امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود GTA IV با حجم 20 مگابایت !!!
اینو تو فروم راکستار دیدم و گفتم SHARE کنمش!!
دانلود این بازی که بعد از تبدیل فایل IOS به 6 گیگ زیاد می شه من دارم دانلودش می کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کی موفق شد منو دعا کنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از استخراج فایل iso را در نرم افزار درایو مجازی [b]daemon tools قرار دهید و اجرا کنید.[/b]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
fakeدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کار میکنه ؟
فکر نکنم . تروجانی چیزیی هست احتمالا
این خیلی قدیمیه
خیلی وقت پیش اینو درست کردن
حتی 3 مگابایتیشم بود

من همشو تست کردم کار نمیکرد
فایل ISO ـش مشکل داشت

البته بعضیا میگفتن واسه ما کار کرده
نه بابا این منبعش مبسخه ! 
من تست کردم کار می کنه فقط باید اون نرم افزار رو داشته باشی یا اینکه تو دی وی دی بریزی بعد نصب کنی
یعنی واقعا کار کرد واسه شما؟
خالی بندیه
کجارو باید امضا کنم؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زکی !دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی چی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا
همش خالی بندیه
مگه کرم داریم؟؟
5000 تومن میدیم میریم میخریم
خوش حال شدم فکر کردمGTA Vیه.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چی هست؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The Whole Universe****
تقصیره مهدیه که عکس gta v رو گذاشتهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان