امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبری خوش برای پی سی دارها از بازی gta v
از قدیم گفتند:‌ گرگه دستش به پنیر نمیرسیده پیش خودش میگفته پنیره بو میده!
خب شما که نمیتونی بازی کنی چرا هی ایراد میگیری از بازی! بازی به این قشنگبی و روونی و روح دار! من هم طرفدار watch dogs بودم ولی وقتی که دقت کردم دیدم اصلا درون بازی روح جریان نداره!‌محیط خاکستری رنگ و د ترکیب بود و من دلم ازش زده شد!‌ من نمیگم که واچ داگز بازی بدیه من میگم که الکی از بازی فوق العاده gta v ایراد های الکی نگیرید! فکر نکنم جای جوابی دیگر بماند ولی اگر شما ها هم از ان دسته ادم هایی هستید که از گیم هیچی حالیتان نمیشود و به gta میگویید gti من دیگه توان جواب دادن به شما را ندارم.
ممنون. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
بازی gta و watch dogs بازی های فوق العاده ای هستند! خوش حال باشید که میتوانید این بازی هارا تجربه کنید![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  13939600899284675628.jpg]
پاسخ
(09-15-2013, 12:59 PM)'Erfan_HD' نوشته است: راکستار با این کارش ثابت کرد که بهترین و قوی ترین پلتفرم براش هیچ اهمیتی نداره. چه دلیلی داره که تا روز آخر انتشار نگن واسه PC منتشر نمیکنم؟ نکنه محض خنده این کارا رو میکنن؟
این از راکستار که خاطره انگیز ترین بازی های عمرمون رو برامون ساخته، اونم از یوبیسافت که کلاً پول رو به همه چیز ترجیح میده و گند زده به بازی هاش[img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img]

نکنه راک استار بخاطر دل ما بازی میسازه
از همین نظرات بدم میاد که راک استارو بچه ی پیغمبر میدونن بعد یوبی و ea رو پول پرست

پاسخ
به درک که روی pc نمیاد
پلتفرم ما هنوز اینقدر بدبخت نشده که بخواد به راک استار برای gta التماس کنه
پاسخ
به به چقدر نوب اینجاست خدا وکیلی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] میشه دقیقا به من بگید WD چه نوع آوری داره؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اون موبایلش رو ازش بگیری به درد جرز لای دیوار هم نمی خوره ولی GTA V یک زندگی در شهر لوس سانتوس هستش.... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممل زدی تو خال [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من خودم PC GAMER هستم ولی حاضر نیستم چشمم رو به حقایق ببندم و الکی بگم WD بهتره.... خدایی خودم اصلا از واچ داگز خوشم نمیاد.... چیه آخه همش با موبایل این و اونو هک می کنه و کلی هم چرت و پرته... مگه اصلا میشه با موبایل بگیری کنتر رو هک کنی؟؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اصلا مگه کنتر برق به اینترنت وصله؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یا یهو یه دکمه رو میزنه از زمین میله میاد بیرون [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] گیم پلی و داستان و آزادی عمل GTA V خیلی بهتره.... فقط گرافیک واچ داگز یکم از GTA V بیشتره اونم بخاطر اینکه روی کنسول های نسل بعد و PC هستش.... مطمنن اگه GTA V برای PC و PS4 منتشر بشه (طبق اخبار امروز) گرافیک واچ داگز رو میخوره!!!

یه چیزی میگم مسخره نکنیدا.... من Mafia 2 و Metal Gear Solid و Saints Row IV رو بیشتر از واچ داگز دوستم دارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  14524140361477914331_Mortal%20Kombat%20Sign.jpg]
پاسخ
دیگه احساس می کنم تاپیک های ایجاد شده برای این موضوع بیش اندازه زیاد شده و هر کسی یه تاپیک میزنه که GTA V برا PC اومد یا نیومد! هر وقت قرار باشه بیاد، میاد و اگرم قرار باشه نیاد نمیاد.
پاسخ
آقای Martin Mafia اگه اینطوره که شما میگید GTA هم تکراری شده.تو شهر راه میفتی هزار تا آدم میکشی بعد 100 تا پلیس میفته دنبالت بعد شما فرار می کنید.همین و همین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img].ولی WD چیزی داره که من تو هیچ بازی ندیدم یا اگه دیدم خیلی کم(مثل تو Sleeping Dogs که اونم خیلی کم) که اونم هک هست.بیایید یکم منطقی باشیم.من اصلا نمیگم R* شرکت بدیه نه میگم GTA V بازی بدیه بلکه هم راکستار یکی از بهترین شرکت بازی سازی و همینطور GTA جزو برترین سری بازی ها است.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]من میگم تو WD نوآوری زیاده و همینطور تو GTA V آزادی عمل.پس پیش بینی نکنید بزارید تا WD هم عرضه شه بعد مقایسه کنید.گرچه این دو اصلا قابل مقایسه نیستند[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(09-15-2013, 01:30 PM)'x-farzad' نوشته است:
(09-15-2013, 12:59 PM)'Erfan_HD' نوشته است: راکستار با این کارش ثابت کرد که بهترین و قوی ترین پلتفرم براش هیچ اهمیتی نداره. چه دلیلی داره که تا روز آخر انتشار نگن واسه PC منتشر نمیکنم؟ نکنه محض خنده این کارا رو میکنن؟
این از راکستار که خاطره انگیز ترین بازی های عمرمون رو برامون ساخته، اونم از یوبیسافت که کلاً پول رو به همه چیز ترجیح میده و گند زده به بازی هاش[img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img][img]/images/smi/new/112.gif[/img]

نکنه راک استار بخاطر دل ما بازی میسازه
از همین نظرات بدم میاد که راک استارو بچه ی پیغمبر میدونن بعد یوبی و ea رو پول پرست

شما بدت میاد ما چکار کنیم؟
در ضمن من نگفتم که راکستار بچه پیغمبره. درست بخون بعد اظهار نظر کن
پاسخ
(09-15-2013, 12:44 PM)'mohammadjavad' نوشته است: حالم از GTA بهم میخوره.بازی آشغال به درد نخور که هیچ نوآوری نداره.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]همش چرخیدن توی شهر،ماموریت های تکراری و صدها "و" دیگه...
حالا واچ داگز چی؟کلا هدفش با GTA فرق میکنه و نوآوری داره.همین سیستم هک کردن و اون گرافیکش به صدتای GTA میرزه.والا آخه تنها هدفتون توی GTA اینه که برید خالکوبی کنید موهاشو کوتاه کنید برید تو مغازه بچرخید؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]به خدا کل قشنگی آیدن به همون کلاهشه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]که اصلا دوست ندارم تا آخر بازی یه بارم بردارتش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]حالا این کارها رو نشه توی واچ داگز کرد ولی آخه GTA V چه نوآوری خاصی نسبت به نسخه ی های گذشته داره؟نه جون من راستش رو بگید؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
JUST WATCH DOGS...[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

چی؟؟؟ از حسودی داری میترکی که این حرف ها رو میزنی؟؟؟ خیلی عصابت خرده که برای pc نداده؟؟؟ هر چه قدر هم اعصابت خرد هست حداقل یه چیزی بگو واقعیت داشته باشه نه چرت و پرت

من الان نزدیک به ده ساعت gta v رو بازی کردم یکدونه ماموریت که حتی شبیه هم باشه نداشت چه برسه تکراری حتی یکدونه از ماموریت های فرعیش هم مثل هم نبود

چه نواوری داره؟؟؟ تو gta v رو با iv و san andres و vice city مقایسه من میفهمی چه نواوری هایی داره گرچه این کارو نمیتونی بکنی چون برای pc نداده؟؟؟

میدونی این کارت مثل چیه؟؟ مثل این که اگر من ps3 نداشتم چون که نمیتونم این عنوان رو تجربه کنم از  بازی the last of us بد میگفتم بعد میومدم  با resident evil 6 مقایسش میکردم

اخه این بازی wach dogs اصلا در حدی هست که با gta v که این همه سابقه داره و هر نسخش از نسخه قبلیش بهتر میشه مقایسه کرد؟؟؟

پاسخ
والا اگر من هم در کنار کامپیوترم یه کنسول داشتم، هیچ غمی نداشتم که چرا واسه PC نیومد. اونایی که کنسول دارن کلاً هیچی براشون مهم نیس. مهم نیس که فقط بازی های ترسناک چرت و استراتژیکی های به درد نخور (البته نه همشون) انحصاریه PC اند و شاهکار های دنیای بازی انحصاری کنسول. 
البته نبایدم باشه. ولی کلاً بدونید که اون موقع که کنسول ها در حد پشه هم نبودن، PC شیر دنیای گیم بود.
پاسخ
(09-15-2013, 03:07 PM)'Erfan_HD' نوشته است: والا اگر من هم در کنار کامپیوترم یه کنسول داشتم، هیچ غمی نداشتم که چرا واسه PC نیومد. اونایی که کنسول دارن کلاً هیچی براشون مهم نیس. مهم نیس که فقط بازی های ترسناک چرت و استراتژیکی های به درد نخور (البته نه همشون) انحصاریه PC اند و شاهکار های دنیای بازی انحصاری کنسول. 

خوشم اومد
با اینکه کنسول نداری مثل بعضی ها بی جنبه بازی در نمیاری

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 948 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,544 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  پیش ثبت نام برای بازی پابجی موبایل نیواستیتس pc0133 0 4,800 09-10-2021, 10:31 PM
آخرین ارسال: pc0133
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,688 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,107 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان