امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جم کاملا رایگان و راحت در بازی کلش اف کلنس(امتحانش ضرری نداره!)

[تصویر:  1111.jpg]
سلام شاید به فکر خیلیاتون خورده باشه که بخواهید جم رایگان در بازی Clash Of Clans داشته باشید.
این امکان پذیره!؟!
در اینجا من روشی رو بهتون آموزش میدم که کاملا رایگانه و دردسر زیادی هم نداره!
با این روش من میتونید کلی جم رایگان بخرید و کلی هم مپ بازیتون رو ارتقا بدید و پیشرفت کنید.
این روش اسمش هک نیست بلکه کاملا قانونیه.
امتحانش هم رایگانه و ضرری هم نداره.
برای جزئیات بیشتر 
 کنید!!!

پاسخ
(10-14-2014, 02:17 PM)'mahdikafshgar' نوشته است:
سلام شاید به فکر خیلیاتون خورده باشه که بخواهید جم رایگان در بازی Clash Of Clans داشته باشید.
این امکان پذیره!؟!
با این روش من میتونید کلی جم رایگان بخرید و کلی هم مپ بازیتون رو ارتقا بدید و پیشرفت کنید.
برای جزئیات بیشتر 
 کنید!!!

خب چرا یه چیزی که دروغه رو میذاری؟
اصلا توی اون سایته که لینک داده شده چیزی به اسم "خرید جم" وجود نداره عزیز چرا دروغ تحویل می دید آخه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(10-14-2014, 06:48 PM)'last assassin' نوشته است:
(10-14-2014, 02:17 PM)'mahdikafshgar' نوشته است:
این امکان پذیره!؟!
برای جزئیات بیشتر 
 کنید!!!

خب چرا یه چیزی که دروغه رو میذاری؟
اصلا توی اون سایته که لینک داده شده چیزی به اسم "خرید جم" وجود نداره عزیز چرا دروغ تحویل می دید آخه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

داداش من به این لینک برو توش گزینه create new account و پس از تموم شدن مراحل ثبت نام و بعد از ورود به پنل کاربریت،روی تمامی اون سایت های سفید کلیک کن.بعد تو اون قسمتی که باید چیزی بنویسی یه چیزی دلخواه بنویسو بعد میبینی که اون سایت از بین رفته.برای همه سایتها همین کار رو بکن تا تموم بشن.

پاسخ
خب عزیز جان تموم شد تهش هم شد 3 دلار بعد از کجا جم بخرم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در مورد سریال های رایگان بازی emahdij 0 1,323 02-09-2018, 04:42 AM
آخرین ارسال: emahdij
  خرید جم کاملا رایگان و تضمین 100% واقعی mahdikafshgar 8 4,975 04-30-2015, 09:57 AM
آخرین ارسال: Devil Prince
  آموزش هک بازی Clash of Clans | رایگان و صد درصد عملی! m.m.pkblog 17 7,679 02-15-2015, 10:22 PM
آخرین ارسال: REDHOOD
Exclamation ترفند صددرصد واقعی جم رایگان در کلش اف کلنر, moien_genius 13 11,245 12-03-2014, 08:04 AM
آخرین ارسال: p.s
  ترفند راحت به دست آوردن الماس زیاد در مستر90 mortal kombat 2 3,842 11-13-2014, 04:43 PM
آخرین ارسال: mortal kombat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان