امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی برای راه اندازی گیم نت
سلام برادر
نیگا کن من دو راه بهت پیشنهاد میکنم که اولی معقول تره:
الان پرطرفدارترین بازی های چندنفره (البته با کابل لن) تو گیمنتای ایران کانتر 1.6 و وارکرفت 3 هستش.شاید باورت نشه ولی این بازیا با گرافیک 32 مگ و رم 128 هم اجرا میشه. گفتین که میتونین تا 5یا 6 میلیون هم جور کنید. مطمئنا تا 8 سیستم با همچین مشخصاتی رو با قیمت پایین میتونین جور کنید. بهتون قول میدم حتی اگه نشد دسته دوم. بعد گیمنتایی با چنین سیستمایی ساعتی بین 1000 تا 1500 که شما اون اول کار واسه پرطرفدار شدن بده 1000 یا 800. بعدش یکم پولت جور شد دوتا یا سه تا کنسول بگیر یا چندتا سیستمتو ارتقا بده بعدش بازی های متصل به اینترنت رو مثل دنیای وارکرفت و دوتا 2 هم بیار که هر کی اومد بخواد آنلاین بازی کنه بره پشت اون سیستم قوی و پولشو بیشتر کن. 
راه دومم اینکه که کنسول xbox360 بگیری که از نظر من خیلی ایده آل نیستش چون قیمتش برای گیمرا بیشتر میشه و مراجعه کننده هات کمترن نسبت به راه حل اول.
پس راه اولو برو کم کم اوضات خوب شد دوتا کنسول هم بگیر.
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
(01-02-2016, 12:48 AM)Payamyekta نوشته است:
(01-02-2016, 12:30 AM)ReZa JiMmY نوشته است: آقا من یه چیزی بگم با مشاهده ام میخوام بگم این رو
اونم اینه که تو گیمنتا xbox 360 به مراتب پرطرفدارتر از سایر کنسولاست
خودم فن سونی ام ولی تو منطقه ما تو گیمنتا اکس باکس محبوبیت بیشتری داره
بازی pes هم پرطرفدارترینه دوباره خودم فن فیفا هستم ولی چون pes ارکیدتره واسه یه رقابت مناسب تره ه خصوص تو گیمنت
اگه دو تا اکس 360 با 4 تا دسته داشته باشی میتونی سود خوبی بکنی بازیایی ها مثل pes از نسخه 13 به بعد رو کنسولا نصب باشه و یه نسخه از فیفا و یه نسخه از wwe 2k و یه دونه هم NBA بقیه بازیا اصلا تو گیمنت کسی بازی نمیکنه S0 (2)

یه چیز دیگه اینکه با مشتری مشکل نداشته باش اصلا مثلا یکی گفت این سیستم خرابه اعصبانی نشو اصلا + اگه مثلا با دوستاش از کلمات نامناسب استفاده کرد چیزی نگو S0 (2)  چون جو یه جوریه باید کنار بیای Ghelion  همون فرد اگه دیگه گیمنت شما نیاد شاید چهارتا از دوستاش هم باهاش برن یه گیمنت دیگه

یه چیزی هم یادم رفت کنسولا قیمت معقولی دارن الان اکس 360 دست دوم 600 500 تومنه سه تاش هم بسه میشه 1/5 میلیون
ولی مشتری های زیادی داره

خیلی ممنون داداش. پس به نظرتون ایکس ۳۶۰ برطرفدارتره (حداقل تو منطقه شما) 
اره میتونم حداقل ۴ تا کارکرده سالمشو بگیرم.  مانیتور چه سایزی گیمر رو راضی میکنه؟  ۱۸-۱۹-۲۲ یا ۲۴ و ... ؟

سوال بعدیم اینه ک ایکس ۳۶۰ اخرین pes که ۱۶ باشه رو اجرا میکنه؟  و تکلیف نسخه های جدید pes چیه اوناهم قابل اجرا خواهند بود به نظرت یا مشخص نمیکنه..

ضمن اینکه از توصیه هاتونم ممنونم

آره pes 16 رو اجرا میکنه فکر کنم تا سال 2018 بازی هایی مثل pes بیاد واس نسل هفتم
به نظر من واس صفحه نمایش اکس ویژن بگیر چون دیگه تو گیمنت به مارک های معروف نیازی نداری هر چی ارزون تر باشه بهتره رزولیشن 720 هم باشه بسه سعی کن به جا مانیتور تلویزیون های صفحه تختی بگیری که رو دیوار نصب بشن
به نظرم دو تا کنسول با پنچ تا دسته و دو تا تی وی و چهار پنچ تا صندلی بس باشه فوقش 2 الی 2/200 تومن خرج کنسول کن

در کنارش بازی هایی مثل کانتر و این چیزا رو روی کامپیوتر های سوپر زغالی میتونی بیار 7 8 تا سیستم داشته باشی بسه

امروزه اون گیمنتایی موفق ترن که هم کنسول هم سیستم داشته باشند
هدفون و اینجور چیزا هم زیاد مهم نیستن الان تو بازیایی مثل کانتر و اینا کمتر کسی هدفون میزاره S0 (24)
من واسش مجنون اونم لیلی :(

میگه دوسم داره آره خیلی :)

پاسخ
سلام دوست عزیز قید بازیای آنلاین pc رو بزن اینایی که میان گیمنت چوپونن به یه بازی عادت کنن شما gta v رم بزاری جلوشون باز همون وارو بازی میکنن چون میتونن وار و کانترو با رفقاشون بازی کنن من چون رفقام زیاد گیمنت میرن این چیزا رو دیدم خودم طرف اومده dota 2 نصب کرده ولی هنوز همون وارکرفتو باز میکنن با این بودجتم میتونی 8 تا سیستم حدودا ببندی که این بازیارو راحت اجرا کنه
امیدوارم موفق بشی
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 66,881 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
Shocked مشاوره در مورد راه اندازی کلوپ gamer512 3 1,895 05-20-2018, 02:10 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مشکل صدای بازی برای برخی بازیهای چلی استیشن 3 در hdmi ghenaati_amir 0 1,501 01-17-2017, 10:38 PM
آخرین ارسال: ghenaati_amir
  مشاور ه برای خرید ایکس باکس ravi71 1 1,841 01-31-2016, 05:51 PM
آخرین ارسال: CDKey-Port
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,070 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان