امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت رجین های مختلف ps4
'pvt. paxton dateline='' نوشته است:
'mohsenps3 dateline='' نوشته است:
سلام بچه ها ps4 چه ریجن بهتره بخرم اگه یه زمانی بخواد هک بشه کدوم ریجن بهتره؟
بازم ممنون

سوال خوبی پرسیدید! اگه در ایران هستید،خرید ریجن 1بهترین گذینه است چراکه ما چی 2 نوع واحد ارزی رایج در کشور داریم، دولار و
یورو،اگه ریجن های 2و3 رو بخری ضرر کردی چون باید برای هزینه های کنسول یورو پرداخت کنید که نميشه. چون یورو خیلی گران است هزینه های مافوق تصور داره،پس 2و3 رو بیخی، ریجن 1بخرید چون دولار یکم ارزونه نصبت به بقیه، بعدم، این کنسول هک شده و اگه نسخه ی هک شده بگیری نميتونی آنلاين بازی کنی، در آخر هم باید بگم نسخه ی اصل کنسول ps4 کلی هزینه داره،از بازی های اصل گرفته الی ماشاالله! باز هم ممنون!یا علی.

دوست عزيز مگه ps4 مثل آيفون ميمونه كه اورجينال يا طرح اصل داشته باشه؟:| اطلاعات نميدوني جواب غلط به مردم نده...

انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
به طور کلی و بدون توضیح اضافی رجین 1 بهترین گزینه برای خرید هست...
یک فرضیه اشتباه است که میان پی اس فور های ریجن 1 رو تو ایران باز می کنن و آداپتور تازه می زارن براش...
این حرف کاملا غلطه و این موضوع فقط مختلف رجین 1 یا همون NTSC ایکس باکس وان هست...
هر 3 رجین PS4 بدون تعویض هیچ نوع آداپتوری با برق ایران هیچ مشکلی نداره... پس این حرفا رو باور نکنین....
نکته دیگر هم اینه که ترجیحا رجین 3 رو به هیچ عنوان خرید نکنید. چرا که جای دو تا از دکمه های دسته اش فرق می کنه با رجین 1 و2 و در صورت خریدش تو کل بازی ها به مشکل می خورید چون مثلا بازی مال رجین 1 یا 2 هست و زده X رو بزن در حالی که شما باید دایره رو بزنین...
انقدر هم تحقیق کردم که به همه این حرف ها مطمئنم
اولین گزینه تون رجین 1 باشه و بعدم رجین 2...
[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
ما کنسولي با نام 
ريجن 2 ژاپن داريم ؟؟؟؟چون تو فروشگاه ps4store.ir بريد زده و منم همونو خريدم و دکمه ي enter هم دايره هست ولي ريجن دوئه نه سه بعد تازه خيلي هم زود با دايره enter کردن عادت مي کنيد و اصلا تو بازي هيچ تاثيري نداره 
من کنسول ps4 ام ريجن دوئه ژاپنه خيلي هم ازش راضيم
پاسخ
ببخشید که اسپم میدم میدونم جاش اینجا نیست ! لطفا ی متخصص در زمینه PS4 یا کسی که PS4 داره ی پیام خصوصی ب من بده ! ممنون
پاسخ
دوستان واقعا هیچ فرقی بین ریجن ها نیست غیر از همون دکمه ها که بهشون عادت میکنین متاسفانه در کشور ما دلال ها که فقط به فکر سود هستن شایعاتی در رابطه با کنسول ها درست کردن حتی برای آنلاین بازی کردن هم همشون به سرور کشوری متصل میشن که توش اکانت دارین نه کشوری که ریجن کنسولتون ماله اونه
درضمن فقط تو منوی خود کنسول دکمه های برعکسن و تو بازیها اصلا اینطوری نیستن

پاسخ
دقیقا دوستان
شما هر رجینی که بخرید آخرش یه چیزه و نه تاثیر تو بازی و نه تاثیر تو چیز دیگری داره! اما اگر خیلی گیر دارین که بهتون یکی معرفی کنن رجین 1 بخرین...
اصلا مهم نیست...
توی خرید PS4 رجین حقیقتا هیچ تفاوتی ندارد! باور کنید این را![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
دوستان ps4 ريجن 2 ژاپن خوبه؟؟
از يکي از بهترين فروشنده هاي توپخونه پرسدم گفت من جاي تو بودم همينو مي خريدم برامم رايگان آپديت کرد و اصلن هيچ ريگي به کفشش نيست و راضي هستم.باهاش دوستم.فقط اين مطالب شما رو خوندم يکم شک کردم 
من ps4 ام ريجن ژاپنه خوبه؟
پاسخ
(07-27-2014, 02:47 AM)'alidaneshkhahi' نوشته است: دوستان ps4 ريجن 2 ژاپن خوبه؟؟
از يکي از بهترين فروشنده هاي توپخونه پرسدم گفت من جاي تو بودم همينو مي خريدم برامم رايگان آپديت کرد و اصلن هيچ ريگي به کفشش نيست و راضي هستم.باهاش دوستم.فقط اين مطالب شما رو خوندم يکم شک کردم 
من ps4 ام ريجن ژاپنه خوبه؟

نه نگران نباش هیچ فرقی ندارن باهم منم 2 ژاپن دارم

پاسخ
پط مطمئن باشم ديگه به جز دکمه هيجچ فرقي بين ريجن دو ژاپن با يک آمريکا ني ديگه 
خب پس با دل و جون بازي مي کنم 
ريجن دو اتفاقا خيلي هم خوبه 
خخخخخخخ
اوني مردم ژاپن دارن منم دارم ههههههه
گفتم بخنديم
پاسخ
آقا ريجن دوئه ژاپن با ريجن دوئه اروپا به غير از دکمه فرقي ندارن با هم؟
ريجن دوئه ژاپن يني همون از اروپاست ولي سفارش از ژاپنه؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  توضیحات جامع در مورد قسمت های مختلف کنسول PS4 End Of The Line 0 3,053 07-29-2015, 12:53 PM
آخرین ارسال: End Of The Line

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان