امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کمیک استریپ ARROW{ترجمه شده توسط خود}
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTq29CN9uCo2AwNTPjn86j...H8UQmASxAQ]
حتما خیلی با شخصیت ARROW آشنا هستید و مطمنن از طریق سریالش با این شخصیت آشنا شده اید
امروز من این کمیک رو براتون ترجمه کردم امیدوارم خشتون بیاد.توجه دوستان این کمیک رو من از یکی ازی سایت های
خارجی دانلود میکنم بعد توی فتوشاپ معنی میکنم  برای همین مثل کمیک های دیگر پولی نیست البته توجه
داشته باشید که احتمالا اون سایت هم پویلی کنند. فعلا قسمت اولش آمده قسمت های بعدی رو بزودی 
قرار میدم :
**********************************************************************************************************
.لینک دانلود.قسمت 1
**********************************************************************************************************
لینک دانلود قسمت2
بزودی.....
قسمت های بعدی بزودی اضافه میشود
*********************************************************************************************************
داداش دستت درد نکنه.
منتظر قسمت های بعدی هم هستیم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
(02-02-2015, 10:43 PM)مجید نصر نوشته است: داداش دستت درد نکنه.
منتظر قسمت های بعدی هم هستیم.
خواهش میکنم 
عالی بود ولی فونت تو کمیک خیلی کمه و برای عکس ها شماره بزار که بفهمیم کدوم به کدومه
بازم ممنون
آره من برگشتم، ولی میرم و دوباره میام
خوب معلومه از چپ به راست
دوستان احتمالا قسمت بعدی هفته ی آینده بزارم چون هنوز نسخه ی انگیلیسیش نیومده!
http://farstory.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D...#more-1093

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تیم ترجمه گودلایف:کمیک uncharted (بخش اول ارائه شد) icelord 5 3,897 05-24-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: SHANSER
  تعداد قسمت های کمیک متقلد مشخص شد. marvel s 0 1,848 07-26-2019, 12:34 PM
آخرین ارسال: marvel s
  دانلود کتاب های مصور Dark souls GUN-AGE 2 3,331 03-16-2019, 05:49 PM
آخرین ارسال: White Beard
  Assassin ها روی کاغذ | دانلود کمیک 2015 Assassin's Creed GUN-AGE 7 5,667 06-29-2018, 01:09 PM
آخرین ارسال: farhadson
  کمیک اسکواد : Batman Court of Owls Parsahimself 0 2,705 08-06-2017, 10:30 PM
آخرین ارسال: Parsahimself

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان