امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود ساندترک‌های انیمه Boku Dake Ga Inai Machi
به نام خدا
[تصویر:  sayuriBVCL_701.jpg]

...::: اطلاعات :::...
هنرمند: Yuki Kajiura
عنوان ژاپنی: 僕だけがいない街
عنوان انگلیسی: ERASED
عنوان پارسی: شهری بدون من
سال انتشار: 2016
ژانر: Soundtrack
کیفیت: FLAC / MP3 320 kbps
حجم: 80Mb و 188Mb

...::: توضیحات :::...
شهری بدون من «به ژاپنی: 僕だけがいない街» نام یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط انتشارات کادوکاوا شوتن و در مجله یانگ ایس به چاپ می‌رسید. اولین جلد از این سری در تاریخ ژانویه 2013 چاپ شد و تاکنون 8 جلد از آن به بازار روانه شده است. انیمه ای نیز به این نام ساخته شده است که از ژانویه تا مارس 2016 از شبکه ای-۱ پیکچرز پخش و تبدیل به یکی از موفق ترین انیمه ها شد. داستان از این قرار می باشد که ساتورو فوجینوما یک مانگاکای پرتلاش است که توانایی باخبر شدن از آینده و بازگشت به گذشته را دارد. حال که مادر وی به قتل رسیده، وی تصمیم میگیرد که به گذشته بازگردد و از قتل مادرش جلوگیری کند و ...

...::: ترک لیست :::...
کد:
Tracklist
01 only I am missing
02 show me your smile
03 discouraged
04 it was a quiet day
05 the mystery begins
06 deeply discouraged
07 I have to save her
08 the end is near at hand
09 carefree time
10 she was here, alone
11 she called her mother
12 revival!
13 reasoning
14 a taut state
15 trapped into the corner
16 a fugitive
17 an abuser
18 runaway from here!
19 another mystery waiting
20 run the race!

...::: لینک دانلود :::...
نسخه 320kbps
نسخه FLAC
----------------------------------

شما دوستان می‌توانید که این انیمه را از لینک زیر دریافت کنید.
لینک
پاسخ
خسته نباشی برادر لمار!
آقا خداوکیلی خیلی خیلی شنیدنی هستن به همه پیشنهاد می کنم حتماً حتماً گوش بدن! به خصوص قطعه Revival که من به شدت عاشقشم و جداگانه دانش کردم! همه شونو نشنیدم البته فقط یه 2 3 تایی رو ولی دمت گرم لینک دادی همه شو دان می کنم الان.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
چه عجب چه عجب یه کاربری یه حرکتی زد توی این بخش جدید بسیار حرکت خوب و پسندیده بود من خودم هم می خواستم بزنم ولی خب فعلا سرم با موسیقی متن چیز های دیگه گرم بود و نتونستم که دیدم شما این کار رو انجام دادید و پیش دستی کردی توی این قضیه
بقیه کاربر ها ما این بخش رو برای شما راه اندازی کردیم شما ها هم فعالیت کنید اگه بخواد بازخوردتون از این تاپیک ها اینجوری باشه ما هم کاری که باید بکنیم و وعده ی اون رو دادیم انجام نمیدیم اگه استقبال نشه.

تشکر می کنم بابت این پست و منتظر پست های این چنینی بیشتری هستم از کلیه کاربر ها چه عام و چه خاص
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(06-04-2016, 03:27 PM)مجیدنصر نوشته است: چه عجب چه عجب یه کاربری یه حرکتی زد توی این بخش جدید بسیار حرکت خوب و پسندیده بود من خودم هم می خواستم بزنم ولی خب فعلا سرم با موسیقی متن چیز های دیگه گرم بود و نتونستم که دیدم شما این کار رو انجام دادید و پیش دستی کردی توی این قضیه
بقیه کاربر ها ما این بخش رو برای شما راه اندازی کردیم شما ها هم فعالیت کنید اگه بخواد بازخوردتون از این تاپیک ها اینجوری باشه ما هم کاری که باید بکنیم و وعده ی اون رو دادیم انجام نمیدیم اگه استقبال نشه.
تشکر می کنم بابت این پست و منتظر پست های این چنینی بیشتری هستم از کلیه کاربر ها چه عام و چه خاص

برا این تا الان ساندترک نذاشته بودم که یه منبع خوبم تو انیمه فییلتر شد. و گرنه خیلی دوست دارم فعالیت کنم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود اندینگ‌ها و اپنینگ‌های انیمه‌‌ Death Note Lamar Davis 7 31,957 03-01-2021, 05:43 PM
آخرین ارسال: بهین
  دانلود OPENING و ENDING های انیمه KUROSHITSUJI Lightninghero 1 7,794 09-11-2020, 07:41 PM
آخرین ارسال: Sofia_cro1
  دانلود آهنگ اپنینگ Death Note[بروزرسانی شد] White Beard 4 2,211 09-06-2020, 05:28 PM
آخرین ارسال: samanziv
  دانلود آلبوم موسیقی متن انیمه دفترچه‌ مرگ (Death note) Maziyar Hemmati 6 8,651 10-09-2018, 10:51 PM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود آهنگ اپنینگ انیمۀ Mushishi Zoku Shou White Beard 0 1,739 09-13-2018, 01:31 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان