امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب های مصور Mortal Kombat X
به نام خدا

[تصویر:  1s8q_64935511753362391603.jpg]

شرکت منتشر کننده: DC Comics
سال انتشار: 2015
خالقان: شاون کیتلسن ، دکستر سول
ژانر: اکشن ، فانتزی ، ماجرایی
با سلام خدمت تمام گیمفایی های عزیز
امروز قصد این رو دارم که سری کتاب های مصور بازی پرطرفدار Mortal Kombat X رو قرار بدم.تا به امروز بیست و یک قسمت از آن منتشر شده و در سایت گیمفا شانزده قسمت آن برگرداننده شده با زبان پارسی می باشد.
زحمت انتشار و ترجمه ی این کار را خبرنگار عزیز آقای مبین احمدی کشیده اند که در این لینک می تونید قسمت های ترجمه شده را دانلود کنید.
حال توضیحاتی در مورد این کتاب مصور
انتشارات دی سی، سال ۲۰۱۵ را با خون آلود ترین سوژه ای که می توان از آن کمیک ساخت، شروع کرده است. نبرد مرگبار (Mortal Kombat) نام مشهوری است که نمی توان گفت به گوش کسی نخورده باشد. خاطرات بازی ویدئویی این اثر همیشه در همه کنسولها نسل به نسل جلو آمده و با خوی خشن و جذابش میلیون ها طرفدار را طی سالها به خود جذب کرده است. اینبار کمیک این اثر توسط شاون کیتلسن نوشته شده و انتشارات بزرگ دی سی انتشار آن را بر عهده گرفته است. باید دید که آیا کمیک این اثر هم می تواند با ماجراهای مرگبارش آدرنالین خون طرفدارانش را بالا ببرد.

لینک دانلود

دوستان عزیز توجه کنید فرمت فایل ها cbr هست و برای باز کردن آن ها نیاز به نرم افزار مخصوص دارید که از لینک زیر می توانید نرم افزار مورد نیاز را جهت اجرای فایل ها دانلود و نصب کنید.
Sumatra PDF

امیدوارم از این تاپیک خوشتون اومده باشه و در صورت استقبال کتاب های مصور بیشتری را قرار خواهم داد.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
عالی بود 
ممنون مجید جان
دوستان من یک ترفند برای تبدیل کردن فرمت cbr دارم شما متن M X.CBR رو به M X.RAR تغییر بدهید دیگر خودش تبدیل به فایل زیپ میشود.
پاسخ
ممنون مجید جان!!!!!!
ولی میتونی کلش رو تو یه فایل زیپ بذاری؟؟؟؟؟
پاسخ
(05-24-2015, 09:14 PM)HOSSEIN COD نوشته است: عالی بود 
ممنون مجید جان
دوستان من یک ترفند برای تبدیل کردن فرمت cbr دارم شما متن M X.CBR رو به M X.RAR تغییر بدهید دیگر خودش تبدیل به فایل زیپ میشود.
خواهش می کنم حسین جان
حالا این کار شما رو نمی دونم ولی به غیر از نرم افزاری که قرار دادم برای باز کردن فایل های cbr ،نرم افزار دیگری هم هست برای تبدیل این فایل ها به فرمت های دیگر نظیر PDF که در دسترس همگان هست.
STDU Converter 2.0.154

(05-24-2015, 09:28 PM)sajad habibi نوشته است: ممنون مجید جان!!!!!!
ولی میتونی کلش رو تو یه فایل زیپ بذاری؟؟؟؟؟

خواهش می کنم سجاد جان
برای اینکار من باید تمامی فایل ها رو دانلود و گردآوری کنم و بعد همه رو آپلود کنم که چنین کاری فعلا به خاطر اینترنتی که دارم امکان پذیر نیست ولی در پایان این ماه این کار را انجام خواهم داد.
پاسخ
ممنون از همه ی دوستان که این کمیک رو اینجا قرار دادن!
منکه تا 19 خونده بودم خیلی خوشم اومد (دیگه دنبال نکردم) خداییش اگه داستان کمیک رو میذاشتن واسه بازی، میترکوند! داستان خود بازی واقعا آشغال بود!
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
ممنون برای این تاپیک.
من هم کلش رو نخوندم اما تا اونجایی که خونده بودم خوشم اومد و داستانش جالب بود ( البته بازی رو انجام ندادم)
علاوه بر داستان که خوب بود طراحی کارکتر ها هم خیلی خوب بود. برای مثال چهره انسانی Scorpion تو کمیک پیش من خیلی خوب بود در صورتی که مال بازی جالب نبود.
پاسخ
ممنون داش مجید
نیاز داشتم به کتاب مصورها برای یک کاری
حالا که تو گذاشتی کارم راحت تر شد
ادامه بده این تاپیک رو
کتاب مصور Halo و بقیه بازی هارو هم بزار 
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
کل این فایل ها چند گیگه که من در عرض چند ساعت تبدیل به یک فایلشون کنم؟
پاسخ
(05-25-2015, 12:41 AM)Yesman4Ever نوشته است: ممنون داش مجید
نیاز داشتم به کتاب مصورها برای یک کاری
حالا که تو گذاشتی کارم راحت تر شد
ادامه بده این تاپیک رو
کتاب مصور Halo و بقیه بازی هارو هم بزار 

خواهش می کنم سالار
خوشحال شدم که کارت رو راه انداختم.
چشم حتما
سری بعدی Halo رو قرار میدم.

(05-25-2015, 12:44 AM)tak3az.ir نوشته است: کل این فایل ها چند گیگه که من در عرض چند ساعت تبدیل به یک فایلشون کنم؟

کل فایل ها که حدود 550 مگ هست.برای تبدیل هم نمی دونم چقدر زمان میبره و شما می خوایند با چه نرم افزاری کار کنید ولی فکر کنم توی نیم ساعت کل تبدیل بشه.
پاسخ
شما لینک دانلود تمامی فایل هارو تو پ.خ بده من ی فایل زیپش میکنم بهت لینک میدم تو چند دقیقه فقط :D

البته ساعت 1 به بعد سرعتم کم میشه تا ساعت 3 بعدش سرعت عالی میشه و میتونم سریع کارمو بکنم ولی اگه لینک مستقیم دارید بدین
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود کتاب های مصور Dark souls GUN-AGE 2 3,339 03-16-2019, 05:49 PM
آخرین ارسال: White Beard
  Assassin ها روی کاغذ | دانلود کمیک 2015 Assassin's Creed GUN-AGE 7 5,671 06-29-2018, 01:09 PM
آخرین ارسال: farhadson
  دانلود کتاب مصور The Witcher مجیدنصر 6 6,766 06-28-2017, 04:57 PM
آخرین ارسال: Ally.Kh
  دانلود کتاب مصور Batman Arkham knight مجیدنصر 2 2,950 06-26-2015, 01:08 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  دانلود کتاب مصور Batman Arkham City End Game (ترجمه شده) مجیدنصر 0 1,620 06-05-2015, 11:52 AM
آخرین ارسال: مجیدنصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان