امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود بازی فوتبالیست ها
این صدمین کامنتی هست که ارسال می کنم و دوست دارم  با بقیه ی تاپیکام متفاوت باشه
برای همین  می خوام از یکی از بازی های مورد علاقم در بچه گی صحبت کنم و لینک دانلود بذارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازی فوتبالیست ها ( نام اصلی کاپیتان سوبا )

این بازی که به فوتبال نمایشی معروف است بازی بسیار جذاب و فوق العاده ای می باشد

من این بازی تو میکرو بازی می کردم واقعا تجربه ی فوق العاده ای بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا مثل کارتونش هست ولی با این تفاوت که شما بازی می کنید

البته این بازی به زبان ژاپنی هست ولی مشکلی نیست

بعد از چند بار بازی متوجه معنی کلمات می شوید

البته در سال های بعد نسخه های زیادی از این بازی منتشر شد

که هیچ کدوم مورد استقبال قرار نگرفت .

امیدوارم دانلود کنید وا از این بازی لذت ببرید
پاسخ
LOL
اینکه لینک دانلود نیست بهاره خانمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما توBING سرچ کردی بعد گذاشتی اینجا؟
لااقل لینک دانلود بده
کجارو باید امضا کنم؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
مشکل حل شد . برید تو سایت
هم لینک هست و هم رمز .
پاسخ
فوتبالیست ها!!!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...درود ولی من همیشه از کارتونش متنفر بودمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
بازیش خوبه ولی خیلی سخته به قولی خیلی باگ داره
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
بچه بودم با دوستم خیلی بازیش می کردیمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتمادانلود کنید
The Whole Universe****
پاسخ
ایییییییییییییی!!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو من رو پلیستیشن یک بازی می کردم.
دوساعت فقط حرف می زدن!!!!
پاسخ
من قبلا دانلود کرده بودم.رو کامپیوتر بازی میکردم با تبدیل سگا به کامپیوتر
پاسخ
درود بر شما ميگم اين بازي رو چجور اجرا كنم؟
م.ه.ر.ش.ا.د
پاسخ
با مبدل بازی به کامپیوتر
لینک دانلود بازی=دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دانلود مبدل=دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرمت=SMD
رمز= دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان