امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای راه اندازی گیم نت
با سلام و خسته نباشید

اول از همه مدیران انجمن عذرخواهی میکنم چون واقعا بخش مناسب برای طرح سوال و درخواست راهنمایی پیدا نکردم. 

دوستان گرامی من حومه تهران تو یه محله شلوغ که گیم نت هم نیست اینجا یه مغازه ۱۲ متری دارم که اجاره هم نمیدم چون واسه خودمه. 
+۴ میلیونم پول دارم که میدونم کمه ولی خب منم یهو بیخبر از کارم اخراج شدم و دست خالی ام.

از دوستانی که دست در کار دارن درخواست راهنمایی دارم که با این بودجه اولا میشه یه گیم نت راه اندازی کرد یانه؟  خلاصه عرضم اینه که بفرمایید pc بزارم یا xbox یا ps ... ؟؟

از درآمد هرساعت بازی هم بی اطلاعم لطف بزرگی میکنید کمکم کنید من خیلی به درآمد احتیاج دارم.روابط عمومیم هم خوبه با بچه ها ...
پاسخ
داداش با 4 میل که فکر نکنم حتی بتونی 2 تا سیستم هم جور کنی ! البته اگه بخوای به صورت نقدی سیستم بگیری.
در هر صورت به نظر من بودجت یه مقدار کم هست و یا باید قسط کنی یا قرضی چیزی بگیری و... .
پاسخ
ببین pc مناسبه یه سیستم که بتونه یه کانتر و وارکرفت و دوتا بالا بیاره و فریم خوبی داشته باشه کافیه اما تعداد باید چهار تایی باشه حد اقل
باید یه امار بگیری که افراد اونجا از چه کنسولی استفاده می کنن الان xbox مناسبه 
وسلام صد البته ps3  برای فیفا یا پی ای اس بازی کردن اما بازم بودجه کم میاری شما یه دونه ps3 هم داشته باشی خوبه اول ارزون کن یه مدت که جا افتادی مقدار پول رو یکم بیار بالا تر
ولی بازم بگم که با این بودجه خیلی کارت سخت میشه و ممکنه وسط راه بمونه و نه راه برگشتی داشته باشه نه بتونی به کارت ادامه بدی
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
(01-01-2016, 10:57 PM)Mahdi Attacker نوشته است: داداش با 4 میل که فکر نکنم حتی بتونی 2 تا سیستم هم جور کنی ! البته اگه بخوای به صورت نقدی سیستم بگیری.

در هر صورت به نظر من بودجت یه مقدار کم هست و یا باید قسط کنی یا قرضی چیزی بگیری و... .

[quote pid='238691' dateline='1451672871']
والا روزگار خراب شده دیگه بودجم همینه،البته میتونم پولمو به ۵-۶ تومن برسونم و سیمستمهای کارکرده بگیرم. با ۴ تا pc میشه شروع کار کرد؟ مثلا بازیهای گروهیو اینا..
پی سی الان ساعتی چنده؟  

[/quote]

(01-01-2016, 11:09 PM)Lightninghero نوشته است: ببین pc مناسبه یه سیستم که بتونه یه کانتر و وارکرفت و دوتا بالا بیاره و فریم خوبی داشته باشه کافیه اما تعداد باید چهار تایی باشه حد اقل
باید یه امار بگیری که افراد اونجا از چه کنسولی استفاده می کنن الان xbox مناسبه 
وسلام صد البته ps3  برای فیفا یا پی ای اس بازی کردن اما بازم بودجه کم میاری شما یه دونه ps3 هم داشته باشی خوبه اول ارزون کن یه مدت که جا افتادی مقدار پول رو یکم بیار بالا تر
ولی بازم بگم که با این بودجه خیلی کارت سخت میشه و ممکنه وسط راه بمونه و نه راه برگشتی داشته باشه نه بتونی به کارت ادامه بدی

تا اونجایی که پرس و جو کردم پرطرفدارترین تو گیم نت ها  بازیهای گروهی pc هست مثل کانتر و اینها. البته ۸ تا باشه قطعا مناسبتره. من میتونم با سیستمهای کارکرده درحد بخرم.منتها نمیدونم اون سیستمهای مورد نظر چه مشخصاتی باید داشته باشن تا برآورد قیمت کنم. پولمو میتونم به ۵-۶ تومن برسونم. اگه بدونم pc واسه هر ساعت چند هست تو گیم نتها میتونم بهتر تصمیم بگیرم..
پاسخ
با چهار تا می تونی شروع کنی 
هر جا ساعتی یه مقدار پول می گیره 
یه جا ساعتی 250 تومن! 
یه جا 1500 تومن 
بازی های کانتر و دوتا و وارکرفت حتما نیازه به جز این بازی های دیگه ای تو pc نمیشه. البته هدفون و کیبورد و موس هم باید حساب شه
این وسط یه دونه ps3 داشته باشی که فیفا و انواع بازی زد خوبه
ساعتی 2000 تومن
یه جا دیگه ساعتی 4000 تومن
بازم میگم باید امار بگیری الان اون منطقه افراد وضعشون چطوره؟ اگه افراد بیش تری ps3 داشته باشن دیگه سراغ گیم نت نمیان 
اما برای بازی های گروهی سراع pc افراد زیادی میان 
البته با ps3 هم میشه گروهی بازی کرد اما خب باید چند تا کنسول باشه که فک نکنم بودجت برسه
پاسخ
(01-01-2016, 11:58 PM)Lightninghero نوشته است: با چهار تا می تونی شروع کنی 
یه جا ساعتی 250 تومن! 
یه جا 1500 تومن 
بازی های کانتر و دوتا و وارکرفت حتما نیازه به جز این بازی های دیگه ای تو pc نمیشه. البته هدفون و کیبورد و موس هم باید حساب شه
ساعتی 2000 تومن
بازم میگم باید امار بگیری الان اون منطقه افراد وضعشون چطوره؟ اگه افراد بیش تری ps3 داشته باشن دیگه سراغ گیم نت نمیان 
البته با ps3 هم میشه گروهی بازی کرد اما خب باید چند تا کنسول باشه که فک نکنم بودجت برسه

ممنون از اینکه وقت گزاشتید و تایپ کردید، فکر نکنم بچه های اینجا ps3 داشته باشن یا حداقل کم هست چون اکثرا  زیر نصف انهار خط فقریم. کلی بچه هست و گیم نت نیست.  

باید واسه قیمت هر ساعت pc یه آمار بگیرم. با ۴ تا پی سی شروع میکنم و به قول شما ps3 هم اضافه میکنم بهشون قطعا بهتره. شاید بعد اونهم xbox هم اضافه کردم. 

این بازیهای (پر طرفدار) گروهی pc چه گرافیکی میخوان این خب خیلی مهمه برای خرید سیستم
پاسخ
(01-02-2016, 12:18 AM)Payamyekta نوشته است:
(01-01-2016, 11:58 PM)Lightninghero نوشته است: با چهار تا می تونی شروع کنی 
یه جا ساعتی 250 تومن! 
یه جا 1500 تومن 
ساعتی 2000 تومن

ممنون از اینکه وقت گزاشتید و تایپ کردید، فکر نکنم بچه های اینجا ps3 داشته باشن یا حداقل کم هست چون اکثرا  زیر نصف انهار خط فقریم. کلی بچه هست و گیم نت نیست.  

باید واسه قیمت هر ساعت pc یه آمار بگیرم. با ۴ تا پی سی شروع میکنم و به قول شما ps3 هم اضافه میکنم بهشون قطعا بهتره. شاید بعد اونهم xbox هم اضافه کردم. 

این بازیهای (پر طرفدار) گروهی pc چه گرافیکی میخوان این خب خیلی مهمه برای خرید سیستم

بازیهای پرطرفدار گروهی مثل کانتر و وارکرفت3 سیستم خیلی قوی نمیخوان و با PC های خیلی قدیمی هم اجرا میشن من خودم وارکرفت3 رو با 512 مگ رم و 256 مگ گرافیک و CPU پنتیوم4 اجرا کردم
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
از گرافیکش خبر ندارم ولی احتمالا انچنان بالا نیست 
عزیزانی که می دونند بگند
مطمئن باش اگه کارت در یک خط مستقیم حرکت کنه و افتی نداشته باشی کارت خوب پیش میره فقط کافیه مشتری ثابت داشته باشی
پاسخ
آقا من یه چیزی بگم با مشاهده ام میخوام بگم این رو
اونم اینه که تو گیمنتا xbox 360 به مراتب پرطرفدارتر از سایر کنسولاست
خودم فن سونی ام ولی تو منطقه ما تو گیمنتا اکس باکس محبوبیت بیشتری داره
بازی pes هم پرطرفدارترینه دوباره خودم فن فیفا هستم ولی چون pes ارکیدتره واسه یه رقابت مناسب تره ه خصوص تو گیمنت
اگه دو تا اکس 360 با 4 تا دسته داشته باشی میتونی سود خوبی بکنی بازیایی ها مثل pes از نسخه 13 به بعد رو کنسولا نصب باشه و یه نسخه از فیفا و یه نسخه از wwe 2k و یه دونه هم NBA بقیه بازیا اصلا تو گیمنت کسی بازی نمیکنه S0 (2)

یه چیز دیگه اینکه با مشتری مشکل نداشته باش اصلا مثلا یکی گفت این سیستم خرابه اعصبانی نشو اصلا + اگه مثلا با دوستاش از کلمات نامناسب استفاده کرد چیزی نگو S0 (2)  چون جو یه جوریه باید کنار بیای Ghelion  همون فرد اگه دیگه گیمنت شما نیاد شاید چهارتا از دوستاش هم باهاش برن یه گیمنت دیگه

یه چیزی هم یادم رفت کنسولا قیمت معقولی دارن الان اکس 360 دست دوم 600 500 تومنه سه تاش هم بسه میشه 1/5 میلیون
ولی مشتری های زیادی داره
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
(01-02-2016, 12:22 AM)Lightninghero نوشته است: از گرافیکش خبر ندارم ولی احتمالا انچنان بالا نیست 
عزیزانی که می دونند بگند
مطمئن باش اگه کارت در یک خط مستقیم حرکت کنه و افتی نداشته باشی کارت خوب پیش میره فقط کافیه مشتری ثابت داشته باشی

خیلی لطف کردین راهنمایی های خوبی بود. اگه xbox 360 پرطرفدار باشه میتونم واسه شروع ۴ تا کارکردشو بخرم هرکدوم با ۲ تا دسته. 
مثلا اگه نرخ تو منطقه ۲تومن بود:
 یه نفره ساعتی ۲تومن دونفره ساعتی ۳تومن

کم کم هم به نوع کنسولهام تنوع میدم یا دست کم تعداد xbox  هام رو افزایش میدم

(01-02-2016, 12:30 AM)ReZa JiMmY نوشته است: آقا من یه چیزی بگم با مشاهده ام میخوام بگم این رو
اونم اینه که تو گیمنتا xbox 360 به مراتب پرطرفدارتر از سایر کنسولاست
خودم فن سونی ام ولی تو منطقه ما تو گیمنتا اکس باکس محبوبیت بیشتری داره
بازی pes هم پرطرفدارترینه دوباره خودم فن فیفا هستم ولی چون pes ارکیدتره واسه یه رقابت مناسب تره ه خصوص تو گیمنت
اگه دو تا اکس 360 با 4 تا دسته داشته باشی میتونی سود خوبی بکنی بازیایی ها مثل pes از نسخه 13 به بعد رو کنسولا نصب باشه و یه نسخه از فیفا و یه نسخه از wwe 2k و یه دونه هم NBA بقیه بازیا اصلا تو گیمنت کسی بازی نمیکنه S0 (2)

یه چیز دیگه اینکه با مشتری مشکل نداشته باش اصلا مثلا یکی گفت این سیستم خرابه اعصبانی نشو اصلا + اگه مثلا با دوستاش از کلمات نامناسب استفاده کرد چیزی نگو S0 (2)  چون جو یه جوریه باید کنار بیای Ghelion  همون فرد اگه دیگه گیمنت شما نیاد شاید چهارتا از دوستاش هم باهاش برن یه گیمنت دیگه

یه چیزی هم یادم رفت کنسولا قیمت معقولی دارن الان اکس 360 دست دوم 600 500 تومنه سه تاش هم بسه میشه 1/5 میلیون
ولی مشتری های زیادی داره

خیلی ممنون داداش. پس به نظرتون ایکس ۳۶۰ برطرفدارتره (حداقل تو منطقه شما) 
اره میتونم حداقل ۴ تا کارکرده سالمشو بگیرم.  مانیتور چه سایزی گیمر رو راضی میکنه؟  ۱۸-۱۹-۲۲ یا ۲۴ و ... ؟

سوال بعدیم اینه ک ایکس ۳۶۰ اخرین pes که ۱۶ باشه رو اجرا میکنه؟  و تکلیف نسخه های جدید pes چیه اوناهم قابل اجرا خواهند بود به نظرت یا مشخص نمیکنه..

ضمن اینکه از توصیه هاتونم ممنونم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 66,943 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
Shocked مشاوره در مورد راه اندازی کلوپ gamer512 3 1,903 05-20-2018, 02:10 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مشکل صدای بازی برای برخی بازیهای چلی استیشن 3 در hdmi ghenaati_amir 0 1,505 01-17-2017, 10:38 PM
آخرین ارسال: ghenaati_amir
  مشاور ه برای خرید ایکس باکس ravi71 1 1,843 01-31-2016, 05:51 PM
آخرین ارسال: CDKey-Port
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,097 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان