود در لاس ون توراس ولی بازم لاس ونتوراس توی gta vنیست پس یک را بیشتر نمی مونه باید بریم قصر اون خواننده رو که با CJکار میکرد (اسمش یادم نیشت)پیدا کنیم بعد شاید بشه از اون جا بیداش کرد راستی قصره توی ویین وود بود سوم این که اگه یادمون باشه جت پک همیشه توی اون فرودگاه خاکی که نزدیک منطقه نظامی بود توی جی تی ای سان اندرس همیشه اونجا بود الانم توی جی تی ای وی فرودگاه مال تروور هست پس اونجا شاید باشه و شادم دست خود بی شعورشه چون طبق یه نظریه نقشه کوه چیلیاد نشان دهنده ی سه شخسیت بازی هست و مرد جت پک سوار هم به تروور تشبیه شده راسی یه عکسم نشون میده که 100% جت پک توی gta vهست از توی یه فایل هاش فهمیدم

ببینید جت پک 100%وجود داره چون نشونه هایی از اون هست چند تا نظریه دارم که میگم اول شاید جت پک مثل ماشین فضایی تکه تکه شده و توی کل نقشه پراکنده اس و باید اونو پیدا کنی تا به دست بیاری دوم این که 100%جت پک توی منطقه ی نضامی نیست و 17سال پیش توسط کارل جانسون یا همون CJخودمون دزدیده شده پس باید دنبال CJ باشیم وقتی اسم CJ میاد همه یاد محله گرواستریت میفتیم ولی کاملا اشتباهه چون الان در GTA Vدست بالاسا است پس باید بریم خونه ی دوم CJکه یک گاراژ بود در سن فیرو ولی متاسفانه سن فیرو توی gta vنیست پس باید بریم خونه ی سومش که یک کازینو بود در لاس ون توراس ولی بازم لاس ونتوراس توی gta vنیست پس یک را بیشتر نمی مونه باید بریم قصر اون خواننده رو که با CJکار میکرد (اسمش یادم نیشت)پیدا کنیم بعد شاید بشه از اون جا بیداش کرد راستی قصره توی ویین وود بود سوم این که اگه یادمون باشه جت پک همیشه توی اون فرودگاه خاکی که نزدیک منطقه نظامی بود توی جی تی ای سان اندرس همیشه اونجا بود الانم توی جی تی ای وی فرودگاه مال تروور هست پس اونجا شاید باشه و شادم دست خود بی شعورشه چون طبق یه نظریه نقشه کوه چیلیاد نشان دهنده ی سه شخسیت بازی هست و مرد جت پک سوار هم به تروور تشبیه شده  ممنون که خوندید S0 (2)
پاسخ
سلام
من یه چیزی پیدا کردم تو بازی
شما اون کدی که زیر سفینه ی سندی شویرزو وارد سایت خود چیلیاد کنین
اوقت براتون یه ایمیل ارسال میشه که رمز عبورتونو بهتون میده
اونو دوباره وارد سایت کنین
حالا وارد یجور تست یا آزمون میشین که من نتونستم اونو حل کنم
امیدوارم که این کلید حل راز کوه چیلیاد باشه

راستی سیو بازیمم صده
پاسخ
سلام ببخشید این تاپیک قدیمیو بالا میارم ولی داشتم تریلر دوم بازی را نگاه می کردم چیزای جالبی داشت اما یه تیکش برام جالب تر بود که با این ماشین داشت دور میزد 
[تصویر:  u4rx_gta_v.jpg]
گفتم شاید این به رازش ربط داشته باشه تحقیق کنید ببینید به جایی می رسید
پاسخ
(08-21-2017, 10:40 PM)Mr.Pouya نوشته است: سلام ببخشید این تاپیک قدیمیو بالا میارم ولی داشتم تریلر دوم بازی را نگاه می کردم چیزای جالبی داشت اما یه تیکش برام جالب تر بود که با این ماشین داشت دور میزد 
[تصویر:  u4rx_gta_v.jpg]
گفتم شاید این به رازش ربط داشته باشه تحقیق کنید ببینید به جایی می رسید
این ماشینو من دارم ولی یادم نی کجا گرفتمش بوق های خیلی عجیبیم داره و شبیه هم نیستن بوقاش به احتمال خیلی زیاد به راز یربطی داره
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
سلام خدمت دوستان عزیز؛

فکر میکنم از تاریخ شروع این تاپیک حدود 3 سال گذشته باشه و دیگه رمق و انگیزه ای برای کسی باقی نمونده باشه.
ولی بازی اینقدر برای من جذابیت داشت که نتونستم فقط به کامل کردن ماموریتها اکتفا کنم.
من تمام پست ها رو یک به یک خوندم.
همه ما درباره نمادهای ف.ر.ا.م.ا.س.و.ن.ی، ش.ی.ط.ا.ن پ.ر.س.ت.ی، موجودات بیگانه و مفاهیم اونها آشنایی داریم و نمیشه منکر این قضیه بود که راک استار در تبلیغ و نمایش این مفاهیم در بازی نهایت تلاشش رو نکرده باشه. راز بزرگ هم جدای از این قضیه نیست.
در واقع نظر من اینه که ( همونطور که بعضی از کاربران هم قبلاً گفتن) درباره راز gta v ما با یک نشانه یا یک چیز خاص مواجه نیستیم بلکه با یک مفهوم روبرو هستیم که تمامی استراگ هایی که کشف شده ما رو به اون سمت سوق میده.
با توجه به اون چه که من در کل پستها دیدم، هیچ کس به ارتباط بین Epsilon و نقشه کوه چیلاد اشاره نکرد. گروه Epsilon در بازی فقط نشونه یک فرقه کلاهبردار نیست بلکه حرف ها و نمادهایی که در رابطه با این فرقه مشاهده میشه مثل لباس فرم آبی، گرنبند خورشید شکل و ... نشون دهنده اینه که داستان این گروه هم در راستای مفاهیم کوه چیلاد قرار داره. این گروه فقط با مایکل میتونه ارتباط داشته باشه و هنگامی که با دو کاراکتر دیگه به سایت Epsilon program مراجعه کردم پیغام مسدود بودن Ip رو میداد. در واقع اونها به مایکل به چشم یک رهبر و فرد مهمی نگاه میکنن. مایکل پس از اینکه ( در اصطلاح ) برادری خودش رو ثابت میکنه موفق به کسب مدال آویز خورشید میشه و در نهایت با پیغام هایی که از طرف مارین (همکارش در فرقه اپسیلون) دریافت میکنه شروع به پیدا کردن قطعات Epsilon میکنه.
همچنین درباره Maze Bank من فقط یک پست دیدم که اشاره کرده. و از طرح داخل اون تصویر گذاشته.
در صفحه اینترنت فرقه اپسیلون رئیس فرقه در جایی در یک ویدئو صحبت میکنه و در اونجا درباره رنگ لوگوی گروه میپرسه  آیا آبیه یا قرمز؟! (که در اون ویدئو علامت اپسیلون قرمز رنگه!)؛ ولی کریس(رئیس فرقه) میگه نه، آبیه! .... این چه معنی میده؟
شما اگه به لوگوی Maze Bank توجه کنید اول فکر میکنید که حرف M یا W ، یا از دو حرف M  روی هم تشکیل شده در صورتی که اون ها دو حرف E هستند به رنگ قرمز ! لوگوی فرقه اپسلون هم یک E هست.
همچنین علامت E اپسیلون رو میتونید در قسمت بالای لوگوی مربوط به شهر لوس سانتوس مشاهده کنید. (لوگو روی نقشه UV که دوستان قرار داده بودن قابل مشاهده است.)
در یکی از پیغام های مارین به مایکل یکی از قطعات بالای ساختمان MazeBank قرار داره و مارین در پیغام مینویسه که یکی از قطعات رو میتونی در بلندترین برج آبلیسک پیدا کنی و از عبارت Obilisk Tower استفاده میکنه در حالی که میتونست اسم بانک رو بگه یا از هر عنوان دیگه ای استفاده کنه!
همچنین دو قطعه دیگر اپسیلون هم در بالای کوه چیلاد قرار دارن...
Maze Bank در مرکز شهر قرار داره و بلندترین ساختمان شهره ... انگار که گویی بلندترین برج در مقابل کوه چیلاد (بلندترین کوه نقشه) قرار داره. در حیاط بانک یکسری آبنما با نقش دایره قرار دارند که اگه از بالای برج به پایین نگاه کنید نمای ت.خ.م مرغ شکسته رو به شما نمایش میده. در واقع با یک تحقیق در اینترنت متوجه شدم که نماد این ت.خ.م مرغ نشونه Egg of life  یا نماد گل زندگی هست که با رسم چند دایره در هم - مانند حوزهای آب داخل حیاط بانک - کشیده میشن.
یادمه در پست های قبلی گفته بودن در نسخه های قبلی gta ، ت.خ.م مرغ داخل محوطه یک بانک نگهداری میشد.
اونجا بانک... اینجا هم بانک....!
در پست های قبلی کاربران نسبت به ارتباط نسخه gta v با نسخه های قبلی حرف زده بودن. 
یادمه کاربران گفت بودن در یک نسخه در انتهای بازی قلب شهر رو داخل مجسمه باید پیدا میکردید... این مجسمه هم مثل بقیه چیزها ریشه در حقیقت داره که البته فکر نمیکنم به راز چیلاد ارتباط پیدا کنه ولی منظور اینه که در بازی فکر شده و هیچ چیز از سر اتفاق و بیخودی نیست.(که البته همه به این قضیه اذعان دارند) بگذریم...
یکی دیگه از قطعات در تونلی که در کوه چلاد قرار داره و در مقابل در T02 قرار داره. علامت T02 روی پشت بام ساختمان FIB هم نوشته شده و حتی خود راکستار یک سایت به آدرس chiliadmystry.com ایجاد کرده که فقط یک عکس از درب T02 داخل تونل رو به نمایش گذاشته!
خود راک استار گفته بود در هوای بارانی برید بالای کوه چیلاد بعد برید داخل کمپ HIp و... من اینکار رو کردم و نتیجه ای نگرفتم ،ولی کسانی که توجه کردن میگن بعد از هوای بارانی هنگام طلوع خورشید وقتی از بالای کوه چیلاد به سمت روستای خورشیدپرستا نگاه کنید هاله ای از ابر و خورشید طوری در آسمان قرار میگیره که مثل نماد چشم میشه، که البته دیدنش خیلی سخته و شاید از تخیل بیننده باشه ولی وجود همچین چیزی با توجه به صحبت راک استار بعید نیست. کما اینکه اون روستا همونطور که همه زیر و روش کردن شامل نمادهای عجیب درباره خورشید و با مردمی عجیب هست که در اونجا هم همین تفکر کابالا (ش.ی.ط.ا.ن .پ.ر.س.ت.ی) مشهوده. و همونطور که همه میدونیم این فرقه خیلی به بلندی علاقه دارن مثل بناهایی که در واقعیت ساختن و در بازی کوه چیلاد و ساختمان MazeBank هست.
کاراکتر مایکل هم در بازی بیشتر مورد توجه بود و گویی که نقش اول است، چه از همون ابتدا که بازی با سرقت بانک شروع میشه، تنها کسی که وارد سفینه فضایی شده - در توهم وارد شده ولی میتونه نشونه باشه- ، تنها کسی که وارد فرقه Epsilon شده و در طول بازی و در انجام ماموریت ها نقش یک سر تیم و رهبر رو داشت و در اپسیلون به چشم فرد بزرگی بهش نگاه میکردن و... که همه حول این شخصیت میگرده...
همونطور که میبینیم بین کوه چیلاد ، روستای مرموز حاشیه کوه ، فرقه Epsilon و Maze Bank  و مایکل تحت یک تفکر ارتباط هست و همه در یک مسیر به هم میرسن.
پیرامون مسائل دیگه مثل یوفو ها و استراگ های دیگه هم همونطور که توی پست های دیگه گفتن، همگی ریشه های تاریخی و حقیقی دارن و هیچ نمادی الکی نیست همونطور که نمادها و تفکر کابالا ریشه در واقیعت های دنیای حقیقی دارن و بیخودی نیستن.
در مورد جت پک هم فکر نمیکنم در بازی موجود باشه و اونهایی که دیدن گفتن که سایه یک جت پک سوار رو روی لوح سنگی واقع در همون دهکده مرموز هنگام طلوع خورشید (اگه اشتباه نکنم) دیدن. شاید وجود اسم جت پک در فایل برنامه نویسی به همین دلیل باشه؛ وجود یک نشانه از جت پک و نه خود جت پک.
در مجموع من فکر نمیکنم راز gta v یک چیز مثل یه ساختمون یا یک آدم باشه که باید بهش برسیم بلکه یک تفکر و حقیقتیه که در کل مجموعه بازی قرار داره.
در پایان توجه شما رو به یک مقاله در این باره جلب میکنم که در فروم پردیس گیم دیدم :

اطلاعات تکمیلی جدید در مورد وجود کابالا در بازی GTA V بازی انحصاری شرکت Rockstar Games  و بررسی پرونده سال 2004 و دعوای این شرکت با "مجلس سنای آمریکا" و تمسخر "هیلاری کلینتون" وزیر امور خارجه چهار سال اول ریاست جمهوری "باراک اوباما"

امروز داشتم به جستجوی سایت های بازی ساز معروف می پرداختم که خبری نظرم رو جلب کرد ، اون هم خبر وجود مذهب EPSILONISM در بازی بسیار معروف GTA سری V  
این دین ، مذهبی فرضی و خیالی در دو سری قبلی بازی یعنی GTA : SAN ANDREAS و GTA VICE CITY بود 
که امروز (22آپریل2013) خبر وجود این دین و اطلاعاتی از این دین در سایت رسمی سازنده بازی منتشر شد.
در توضیحات این دین آمده است : 
پیروان این مذهب اعتقاد دارند که "همه ی مردم از یک درخت سرمنشا میگیرند" و همچنین "همه ی افراد با یکدیگر ارتباط دارند،به غیر از کسانی موی قرمز دارند!"
لینک ویدئو در سایت سازنده بازی : 
مورد اول که کاملا به مذهب شیطانی "کابالا" و درخت زندگی که در فیلم آواتار هم موجود بود اشاره میکند.
(درخت زندگی برگرفته از کبالا در فیلم آواتار)
گفتنی است که خود فیلم آواتار اشاره به موجودات ماوراءطبیعه در جهت عادی سازی ذهن مردم می پردازد 
داستان در مورد ارتباط یک انسان فلج با یک Blue Jinn که پس از ارتباط او طعم واقعی آزادی رامی فهمد و پس ارتباط با او حتی قدرت پرواز هم پیدا میکند .

درخت زندگی در آیین کابالا
و در مورد دوم به سخنرانی استاد رائفی پور با عنوان ارض موعود ، قسمت ارتباط خدا و شخینا رجوع کنید.

دوستان امروز باز هم در مورد این مطلب جستجو کردم به سایت رسمی MY EPSILON برخوردم ، و فهمیدم قضیه بیش تر از یک بازی و این حرف هاست ، البته قبلا راکستار از این کار ها کرده ، الحق که کارهاش کیفیت زیادی داره ، از لحاظ فنی که هیچ جایی برای نقد نمیذاره ، از لحاظ قدرت سیاسی هم قدرتی فراتصور داره ؛
سال 2004 به علت وجود مود پورن به صورت پیشفرض در بازی GTA : SanAndreas مجلس سنای آمریکا تصمیم به پلمپ شرکت راکستار میگیره ، و روند اعتراضی به راکستار توصس هیلاری کلینتون(وزیر امور خارجه سابق آمریکا) پیگیری میشه ، ناگفته نماند اسم این مود پورن و س.ک.س.ی Hot Coffee به معنی قهوه داغ بود . 
اما از اونجایی که کلا هدف از تاسیس راکستار جنگ نرم فراماسونری به صورت گسترده بوده هیلاری کاری از پیش نبرد و در سال 2007 که نسخه جدیدی از GTA رونمایی شد. یعنی GTA IV . این نسخه از بازی در شهر نیویورک و با نام جعلی Liberty City (شهر آزادی) محیط همان محیط نیویورک هست ،نکته قابل توجه این بود که به جای مجسمه آزادی آمریکا مجسمه هیلاری کلینتون و در دستش به جای مشعل یک قهوه داغ بود HOT COFFEE . که از توضیح بیشتر به خاطر شان سایت خود داری میکنم .
اما بگذریم ...
امروز سایت رسمی این فرقه یعنی EPSILONISM رو پیدا کردم و دیروز هم اکانت توئیتر . شاید فردا در اطرافمان Epslionism ها را دیدیم
12 اصل اپسیلونیسم : http://www.myepsilon.org/content/epsilon_tenets.htm

گفتم که کار فراتر از یک بازی هست ، 

امروز سایت رسمی سازنده عنوان GTA یعنی Rockstar Games پوستری همراه با یک لینک به سایت EPSILONISM در صفحه اول خود قرار داد ، این پوستر نوعی apply کردن برای عوضیت در این دین و فرقه می باشد .
این نکته رو هم مدنظر داشته باشید که پنج دفتر برای این دین در ایالات متحده ساخته و دومین سایت رسمی این دین هم راه اندازی شد.

لینک خبر در سایت Rockstar Game سازنده بازی GTA و صاحب عنوان و امتیاز MAX PAYNE : http://www.rockstargames.com/newswire/article/49691/join-us-in-los-santos.html

لینک سایت دوم EPSILONISM ها یا همان KIFFLOM : 

http://www.epsilonprogram.com/

پوستر طرح :

[تصویر:  KIFFLOM_JOINUSINLOSSANTOS.jpg]

کسی چه میدونه .... شاید راز بزرگ راک استار، ایجاد یک فرقه جدید و دعوت مردم مخصوصاً نسل جوان به این فرقه باشه.

با تشکر از توجه شما.
پاسخ
اگه چیز دیگه ای دستگیرت شد بهم بگو خیلی خوشم اومد از متنت 
در کل منم در جریان بذار 
بیا خ
پاسخ
بچه من چیزهای خیلی مهمی فهمیدم اگه میخواهید بگم
پاسخ
(01-25-2018, 01:52 PM)Ali7gtajik نوشته است: بچه من چیزهای خیلی مهمی فهمیدم اگه میخواهید بگم

چه جالب S0 (2)
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ
بچه ها من نسخه ی ریلودد جی تی ای رو نصب کردم.
تو مرحله ی دوم وقتی که فرانکلین با دوستش ماشین رو میدزدید و باید اون رو تعقیب کنیم یکمی که میرم جلو بازی هنگ میکنه و سیستم ریست میشه تو کیفیت های متفاوت هم امتحان کردم ولی باز مشکل همین بود؟
چه مشکلی وجود داره؟!!!
صبحدم چون کله بندد آه دود آسای من
چون شفق در خون نشیند چشم خون پالای من
پاسخ
تو اینترنت بازی فکر کنم نسخه آنلاین یه سایت هست به نام blackcellphone.com که اسناد مهمی درباره این راز اونجا هست

یه چیزیه هست که راک استار داره خیلی رو رمزی حرف زدن مانور میده مثل کد مورس و اعداد . چند تا کد مورس کشف شده که یکیش تو سایت altruist بود که ترجمه شد یکی هم نزدیک اون دریچه سریال lost که صدا میداد اونم ترجمه شد که مربوط به موضوع بولینگ رومن بلیک تو gta iv بود  S0 (2) یکی هم بالای دکل نزدیک روستا که ترجمه مربوط به عقاید روستا بود فقط به اون سایت بالا حتما سر بزنید

آقای مصدوم برو تو گوگل بزن حل مشکل crash بازی gta v درضمن این سوالا اسپم حساب میشه مواظب باش S0 (24)

آقا کسی نظری نداره؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,167 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,230 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان