امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داستان سه امپراطوری| نقد و بررسی بازی Dynasty warriors 8
                                               [تصویر:  DynastyWarriors8.jpg]  
                                                    سازنده بازی: Omega Force                           
                                                   ناشر:Tecmo koei

مجموعه: Dynasty Warriors

پلتفرم: pc|ps3|ps4|X360|XON

سبک ها: Hack And Slash،Action
                                                                                                 تاریخ انتشار: 28/2/2013 
افسانه سه برادر 
سری بازی های dynasty warriors ؛ 17 سال است که درحال عرضه برای پلتفرم های بازی است. مخصوصا پلتفرم بزرگ و دوست داشتنی سونی یعنی playstation.
این سری بازی ها که توسط koei از سال؛1977 تا به حال در حال عرضه است طرفداران زیاد و بیشماری را برای خود دست و پا کرده است.که این تعداد زیاد طرفدار ها با علاقه ای که به سبک نابودی و کشت و کشتار دارند نمی توانند این بازی را رها کنند  حتی اگر جزو کسانی باشید که از طرفداران این سری نیستند بازهم به طرف این بازی کشیده میشوید اما چرا؟
این سوال تنها یک جواب دارد و جواب آن هم این است که بازی داستانی دارد که همه را جذب کرده است.
یک داستان عظیم وزیبا که حس یک حماسه بزرگ را به بازیباز می دهد.داستان بازی از در دوره ای از تاریخ صورت گرفته که چین,به سه قسمت تقسیم شده است و توسط سه امپراطوری قدرتمند اداره میگردد.داستان بازی از شکل گیری ان ها تا نابود شدن آن ها تا نابودیشان به دست امپراطوری دیگری که میتوانید  نبرد با آن را تجربه کنید به تصویر میکشاند همینطور ماجراهای شخصی رهبران آن......
 با ما همراه باشید با نقد هشتمین نبرد از سلسله جنگجویان یعنی

Dynasty Warriors 8
                                                               [تصویر:  new_dynasty_warriors_8__xtreme_legends.jpg][تصویر:  PS4_07.jpg]امتیاز بیشتر، سلاح بهتر
یکی دیگر از ویژگی هایی که گیمپلی این سری بازی هارا از دیگر بازی ها در این سبک متفاوت می سازد.
نحوه پیشرفت کردن و قدرتمند تر شدن آن است. به طوری که اتش شمارا برای پیمودن  پله های تلقی بیشتر و بیشتر می کند.اما این کار فایده هایی هم دارد.
به عنوان مثال اگر شما بتوانید با یک شخصیت در مراحل مختلف امتیاز های خود را افزایش دهید، میتوانید بعد از اتمام کردن آن ها سلاح قوی تری؛
(البته از نوع سلاح خودتان مثلا اگر شخصیت شما نیزه خاصی دارد یک نیزه با قدرت بیشتر و همینطور زیبا تر به او داده میشود)
انتخاب کنید یا به نوعی سلاح خود را upgrade کنید که این با به پایان نزدیک شدن داستان به شما کمک شایانی می کند.
ولیکن این تنها جایزه ای نیست که شما دریافت می کنید.اگر امتیاز شما بالا برود.عکس هایی از او را میبینید که بسیار زیبا طراحی شده اند به نوعی که بازیباز فکر می کند آن شخصیت تاریخی در یک آتلیه این عکس هارا از خود گرفته است.
حتی ویدئو هایی هم در کار است که می تواند پلی بین دو مرحله باشد اما در این نسخه از بازی های 
[font=comic sans ms]dynasty warriors شما واقعا باید تمام تلاش خود را بکنید تا این ویدئو هارا به دست بیاورید.
[تصویر:  E482E506-FC05-D9D0-24F135E8A2A0779F.jpg][/font]
چشم هایی خیره شده؛ گوش هایی به گوش
 همانطور که در نوشته های بالا اشاره کردم شما باید تلاش کنید تا ویدئو هایی را به دست آورید.این ویدئو ها بسیار زیبا هستند اما به غیر از زیبایی این ویدئو ها دارای کیفیت بسیار بالایی هستند که بازیباز را برای تماشا مجذوب می کنند ؛ این کیفیت بالا حاصل زخمت 6 ساله سازندگان آن و استفاده از یک موتور گزافیکی قدرتمند است.
این ویدئو ها دارای دو کیفیت میباشند یکی 720p در pc  و ps3  و x360 و کیفیت 1080p در ps4 , xone اما کیفیت و گرافیک عالی فقط در ویدئو های به دست آمده نیست.
خود بازی هم گرافیک بسیار زیبا و چشم نوازی دارد. به عنوان مثال وقتی شما چهره شخصی را از جلو نگاه می کنید مانند این است که در حال نگاه کردن به یک آدم با چشم خود هستید.
حال آخرین بخش بازی یعنی موسیقی. این بخش هم مانند بقیه بسیار خوب کار شده زیرا هر مرحله بر اساس حساسیت و وضعیتی که داشت دارای یک موسیقی بود.
حتی وقتی در یک مر حله باران میامد آهنگ به گونه ای بود که استرس را به بازیباز منتقل می کرد البته باعث این هم می شد که  انگیزه بازیباز برای پایان مرحله و موفقیت در آن بیشتر می کرد .
این بخش یک اشکال نسباتا بزرگ را هم داشت آن هم این بود که برای این چنین بازی باید حداقل  یک موسیقی حماسی هم وجود می داشت اما اینگونه نبود و همه ی آهنگ های بازی به جز چند آهنگ که ریتم ملایمی داشت همه بسیار پر جنب و جوش و با ریتمی تند بود.
اما باز هم اینم بخش از بازی در کل بد نبود و از خوبی های این بازی کم نکرد.

کلام آخر
در آخر می توان گفت که این بازی یک بازی موفق بود چون که هم توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و هم طرفداران زیادی به طرفداران این سری اضافه کند.

داستان:8.5                                                                                                                  گیم پلی:8.5                                                                                                                   گرافیک:9.0                                                                                                                    موسیقی:8.5                                                                                                                نمره کلی:8.5     __________________________________________________________________________________
                            امیدوارم از این نقد لذت کافی را برده باشید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 

پاسخ
مهیارجان سعی کن مطلبت بلندتر و جامع تر و کامل تر باشه. مثلا به داستان اشاره خاصی نکردی. بقیه قسمت ها رو هم خیلی کوتاه توضیح دادی. با این حال قدرت نگارشت در سطح خوبی قرار داره. برو سراغ نقدهای حرفه ای تر.
پاسخ
(08-14-2014, 08:26 PM)'Expellite' نوشته است: مهیارجان سعی کن مطلبت بلندتر و جامع تر و کامل تر باشه. مثلا به داستان اشاره خاصی نکردی. بقیه قسمت ها رو هم خیلی کوتاه توضیح دادی. با این حال قدرت نگارشت در سطح خوبی قرار داره. برو سراغ نقدهای حرفه ای تر.

ممنونم از این که اشکالاتم رو گفتین.ولی من داستان رو توضیح دادم فقط قسمت خاصی دربارش ننوشتم یعنی اشاره کردم بهش

پاسخ
سلام
خب یکی از نکات مثبتی که می تونم بگم اینه که مقدمه ای که برا بازی نوشتی خیلی خوب هست

نکات منفی(از همون ابتدا شروع می کنم)

1-عکس ها رو آپلود کن الان چند تا عکسا چون ف*یلتر هست نمی شه دید
2-XON چیه؟
3-منم نفهمیدم کجا از داستان تعریف کردی و شرح دادی
4- بحش گیم پلی می تونست بهتر باشه
5-از موسیقی خیلی کم گفتی (و تو بخش گرافیک ازش حرف زدی)
6-نکات مثبت و منفی رو هم نگفتی

امیدوارم ناراحت نشده باشی

موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
(08-14-2014, 09:01 PM)'Rocksteady' نوشته است: سلام
خب یکی از نکات مثبتی که می تونم بگم اینه که مقدمه ای که برا بازی نوشتی خیلی خوب هست

نکات منفی(از همون ابتدا شروع می کنم)

1-عکس ها رو آپلود کن الان چند تا عکسا چون ف*یلتر هست نمی شه دید
2-XON چیه؟
3-منم نفهمیدم کجا از داستان تعریف کردی و شرح دادی
4- بحش گیم پلی می تونست بهتر باشه
5-از موسیقی خیلی کم گفتی (و تو بخش گرافیک ازش حرف زدی)
6-نکات مثبت و منفی رو هم نگفتی

امیدوارم ناراحت نشده باشی

موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نه چرا ناراحت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون که اشکالاتم رو گفتی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

پاسخ
1- بابت مطلب [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] خوب بود! ولی عالی نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
2- من در حدی نیستم که راهنماییت کنم! ولی عکس ها رو وسط چین کن و فونت متن رو کمی اصلاح کن!
3- به چیزایی که به دردت می خوره گوش کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
4- این بازی رو بازی نکردم! ولی موفق باشی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
من کاری به مشکلات نگارشی و املائی نقدت ندارم, فقط میخوام چند تا اشکال رو بررسی کنم!
اول اینکه کجای این بازی گرافیک خیره کننده و انجین قدرتمندی داره؟ اتفاقاً بازی چه روی نسل هفت, چه هشت و چه PC یکی از ضعیفترین گرافیکهای فنی و هنری رو داره. البته نقد همین نسخه روی وبسایت گیمفا رو خودم نوشتم. نکات مثبت بازی زیاد نداره ( البته میگم باید با یه دید دیگه بری سراغ بازی, نه اینکه بعد تجربه یه بازی مثل GTA یا هر بازی AAA دیگه ای بری اینو بازی کنی. به علاوه اگه با فرهنگ مردم شرق آسیا آشنا باشی از این بازی لذت میبری مثل خودم ) اما نکاتی مثل کو آپ جذاب و داستان بسیار خوب ( با الهام از رمان 3 امپراطوری ) چیزیه که واسه طرفداران این سری خیلی جذابه! منم از نسخه 4 به بعد این سری و دو تا سری Samurai Warriors و Warriors Orochi رو بازی میکنم و کلی هم لذت میبرم. اما نقدت همش تعریف بود, نمیشه گفت نقد بهش. مشکلات نگارشی هم میسپارم سایر دوستان اظهار فضل کنن. نمره هم با فن بازی دادی! چون نمرش منم همین میدم ولی واسه نقد رسمی باید دیدگاه بیطرفانه باشه و ارزش بیطرفانه این نسخه حول 6 هست! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
 خسته نباشی. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
!Video Games ruined my life, Good thing I have two extra

[تصویر:  p2zgsueqyro65v5fsqse.jpg]
پاسخ
xon[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
لطفا تصیح کن.
Im Back Baby 
After 3 Years 
S0 (2)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع اسپویل داستان بازی های ویدیویی Devil Prince 106 46,695 05-17-2023, 12:38 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,756 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 933 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 952 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,847 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان