امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکل اتصال به PSN در PS4
دوستان می دونم که خیلیاتون مشکل موندن تو please wait رو موقعی که می خواید تو PSN عضو بشید داری.
عده ای می گن باید از کریو استفاده کنید و عده ی دیگه ای میگن باید DNS رو دستی تنظیم کنید.ولی هر دوی این کار ها فقط تو بعضی موارد جواب می دن و پایدار ترین راه اینه:
شما فقط کافیه با یه نت دیگه (یعنی یه سرویس دهنده ی اینترنت دیگه که از نوع نت خودتون نباشه) و فقط برای اولین بار وارد بخش ساخت اکانت تو PSN بشید.....خواهید دید که می تونید به راحتی وارد اون بخش بشید و اکانت خودتون رو بسازید.بعد از ساخت اکانت دیگه با هر اینترنت دیگه ای که وارد PSN  بشید دیگه تو please wait گیر نمی کنید.امیدوارم که این راه برای افرادی که تو متصل شدن به PSN مشکل دارن کاری باشه.
TONIGHT WE RIDE
[تصویر:  pdm_ac1cstg.jpg]
پاسخ
من از اینترنت رایتل استفاده میکنم و گوشیمو به حالت وای فای هان اسپات میزارم تا پی اس فور از طریق وای فای بهش وصل بشه متاسفانه وقتی نام کاربری و رمزو میزنم میگه لطفا صبر کنید تا نیم ساعت وایسادم ولی نشد حتی گفتم یه اکانت دیگه بسازم بازم نوشت لطفا صبر کنید نمیدونم چکار کنم سرعت اینترنت هم 128 هس با این نت تو پی اس ان پی اس 3 به راحتی وصل میشه ولی پی اس فور نمیدونم چشه به نظر شما مشکل از کجاست
پاسخ
شما باید با یه اینترنت خونگی دیگه  برید تو PSN نه اینکه با نت گوشیتون......فقط هم برای بار اول استفاده از اون نت کافیه....مثلا می تونید دستگاهتون رو ببرید خونه ی یکی از فامیلاتون و از طریق اینترنت اونا عضو بشید....توجه کنید که اینترنت اون فرد نباید مثل مال خودتون باشه.

(06-25-2014, 08:34 AM)'mantes' نوشته است: من از اینترنت رایتل استفاده میکنم و گوشیمو به حالت وای فای هان اسپات میزارم تا پی اس فور از طریق وای فای بهش وصل بشه متاسفانه وقتی نام کاربری و رمزو میزنم میگه لطفا صبر کنید تا نیم ساعت وایسادم ولی نشد حتی گفتم یه اکانت دیگه بسازم بازم نوشت لطفا صبر کنید نمیدونم چکار کنم سرعت اینترنت هم 128 هس با این نت تو پی اس ان پی اس 3 به راحتی وصل میشه ولی پی اس فور نمیدونم چشه به نظر شما مشکل از کجاست

شما باید با یه اینترنت خونگی دیگه  برید تو PSN نه اینکه با نت گوشیتون......فقط هم برای بار اول استفاده از اون نت کافیه....مثلا می تونید دستگاهتون رو ببرید خونه ی یکی از فامیلاتون و از طریق اینترنت اونا عضو بشید....توجه کنید که اینترنت اون فرد نباید مثل مال خودتون باشه.
TONIGHT WE RIDE
پاسخ
مال من که ۵۱۲ اصلا جواب نمیده فقط یه بار رفت  تو بخش ثبت نام بعدش که ایمیل وارد کردم باز رفت تو حالت لود . واقعا حیف که ادم میره بازی اورجینال میخره  ولی نتونه انلاین بزنه
پاسخ
(06-25-2014, 02:53 PM)'army game' نوشته است: مال من که ۵۱۲ اصلا جواب نمیده فقط یه بار رفت  تو بخش ثبت نام بعدش که ایمیل وارد کردم باز رفت تو حالت لود . واقعا حیف که ادم میره بازی اورجینال میخره  ولی نتونه انلاین بزنه

اصلا ربطی به سرعت اینترنت نداره به شرکت خدمات دهنده ی اینترنت ربط داره.....
شما فقط برای بار اول کافیه از یه اینترنت دیگه برای ثبت نام استفاده کنید.

TONIGHT WE RIDE
پاسخ
من از یه اکانت psn برا جفت ps3 و ps4 استفاده میکردم بعد از اپدیت 1.73 ps4 اکانتم بن شد!
برام ps3 مهم نیس ولی توی ps4 نمیتونم اکانت بسازم!یعنی تو همون مرحله loading گیر میکنه
مشکلم قابل حل هست یا نه؟
ممنون میشم جواب بدین خیلی نگرانم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
من تونستم مشکل psn رو حل کنم
باید وارد سایت پلی استیشن بشید--> سایت
بعد از وارد شدن سایت به قسمت  My Account در بالای سایت
بعد از وارد شدن به این قسمت روی Manage My Account کلیک کنید و سپس ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.

[تصویر:  vgt5_9-4-2014_2-11-26_pm.png]-->  [تصویر:  g2nn_9-4-2014_2-26-23_pm.png]
بعد وارد قسمت Device
بعد روی دکمه Activate a PlayStation® System در پایین صفحه کلیک کنید سپس مرحله ها رو جلو برید
[تصویر:  t3zy_9-4-2014_2-27-56_pm.png]
--->
[تصویر:  ayb_9-4-2014_2-20-18_pm.png]
--->
[تصویر:  qhsc_9-4-2014_2-22-07_pm.png]

به همین راحتی الان میتونید وارد PSN بشید

کپی با ذکر منبع

کسی فهمید Ps4 هک شده به ما یه خبر بده
پاسخ
سلام خسته نباشید من دیروز ps4 خریدم ولی نتونستم از اونجا اکانتم و بسازم با pc اکانتم و ساختم ولی می خوام لاگین کنم رو loading میمونه و کانکت نمیشه میشه راهنماییم کنین اینترتمم مخابرات 1 مگ نامحدود
پاسخ
(09-23-2014, 05:07 PM)'lordmist' نوشته است: سلام خسته نباشید من دیروز ps4 خریدم ولی نتونستم از اونجا اکانتم و بسازم با pc اکانتم و ساختم ولی می خوام لاگین کنم رو loading میمونه و کانکت نمیشه میشه راهنماییم کنین اینترتمم مخابرات 1 مگ نامحدود

با یه اینترنت دیگه تست کن درس میشه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

TONIGHT WE RIDE
پاسخ
(09-04-2014, 02:30 PM)'RezaBikaz' نوشته است: من تونستم مشکل psn رو حل کنم
باید وارد سایت پلی استیشن بشید--> سایت
بعد از وارد شدن سایت به قسمت  My Account در بالای سایت
بعد از وارد شدن به این قسمت روی Manage My Account کلیک کنید و سپس ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.

[تصویر:  vgt5_9-4-2014_2-11-26_pm.png]-->  [تصویر:  g2nn_9-4-2014_2-26-23_pm.png]
بعد وارد قسمت Device
بعد روی دکمه Activate a PlayStation® System در پایین صفحه کلیک کنید سپس مرحله ها رو جلو برید
[تصویر:  t3zy_9-4-2014_2-27-56_pm.png]
--->
[تصویر:  ayb_9-4-2014_2-20-18_pm.png]
--->
[تصویر:  qhsc_9-4-2014_2-22-07_pm.png]

به همین راحتی الان میتونید وارد PSN بشید

کپی با ذکر منبع

سلام توی یه تاپیک دیگه هم این مطلب رو دیدم و نوشتم . تو این کاری که شما گفتی هم باز باید  تو یه مرحلش عملیات sign in  رو انجام بدیم که خب مشکل ما همین ساین این هستش که همش روی Please Wait  گیر میکنه و چیزی که گفتید ما دوباره با این مرحله روبرو میشیم . من این چیزی که شما گفتی رو انجام دادم و تو اکانت پی اس انم منیج رو زدم و ساین این کردم ولی دوباره روی پلی استیشن 4 که رفتم و ساین این رو زدم دوباره روی همون Please wait  گیر کردش [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در psn کمک pedramsrr 2 2,120 07-25-2016, 01:23 AM
آخرین ارسال: pedramsrr
  مشکل در انلاین بتلفیلد 4 تر خدا کمک کنید DeltaX 2 2,289 07-24-2016, 05:11 PM
آخرین ارسال: mohammad6701
  مشکل پلیز وایت PSN mohammad707 1 1,795 02-25-2016, 03:40 PM
آخرین ارسال: Station
  مشکل در بخش آنلاین gta5 در ps4 تو رو خدا کمک کنید kouroshz0 1 2,603 07-19-2015, 07:35 AM
آخرین ارسال: Station
  مشکل اتصال به psn mostafasaeedix 4 2,912 10-12-2014, 06:30 PM
آخرین ارسال: leelovelee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان